Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Srbská radost na chuchelské dráze

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v polovině srpna šestou kapitolou, která nabídla devět dostihů, z nichž dva měly status nejvyšší kategorie. Tři týdny před Českým Derby se konala jeho hlavní předzkouška, 68. Velká červnová cena a jejím vysokým favoritem byl dosud v ČR neporažený Rate, ale po nejsilnějším finiši si triumf připsal hnědák srbského chovu Markoni LP. V klisnám vyhrazené 17. Ceně Nory Jeane i při třetím letošním vystoupení zvítězila čtyřletá favoritka Tularka.

Více

Publikováno 15. 8. 2020 19:12

V sobotu poslední test před Derby

Ačkoliv je již polovina srpna, hlavním bodem sobotního programu je 68. Velká červnová cena; název tradiční zásadní předzkoušky klasického vrcholu sezóny, Českého Derby, zůstal nezměněn a představí se v ní deset tříletých hřebců, na čele s lídrem ročníku Ratem. Druhým dostihem nejvyšší kategorie je 17. Cena Nory Jeane, mílový test klisen, a mezi sedmi aktérkami jsou i vítězky posledních dvou edicí tohoto měření sil. V devíti dostizích celkem startuje 107 koní a 32 jezdců.

Více

Publikováno 13. 8. 2020 15:24

Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdány

Chuchle Arena Praha poprvé ve své historii hostila parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Během tří dnů prodlouženého druhého srpnového víkendu se soutěžilo ve třech individuálních a dvou týmových kategoriích.

Více

Publikováno 10. 8. 2020 12:45

Mistrovství ČR dětí a juniorů poprvé v Chuchli

Datum konání: 6. 8. 2020

© Tomáš Holcbecher

Ve dnech 6. až 9. srpna pokračuje parkurová sezóna v Chuchle Areně Praha další významnou akcí. Moderní multifunkční areál koňských sportů přivítá poprvé ve své historii Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Během čtyřdenních závodů se představí 235 koní a 151 mladých jezdců a jezdkyň.

Více

Publikováno 4. 8. 2020 16:16

Přijďte obdivovat ušlechtilé koně

V sobotu 1. srpna se v Chuchle Areně Praha uskuteční XXVIII. Národní přehlídka koní plemene Shagya arab. Seznámíte se s plemenem koní, které je v Evropě chováno už od dob Rakouska-Uherska. Vstup je zdarma.

Více

Publikováno 28. 7. 2020 9:03

Vítězem VC Prahy Aleš Opatrný s koněm Dukato VTH

Během posledního červencového víkendu hostila Chuchle Arena Praha první mítink Českého skokového poháru ve své historii. Program jednotlivých soutěží probíhal již od čtvrtka a představilo se v něm celkem více než 900 dvojic.

Více

Publikováno 27. 7. 2020 10:19

Parkurová Velká cena Prahy se skvělým obsazením

Poprvé ve své historii bude Chuchle Arena Praha hostit kapitolu nejprestižnějšího domácího parkurového seriálu. Velká cena Prahy, zařazená do Českého skokového poháru, se uskuteční ve dnech 23. až 26. července.

Více

Publikováno 21. 7. 2020 8:18

Suverénní Opasan

V sobotu 18. července proběhlo letošní páté dostihové odpoledne v Chuchle Areně Praha, bohatá nabídka deseti dostihů a pestrý rodínný program přilákaly velmi solidní návštěvu. Na centrální české dostihové dráze se jako vrcholy dne uskutečnily dvě důležité přípravné zkoušky blížících se klasických testů, Cena tříletých klisen a Memoriál JUDr. Otakara Frankenbergera.

Více

Publikováno 18. 7. 2020 19:16

V sobotu deset dostihů a bohatý dětský program

Doslova nabitý scénář nabízí sobotní odpoledne v Chuchle Areně Praha. Pro velký zájem byly dva dostihy rozděleny, čili se jich uskuteční celkem deset, přičemž se v nich představí 121 koní a 34 jezdců. Doprovodný program "Family day" přinese bohatou zábavu dětem: připravena pro ně bude pohádková stezka se soutěžemi o ceny a spousta dalších atrakcí a aktivit. První dostih startuje ve 14 hodin (závěrečný v 18.30), areál bude otevřen již od 12 hodin.

Více

Publikováno 16. 7. 2020 14:58

Velká letní cena pro Vladimíra Treteru

Druhé letošní parkurové závody Chuchle Arena Tour II jsou za námi, bohatý program zakončila nedělní Velká letní cena, která se jela na úrovni T* (145 cm) a představila se v ní necelá dvacítka dvojic. Přemožitele nenašel Vladimír Tretera s koněm Gangster v/h Noodevelt, kteří jako jediní dokončili základní kolo i finálový parkur bez jediné penalizace. Na druhém místě se umístil Ondřej Pospíšil s hřebcem Einfach a bronzovou příčku vybojoval Aleš Opatrný s koněm Gentlemen Van het Veldhof.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:56