Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Firemní akce > Pronájem salonků

Pronajměte si salonky v Chuchle Areně Praha

Zažijte jedinečnou atmosféru během Vaší společenské události i mimo dostihové dny!

Toužíte po unikátním zážitku a hledáte pro společenskou událost neotřelé místo s prvotřídním servisem? Přijeďte se podívat k nám. Nově jsme zrekonstruovali salonky určené pro firemní i soukromé akce. Těšit se můžete na nápaditý design, prvotřídní servis a atmosféru dostihového závodiště. Salonky si můžete pronajmout i mimo dostihové dny.

Jaké salonky pronajímáme?

Otevřeli jsme nové salonky ve čtvrtém patře tribuny Chuchle Areny Praha, odkud je báječný výhled nejen na závodiště, ale také do okolí.

Salonky jsme pojmenovali po britských městech, která proslula koňskými dostihy. Mají různou kapacitu, takže se hodí pro velké i menší společenské události.

  • Salonky Doncaster, Windsor a Newmarket pohostí 20 až 50 osob.

  • Až 150 osob se může bavit v salonku Ascot.

Kapacita až 300 osob

Nestačí Vám kapacita salonků, protože očekáváte opravdu velkou společnost? Rádi salonky spojíme, takže budete moci pohostit až 300 lidí. Ti si užijí neopakovatelnou atmosféru, protože mezi salonky mohou korzovat a zároveň se kochat výhledy.

Jedinečný soukromý salonek

Nadstandardní je salonek PRESIDENT SUITE ve druhém patře budovy, který má vlastní vstup a zázemí.

Terasa s výhledy

Ke každému salonku přiléhá zastřešená terasa s dechberoucím výhledem na závodiště, kterému dominuje cílová rovinka největší dostihové dráhy v České republice. A mimo dostihy se můžete kochat malebným okolím Velké Chuchle.

Občerstvení a program

Připravíme pro Vás doprovodný program ušitý na míru i báječné pohoštění. Spojí se tak originální prostředí, perfektní catering a výborná dopravní dostupnost, což jsou tři nezbytné pilíře každé úspěšné akce.

Ještě váháte, zda je Chuchle Arena Praha to pravé?

  • Naše salonky jsou prestižní. Poskytnou Vám luxusní a neopakovatelné zázemí v atmosféře koňských dostihů.

  • Výborný catering doplníme prvotřídními službami. Zajistíme doprovodný program, hudbu, květiny, osvětlení a cokoli dalšího.

  • Exkluzivitu prostředí podtrhuje jedinečný design. Velká Chuchle už léta přitahuje pozornost těch nejnáročnějších zákazníků.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: t.trnikova@chuchlearena.cz, nebo telefonu: +420 604 298 150.