Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Favoritem Zlatého poháru EŽ Praha obhájce Capivari

V neděli pokračuje letošní metropolitní dostihová sezóna jediným programem v roce, jehož vrcholem je překážkový dostih. Chuchle Arena Praha bude hostit Dostihový den Elektrizace železnic Praha a na start nejdelšího a nejvýše dotovaného tuzemského dostihu přes proutěné překážky, 15. Zlatého poháru EŽ Praha, míří pětice kandidátů. Favoritem je vítěz loňského ročníku Capivari s žokejem Josefem Bartošem. Celkem se uskuteční osm dostihů, první odstartuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 9. 9. 2021 14:20

Kamssio a Billabong Cat – oba vrcholy pro trenéra Luku

V neděli 5. září se po letní přestávce vrátilo dostihové dění do Chuchle Areny Praha. Vrcholy dne, jehož doprovodný program se nesl ve znamení charitativních projektů a pomoci jim, byly dvě významné zkoušky: prestižní srovnávací test mílařů 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour a poslední a nejdelší z pětice klasických dostihů 76. St Leger Factoringu České spořitelny. Exkluzivní double se podařilo trenérovi Václavu Lukovi, jehož svěřenci vyhráli obě důležitá měření sil.

Více

Publikováno 5. 9. 2021 18:42

Start dostihového podzimu s dvěma vrcholnými zkouškami

V neděli 5. září bude zahájena druhá polovina letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. Program akce, jejíž doprovodný program proběhne pod názvem Den charity, obsahuje devět dostihů a začne ve 14 hodin. Hlavními body dění budou dvě vrcholné zkoušky nejvyšší kategorie: závěrečný a nejdelší klasický dostih roku, 76. St Leger Factoringu České spořitelny a nejvýznamnější srovnávací test tříletých a starších mílařů, 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour.

Více

Publikováno 2. 9. 2021 13:36

Anna Marie Vítek zlatá na MČR

Vyvrcholením čtyřdenního Mistrovství ČR dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha bylo nedělní finále soutěže starších juniorů. Jezdkyně Anna Marie Vítek prožívá senzační sezonu a po výborné bronzové medaili z mistrovství Evropy v kategorii dětí získala na republikovém šampionátu v Chuchle Areně Praha mezi staršími juniory zlato. Obou úspěchů dosáhla s Chacco´s Amke.

Více

Autor: Kateřina Návojová Publikováno 30. 8. 2021 8:00

Mistrovství ČR dětí a juniorů opět ve Velké Chuchli

Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna se v Chuchle Areně Praha koná parkurové mistrovství ČR dětí a juniorů. Na svém domovském kolbišti se představí i čerstvá medailistka z mistrovství Evropy Anna Marie Vítek. Chybět nebudou ani další mladé jezdecké hvězdy.

Více

Publikováno 26. 8. 2021 15:47

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Datum konání: 25. 7. 2021

Stejně jako před necelým rokem, i letošní Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál německý jezdec Manuel Prause. V sedle Cascady zajel bez penalizace základní i finálový parkur a v kombinaci s časem 42,12 nenašel přemožitele. Druhý skončil Václav Horký.

Více

Publikováno 26. 7. 2021 11:15

Cena tříletých klisen pro Dakotu

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen. V závěrečném duelu dvou favorizovaných aktérek se prosadila odchovankyně i reprezentantka DS Pegas Jiřího Trávníčka Dakota s žokejem Michalem Hroudou a v teprve třetím startu kariéry docílila premiérového triumfu.

Více

Publikováno 17. 7. 2021 18:42

Čestné uznání pro Chuchle Arenu Praha

Chuchle Arena Praha získala Čestní uznání "Zelená střecha 2021" v soutěži Odborné sekce Zelené střechy při Svazu zakládání a údržby zeleně.

Více

Publikováno 16. 7. 2021 11:03

Letní dostihový den předznamená olympiádu

V sobotu 17. července se od 14 hodin v Chuchle Areně Praha uskuteční letní dostihový den, který divákům nabídne devět dostihů, jejichž vrcholem bude Cena tříletých klisen. Doprovodný program, pro děti i dospělé, se ve spolupráci s Českým olympijským výborem ponese plně v duchu blížících se Olympijských her v Tokiu. Při plánování cesty na sobotní dostihy věnujte pozornost aktuálním dopravním omezením ve Velké Chuchli.

Více

Publikováno 15. 7. 2021 11:32

Národní šampionát shetlandských pony

V sobotu 10. července hostí Chuchle Arena Praha XVII. Národní šampionát shetlandských pony. Svod klisen, licentace hřebců a hodnocení valachů SHP proběhne od 8.00 hodin, samotný Národní šampionát začne v 10.00 hodin. Pořadatelem akce je Svaz chovatelů shetlandských pony, vstup pro diváky je zdarma.

Více

Publikováno 9. 7. 2021 11:32