Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky

Cenu Eliota získal Manuel Prause

Cena Eliota uzavřela parkurovou sezonu 2023 v Chuchle Areně Praha. Ze 43 zúčastněných dvojic jich do finále soutěže s překážkami vysokými 145 centimetrů postoupilo díky bezchybnému výkonu v základní části třináct a pět jich zopakovalo čistou jízdu.

Více

Publikováno 9. 10. 2023 8:18

Kamil Papoušek pohárovým šampiónem

Tomu se říká forma! Kamil Papoušek vyhrál během posledního mítinku Českého skokového poháru v Chuchle Areně Praha několik soutěží stupně S a vyšších, aby si nakonec v sedle Vivana Blue dojel v Super Grand Prix pro celkové vítězství.

Více

Publikováno 2. 10. 2023 8:41

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V. Doslova jeden skok od triumfu byla při rozeskakování domácí jezdkyně Sára Vingrálková, která nakonec skončila s valachem Kas-Sini DC na druhém místě. Z páteční olympijské kvalifikace parkurových týmů si postup vybojovali vítězní Izraelci a druzí Poláci. České družstvo skončilo páté za Maďarskem a Tureckem.

Více

Publikováno 31. 7. 2023 8:45

Startuje CSIO4* CET Prague Cup, český tým pojede o olympiádu v pátek

Téměř dvě stovky koní a sto dvacet jezdců z jednadvaceti zemí světa dorazilo do pražské Chuchle Areny, kde se od čtvrtka konají mezinárodní parkurové závody CSIO4* CET Prague Cup, jejichž součástí je také týmová olympijská kvalifikace skupiny C s českou účastí. Všechny potřebné informace, podrobný program, rozhovory a zajímavosti i on-line předprodej vstupenek najdete na adrese csiopraha.cz

Více

Publikováno 27. 7. 2023 11:55

V Grand Prix CSI Prague Arena zvítězili Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík

Tři soutěže Gran Prix pro děti, juniory a mladé jezdce zakončily čtyřdenní mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena ve Velké Chuchli. Z vítězství se radovali Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík. Všichni se o něj museli rozeskakovat.

Více

Publikováno 29. 5. 2023 14:51

Zítra v Chuchli začínají mezinárodní parkury dětí, juniorů a mladých jezdců

Od čtvrtka 25. do neděle 28. května hostí Chuchle Arena Praha mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena. Určeny jsou především pro mladší věkové kategorie jezdců, ale vypsaná je i otevřená túra CSI1* a série národních soutěží. Z mezinárodních parkurových závodů dětí, juniorů a mladých jezdců se budou vybírat členové reprezentačních týmů pro mistrovství Evropy.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 7:05

Vítězkou Jarní ceny Sandra Tomaidesová

V neděli 7. května vyvrcholila v Chuchle Areně Praha parkurová Jarní cena. O vítězství ve stejnojmenné soutěži s překážkami do 145 centimetrů bojovaly v jejím závěru dvě jezdkyně. Z triumfu se nakonec radovala Sandra Tomaidesová.

Více

Publikováno 9. 5. 2023 6:52

V Chuchle Areně začíná parkurová sezóna 2023

Ve čtvrtek 4. května v Chuchle Areně Praha startuje letošní parkurová sezóna. Již tradiční zahajovací závody vyvrcholí v neděli 7. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, národní jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Vstup je po všechny čtyři dny zdarma.