Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky

Anna Marie Vítek zlatá na MČR

Vyvrcholením čtyřdenního Mistrovství ČR dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha bylo nedělní finále soutěže starších juniorů. Jezdkyně Anna Marie Vítek prožívá senzační sezonu a po výborné bronzové medaili z mistrovství Evropy v kategorii dětí získala na republikovém šampionátu v Chuchle Areně Praha mezi staršími juniory zlato. Obou úspěchů dosáhla s Chacco´s Amke.

Více

Autor: Kateřina Návojová Publikováno 30. 8. 2021 8:00

Mistrovství ČR dětí a juniorů opět ve Velké Chuchli

Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna se v Chuchle Areně Praha koná parkurové mistrovství ČR dětí a juniorů. Na svém domovském kolbišti se představí i čerstvá medailistka z mistrovství Evropy Anna Marie Vítek. Chybět nebudou ani další mladé jezdecké hvězdy.

Více

Publikováno 26. 8. 2021 15:47

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Datum konání: 25. 7. 2021

Stejně jako před necelým rokem, i letošní Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál německý jezdec Manuel Prause. V sedle Cascady zajel bez penalizace základní i finálový parkur a v kombinaci s časem 42,12 nenašel přemožitele. Druhý skončil Václav Horký.

Více

Publikováno 26. 7. 2021 11:15

Petr Dohnal poprvé pohárovým vítězem

V Chuchle Areně Praha pokračoval v neděli 13. června třetím kolem Český skokový pohár. Ve Velké ceně Prahy po napínavém finále zvítězil Petr Dohnal s Tashitou, když jako jediný dokončil obě části soutěže bez penalizace. Druhý skončil Aleš Opatrný.

Více

Publikováno 14. 6. 2021 10:13

Aleš Opatrný vyhrál s Gentlemenem Světový pohár CSI2*-W Prague Arena

Lepší závěr mezinárodních skokových závodů CSI2*-W Prague Arena si čeští fanoušci nemohli přát. Po rozeskakování devíti dvojic se z vítězství v Grand Prix zařazené do Světového poháru radoval z vítězství Aleš Opatrný s Gentlemenem vh Veldhof.

Více

Publikováno 7. 5. 2021 13:55

V Chuchle Areně Praha startují dva špičkové mezinárodní parkurové mítinky

Od 29. dubna do 9. května hostí Chuchle Arena Praha mezinárodní parkurové závody, které jsou součástí Světového poháru a Poháru národů. Hygienická opatření bohužel nedovolují účast diváků, nicméně akce budou streamovány na internetu a z vrcholů obou programů bude přímý přenos vysílat kanál ČT sport.

Více

Publikováno 28. 4. 2021 16:33

Závody CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup dostaly výjimku od MZ

Konání dvou mezinárodních parkurových závodů na přelomu dubna a května již snad nic nestojí v cestě. Pořadatelé mítinků CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup v úterý 13. dubna obdrželi výjimku od NSA a ministerstva zdravotnictví ČR.

Více

Publikováno 13. 4. 2021 16:30

Start sezóny 2021 bude opožděn

Vzhledem k aktuálně platným omezujícím opatřením a nejistému výhledu pro další týdny dojde k posunu začátku letošní dostihové i parkurové sezóny v Chuchle Areně Praha. Neuskuteční se původně plánované termíny dostihů 5. a 18. dubna a parkurů 8.-11. dubna. Pokud bude možno, první dostihový den proběhne v neděli 25. dubna a první parkurové závody na přelomu dubna a května.

Více

Publikováno 18. 3. 2021 15:09

Cena Eliota pro Aleše Opatrného

Druhou kompletní parkurovou sezónu v Chuchle Areně Praha zakončil o druhém říjnovém víkendu druhý ročník Ceny Eliota. Eliot je doposud jediným českým koněm, který v sedle s Františkem Venturou vyhrál olympijské hry ve skocích. Možná trochu symbolicky necelý rok před olympiádou v Tokiu vyhrál Cenu Eliota v Chuchle Areně Praha Aleš Opatrný, který je na sportovní svátek do Japonska kvalifikován.

Více

Publikováno 12. 10. 2020 9:02

Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdány

Chuchle Arena Praha poprvé ve své historii hostila parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Během tří dnů prodlouženého druhého srpnového víkendu se soutěžilo ve třech individuálních a dvou týmových kategoriích.