Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > CTK

LISTINA VÍTĚZEK CENY LATINY (2200 m, tříleté klisny) / LIST OF WINNERS (11f, 3yo f)

rok / year vítězná klisna / winning filly jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2021 DAKOTA(FR) Michal Hrouda DS Pegas 2:22,3 Dalibor Török
2020 FALIRAKI Jan Verner Dr. Charvát 2:20,6 Pavel Tůma
2019 ILE JONES(FR) Vendula Korečková Protendon-Hulínský 2:25,2 Václav Hulínský
2018 DYLANKA(IRE) Beysim Ferhanov Hana Horčičková 2:25,8 Helena Vocásková
2017 HESSOESSE(FR) Jan Rája Dr. Charvát 2:22,2 Pavel Tůma
2016 DIREDAWA Jan Verner ZZN Polabí-Luka 2:21,7 Allan Petrlík
2015 AMGA RIVER(IRE) Bauyržan Murzabajev Valentin Bukhtoyarov 2.29,9 Arslangirej Šavujev
2014 FRANCIE(IRE) Jan Rája Zeas Staré Hradiště 2:21,0 Helena Vocásková
2013 NIDARA(FR*) Jiří Chaloupka DS Pegas 2:21,5 Grzegorz Wroblewski
2012 FRENCH QUEBEC(IRE) Ján Havlík Dr. Charvát 2:19,5 Čestmír Olehla
2011 ANJOU(GER*) Jakub Pavlíček Wrbna Racing 2:19,9 Čestmír Olehla
2010 SERENA Jiří Chaloupka DS MAENTIVA 2:19,2 Václav Luka
2009 PRINCESS OF GRACIE(USA) Václav Janáček BORS Břeclav, a. s. 2:21,1 Petr Juránek
2008 BATALISTYKA(POL) Martin Srnec Wrbna Racing 2:18,34 Čestmír Olehla
2007 MARY LOU Martin Srnec Sectori Ševčík 2:20,0 Martin Suchánek
2006 SAPORA Radek Koplík CK Martin Tour 2:22,6 Michal Lisek
2005 DEDARINA(POL) Dušan Andrés Pe Gaz International 2:26,8 Josef Andrés
2004 ARGANTA(GER) Paul Eddery Wrbna Racing 2:25,8 Čestmír Olehla
2003 CATOFFLE(IRE) Josef Bartoš Pegas Znojmo 2:20,2 Roman Vítek
2002 LARRIMAH(GER) Radek Koplík Stáj Turan 2:22,9 Arslangirej Šavujev
2001 MAROMA(IRE) Jaroslav Kovařík Alex Gorrie 2:20,1 Jiří Michal
2000 ORLICE(IRE) Radek Koplík DC Zámrsk, MUDr. Bruna V. 2:23,5 Lenka Horáková
1999 VENDULKA(IRE) Dean Russel McKeown Václav Kozel 2:27,0 František Vítek
1998 MARACUDJA(FR) Michael Roberts KOH-I-NOOR Praha 2:20,7 Václav Chaloupka
1997 FANTASY FRIEND(USA) Allan Petrlík Alex Gorrie - Salvator 2:23,3 Allan Petrlík
1996 NED`S SPECIAL(GB) Allan Petrlík Alex Gorrie - Salvator 2:27,5 Allan Petrlík
1995 ALACAMA(FR) Stéfane Touchard Hrubý 2:31,6 Roman Vítek
1994 MISS BALLAD(IRE) Karol Šarina 20th Century 2:22,9 Tomáš Šatra
1993 IMPERFECTIBLE(FR) Petr Kubík Fond PZK 2:26,3 Václav Chaloupka
1992 SEDMIČKA Tomáš Váňa Agentura Century-Napajedla 2:18,9 Roman Vítek
1991 JISTÁ Stanislav Koubek St.st. Dešná 2:21,0 Vladimír Vinklárek
1990 DERBISTKA(POL) Urs Suter JZD Práče 2:24,0 Jan Lisek
1989 LEBKA Milan Klučka ČSSS Kladno 2:23,0 Oliva Faltová
1988 ISAURA(POL) Tomasz Dul St. Michalow 2:25,3 Malgorzata Lojeková
1987 LUCILLA Karol Šarina Hřebčín Napajedla 2:22,2 Jaroslav Mašek
1986 NIDERLANDIA(POL) Mieczyslaw Melnicki St. Golejewko 2:21,8 Miroslaw Stawski
1985 SLÁVIA Tomáš Váňa JZD Všelibice - Napajedla 2:22,8 František Vítek
1984 CREACE Mieczyslaw Melnicki JZD Slušovice 2:21,2 Piotr Czarniecki
1983 DIFUZE Milan Klučka Turf klub SSM 2:22,8 Jaroslav Mašek
1982 NIKARAGUA Vlastimil Smolík JZD Mír Všelibice 2:27,6 František Vítek
1981 VOLYNĚ Vlastimil Smolík JZD Mír Všelibice 2:21,3 František Vítek
1980 RASTRATA Ferdinand Minařík st. Koopera SPP ŽV Levice 2:28,2 Eva Palyzová

V roce 1995 konána v Karlových Varech (přesun provozu kvůli insolvenci tehdejšího pražského pořadatele).
V roce 2013 konána v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).