Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Restaurace

Gastronomický zážitek v atmosféře zeleně a koní

Věříme, že prvotřídně uvařené jídlo nejlépe chutná v inspirativním prostředí. Proto jsme pro vás otevřeli restauraci přímo ve Velké Chuchli.

Otevírací doba

Otevřeno máme vždy od pondělí do pátku od 11.00 do 15.00 hodin a během námi pořádaných víkendových akcí.

Objednat si u nás můžete i rodinné oslavy, firemní akce, party, rauty, společenské večery, vánoční večírky a jiné akce. Kapacita restaurace je 50 osob, přidat můžeme halu o kapacitě 200 lidí, celé patro lze pak zaplnit až 400 hosty.

Vítané jsou rodiny s dětmi

Mysleli jsme i na nejmenší návštěvníky, pro něž vaříme několik oblíbených dětských jídel.

Rezervace

Přijeďte ochutnat naše skvělé speciality během dostihů i mimo ně! Zarezervujte si svůj stůl na 776 471 803 nebo na e-mailu v.rozbroj@chuchlearena.cz.

Prvotřídní suroviny

Naši hosté se k nám vrací na vyhlášenou svíčkovou. Zaměřujeme se nejen na tradiční českou kuchyni, vaříme i mezinárodní jídla. Vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Používáme sezónní potraviny a lokální produkty. Z menu si vyberete, ať máte velký hlad, nebo jen chuť na něco malého, ať jste vegetariáni, nebo holdujete masu. Osvěžíte se u nás pestrou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, točíme skvělé pivo a máme domácí limonády.

Zvlášť během dostihů se restaurace rychle zaplňuje. Na každé dostihové odpoledne totiž připravujeme speciality ze sezónních surovin.

Design a výhled

Restauraci ve Velké Chuchli jsme v roce 2018 rekonstruovali. Design jsme vybrali tak, aby ladil s venkovním prostředím. Interiéru dominuje čistý design s přírodními prvky a minimalistickým osvětlením.

Prostory restaurace jsou v prvním patře tribuny závodiště nad paddockem, v němž se představují koně. Při dostizích se tak můžete na koně dívat přímo odtud. Z restauračního sálu můžete přejít rovnou do hlediště tribuny, a to do nejatraktivnějšího sektoru naproti cílové rovince.

 

restaurace_zanr_2.jpg

restaurace_zanr_3.jpg restaurace_zanr_1.jpg