Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE, 16. CENA NORY JEANE

67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE, 16. CENA NORY JEANEDatum konání:
1.6.2019

skakaci_hrady_zanr_ctverec.jpgSpeciální dětský program: nejmenší návštěvníci se mohou těšit na jízdy na ponících, loutkové divadlo, králičí hop, malování na obličej, maskota Kubíka s dárečky, nafukovací hrady, hopsací poníky či skákací pytle.

Jahodové hody na terase nad paddockem pak nepochybně osvěží děti i dospělé.

Společnost Auto Jarov Kunratice připravila pro zájemce předváděcí jízdy ve vozech Audi RS3, Audi Q8, Seat Tarraco, Honda CR-V hybrid, Volkswagen T-Cross a Škoda Scala.

Celkem se uskuteční osm dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin, areál otevírá již o dvě hodiny dříve. Hlavními body programu šestého pokračování metropolitní sezóny budou nejdůležitější přípravný test pro České Derby 67. Velká červnová cena Auto Jarov Kunratice s patnácti adepty a 16. Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny, v níž se letos poprvé představí vítězka loňské Velké ceny Prahy CK Martin Tour, populární Saša. Dále letos premiérově na dráze změří síly dvouletí koně a dva dostihy jsou vyhrazeny aktérům tradičního mezinárodního utkání žákovských jezdců.

 

DALŠÍ NABÍDKA PRO DIVÁKY

Restaurace, rychlé občerstvení - foodtrucky Gorilla Guerilla, ochutnávky: vína Binder, Aperol, cukrová vata, pražené ořechy, káva a palačinky.

Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí. V přízemí tribuny dětský koutek Hříbátka.

 

  

 

instagram-logo.png

Společnosti TOTO CZ, která na závodištích provozuje sázky pod značkou Betino, se zatím, i přes intenzivní jednání s Ministerstvem financí ČR, nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek. Proto nelze sázky Betino na nedělním dostihovém dni přijímat. Dostihové sázky nabízí společnost Tipsport, která má v přízemí tribuny informační/registrační místo a v areálu sázkové pokladny, u nichž je, po zaregistrování se, možno sázet. Sázky u Tipsportu je možné uzavírat rovněž online (mobilní aplikace). Aktuální vyjádření sázkové kanceláře TOTO CZ: V současné době je společnost TOTO CZ těsně před vydáním nové licence pro provozování sázek, žádost je podána na období následujících 6 let. Zároveň společnost připravuje změny v softwaru tak, aby vyhovoval takzvané reportingové vyhlášce č. 10/2019 Sb (zveřejněna v lednu 2019), nabývající účinnosti dnem 1. června 2019. Nová vyhláška nám nově ukládá řadu nových informačních povinností vůči MF ČR. Tento proces bohužel znamená určité nutné zákonné kroky, které spuštění sázkového provozu odloží o několik týdnů. Pevně věříme, že se nám tyto kroky podaří absolvovat úspěšně tak, abychom činnost sázkové kanceláře plně obnovili v průběhu června 2019.