Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Betino v neděli nebude, sázet bude možno u Tipsportu

Závodiště Velká Chuchle je připraveno na novou sezónu, dráha i divácký sektor pečlivě nachystány a v neděli se uskuteční letošní úvodní dostihový den. Bohužel společnosti TOTO CZ, která přímo na závodišti provozuje sázky pod značkou Betino, se zatím nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek. Závodiště Velká Chuchle letos navázalo spolupráci se sázkovou kanceláří Tipsport, a ta v neděli posílí v areálu závodiště svůj tým pro příjem sázek.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 10:15

Dostihová sezona nabídne čtrnáct termínů se 111 dostihy

V pražském hotelu Paříž proběhla ve středu 27. března tisková konference Jockey Clubu ČR k zahájení letošní dostihové sezóny a též k výročí 100 let od založení Čs. Jockey Clubu. Tiskové konference se zúčastnil také ředitel závodiště Velká Chuchle Martin Pecka.

Více

Publikováno 27. 3. 2019 14:09

Trojice dohlášek do Českého Derby

Poslední únorový čtvrtek nabízel stájím první možnost dohlásit své reprezentanty do letošních klasických zkoušek. Šanci využili majitelé stájí Lokotrans, DS Pegas a Lokotrans Slovakia, a seznam nominovaných adeptů 99. Českého Derby se tak rozrostl na čtyřiačtyřicet jmen.

Více

Publikováno 4. 3. 2019 10:13

Ministr zemědělství udělil záštitu Českému derby

Ministr zemědělství Miroslav Toman převzal osobní záštitu nad Českým derby. Klasický vrchol dostihové sezóny 2019, s celkovou dotací 2,000.000 Kč nejbohatší dostih pro tříleté koně ve střední Evropě, se na chuchelském závodišti uskuteční v sobotu 22. června.

Více

Publikováno 8. 2. 2019 9:44

TOTO CZ prodlouží licenci na dostihové sázky

Na základě rozhodnutí valné hromady společnosti Turf Praha a.s. došlo ke splacení úpisu nových akcií v celkové hodnotě 65 090 000 korun. K tomuto navýšení základního kapitálu došlo z důvodu žádosti o dvě nové licence (kurzové i totalizátorové) pro dceřinou společnost TOTO CZ, která pod obchodní značkou BETINO fyzicky provozuje sázky na koně v České republice. Základní kapitál společnosti navýšila rodina Vítkových, nikdo z ostatních akcionářů se zvýšení základního kapitálu nezúčastnil.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 10:07

Do Derby podáno 41 přihlášek

Ve čtvrtek 24. ledna bylo uzavřeno první kolo přihlášek na letošní klasické dostihy. Do 99. Českého derby má namířeno 41 adeptů, prestižní vrchol sezóny pro tříleté hřebce a klisny, s celkovou dotací dva milióny Kč nejbohatší středoevropský klasický dostih, se ve Velké Chuchli uskuteční v sobotu 22. června. Oproti loňskému ročníku bylo letos k prvnímu termínu podáno o pět přihlášek více.

Více

Publikováno 25. 1. 2019 9:47

Dostih očima žokeje

Všem dostihovým příznivcům přejeme úspěšný nový rok! Do startu nové sezóny sice ještě zbývá několik měsíců, přesto, anebo možná právě proto, jsme pro vás připravili atraktivní video natočené během jednoho z loňských vrcholů, Evropského poháru žokejů.

Více

Publikováno 3. 1. 2019 8:42