Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Zlatý pohár EŽ Praha jistě získal Capivari

V neděli 13. září byl, jako osmá kapitola letošní metropolitní sezóny, v Chuchle Areně Praha na programu jediný dostihový den, nabízející v Praze také překážkové dostihy. Vrchol Dostihového dne Elektrizace železnic Praha, 14. Zlatý pohár EŽ Praha a. s. (I. kat., 4200 m, 360 tis. Kč) je dlouhodobě nejdelším a nejvýše dotovaným tuzemským dostihem přes proutěné překážky a letos se jej zúčastnila šestice velmi kvalitních skokanů.

Více

Publikováno 13. 9. 2020 18:23

Anaking favoritem Zlatého poháru EŽ Praha

V neděli 13. září se v Chuchle Areně Praha uskuteční již tradiční Dostihový den Elektrizace železnic Praha, jehož vrcholem je opět nejdelší a nejvýše dotovaný český dostih s proutěnými překážkami - 14. Zlatý pohár EŽ Praha. Pozici vysokého favorita má skvělý Anaking, mezinárodně úspěšný desetiletý valach stáje Dr. Charvát, jenž v dosavadních šesti tuzemských startech nebyl poražen. Program osmi dostihů startuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 11. 9. 2020 11:41

100. České Derby vyhrál favorit Opasan

V neděli 6. září se v Chuchle Areně Praha, v rámci slavnostního programu, konalo jubilejní 100. České Derby. Kvůli posunu celé sezóny nemohlo být uspořádáno tradičně v červnu, ale uskutečnilo se v nejzazším termínu své dlouhé historie. I v letošním nesnadném roce si však zachovalo celkovou dotaci dva milióny korun, jež z něj činí nejbohatší rovinový dostih střední Evropy. Na start se postavilo 13 tříletých hřebců a tři klisny, favoritem byl letos neporažený slovenský hřebec Opasan.

Více

Publikováno 6. 9. 2020 18:27

Favoritem 100. Českého Derby je slovenský Opasan

Bezprecedentní události letošního roku versus jubilejní České Derby, jedna z klíčových otázek aktuální dostihové sezóny dojde odpovědi tuto neděli. Stý ročník nejprestižnější klasické zkoušky, která se tradičně koná ve druhé polovině června, musel být odsunut do nejzazšího termínu její historie, avšak uskuteční se, a to narozdíl od řady vrcholů v blízkém i vzdálenějším zahraničí bez finančního omezení. Celkem se v osmi dostizích představí 99 koní a 33 jezdců, první start je ve 13 hodin.

Více

Publikováno 3. 9. 2020 16:40

Omezení divácké kapacity na 100. České Derby

Z důvodu aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví (v souvislosti s prevencí proti onemocnění COVID-19) bude v neděli 6. září na dostihový den 100. České Derby omezena kapacita počtu diváků na 1000 osob. Vstupenky na akci lze zakoupit v prodejních sítích GoOut a Ticketportal, a to do čtvrtku 3. září do 14.00 hodin. Všem majitelům takto zakoupených vstupenek bude vstup do Chuchle Areny Praha umožněn, stejně jako držitelům již zakoupených permanentek a legitimací ZTP.

Více

Publikováno 27. 8. 2020 13:35

Srbská radost na chuchelské dráze

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v polovině srpna šestou kapitolou, která nabídla devět dostihů, z nichž dva měly status nejvyšší kategorie. Tři týdny před Českým Derby se konala jeho hlavní předzkouška, 68. Velká červnová cena a jejím vysokým favoritem byl dosud v ČR neporažený Rate, ale po nejsilnějším finiši si triumf připsal hnědák srbského chovu Markoni LP. V klisnám vyhrazené 17. Ceně Nory Jeane i při třetím letošním vystoupení zvítězila čtyřletá favoritka Tularka.

Více

Publikováno 15. 8. 2020 19:12

V sobotu poslední test před Derby

Ačkoliv je již polovina srpna, hlavním bodem sobotního programu je 68. Velká červnová cena; název tradiční zásadní předzkoušky klasického vrcholu sezóny, Českého Derby, zůstal nezměněn a představí se v ní deset tříletých hřebců, na čele s lídrem ročníku Ratem. Druhým dostihem nejvyšší kategorie je 17. Cena Nory Jeane, mílový test klisen, a mezi sedmi aktérkami jsou i vítězky posledních dvou edicí tohoto měření sil. V devíti dostizích celkem startuje 107 koní a 32 jezdců.

Více

Publikováno 13. 8. 2020 15:24

Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdány

Chuchle Arena Praha poprvé ve své historii hostila parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Během tří dnů prodlouženého druhého srpnového víkendu se soutěžilo ve třech individuálních a dvou týmových kategoriích.

Více

Publikováno 10. 8. 2020 12:45

Mistrovství ČR dětí a juniorů poprvé v Chuchli

Datum konání: 6. 8. 2020

© Tomáš Holcbecher

Ve dnech 6. až 9. srpna pokračuje parkurová sezóna v Chuchle Areně Praha další významnou akcí. Moderní multifunkční areál koňských sportů přivítá poprvé ve své historii Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Během čtyřdenních závodů se představí 235 koní a 151 mladých jezdců a jezdkyň.

Více

Publikováno 4. 8. 2020 16:16

Přijďte obdivovat ušlechtilé koně

V sobotu 1. srpna se v Chuchle Areně Praha uskuteční XXVIII. Národní přehlídka koní plemene Shagya arab. Seznámíte se s plemenem koní, které je v Evropě chováno už od dob Rakouska-Uherska. Vstup je zdarma.

Více

Publikováno 28. 7. 2020 9:03