Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Vážený pane prezidente,

Vážený pane prezidente,právě jsem si otevřel Vaše webové stránky, které pochopitelně pravidelně z pracovních důvodů sleduji, a objevil jsem zprávu, která mě skutečně potěšila. Vždyť je to po mnoha měsících první písemná reakce, zatím tedy pouze Vaše, nikoliv JC ČR, na naše sdělení a připomínky. Naše – tím myslím všech pořadatelů dostihů v České republice.

Pokud se mám ve zkratce vrátit k našim rozhovorům za uplynulé dvě noci a dny, Vaše poslední nabídka zněla přesně tak, jak ji uvádíte ve své zprávě, maximální výše startovného 4,25 %, zbytek bude formou reklamního plnění refundovat JC ČR, a to až do výše 73% rozdílu. Vaše sdělení mělo jeden jediný háček, že jste mě zároveň informoval, že k tomuto kroku nemáte mandát svých kolegů z prezidia ČSCHPMDK a bude obtížné uvedené projednat. Na moji námitku, že prezident JC ČR by neměl být omezován jakýmikoliv podmínkami a že navíc bych byl velmi rád, kdyby prezident JC ČR vystupoval i jako zástupce pořadatelů, kteří jsou doposud členy JC ČR, jste mě informoval, že tak to prostě být nemůže, neboť jste vázán svým členstvím v uvedeném svazu. Popravdě řečeno jsem očekával, že na naše písemné připomínky ke smlouvě i na výzvu k jednání se nám dostane nějaké písemné odpovědi s konkrétní nabídkou a v požadovaném termínu.

Uznejte prosím sám, že s tak chabou mírou jistoty, kterou jste mi poskytl, se dá jen velmi obtížně pracovat na tak tenkém ledě, jakým bezesporu plnění smluvních vztahů s reklamními partnery je. Konstatování „tak do toho jdeme – ale ono to ještě není úplně jistý“ není moc smysluplné.

Vaši zveřejněnou nabídku urychleně projednáme jak s představenstvem naší společnosti, tak i s ostatními pořadateli a pochopitelně i našimi reklamními partnery, kterým postupně ubývá trpělivost.

Vážený pane prezidente, prosím o výjimečné uveřejnění mého příspěvku na stránkách www.dostihy.cz.

Děkuji.

Petr Drahoš
ředitel TMM, s. r. o.