Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 99. ČESKÉ DERBY

99. ČESKÉ DERBY



Datum konání:
22.6.2019

Finiš CPI Českého derby 2018V sobotu 22. června se uskuteční absolutní klasický vrchol dostihové sezony - 99. ČESKÉ DERBY. Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana. Přijďte se na vlastní oči podívat, který kůň se nesmazatelně zapíše do historie a která stáj dosáhne na nejvyšší možnou metu dostihového světa. Samo České Derby je již řadu let nejbohatším klasickým dostihem celého středoevropského regionu a tomu odpovídá i další program dne: celkem se poběží osm dostihů, z nichž pět je zařazeno do nejvyšší výkonnostní kategorie - kromě hlavního dostihu také Zlatý pohár Rádia Impuls, Tattersalls Mile, Sprinterská cena Auto Jarov Kunratice a Cena tříletých klisen.

Program bude zahájen ve 13.30 hodin, první dostih odstartuje ve 14 hodin (další následují s 35min. intervaly, České Derby se poběží v 17.35 hodin). Areál závodiště bude otevřen již od 12 hodin. 

 

 SPECIÁLNĚ PRO DĚTI

Jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi - bungee trampolíny, kolotoč, skákací hrady, nafukovací bludiště,
soutěže (mj. maxipexeso, odstrkovadla, fotokoutek, "nejistá ruka"), krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDY NOVÝMI VOZY AUTO JAROV KUNRATICE

Audi Q8, Audi RS3, Seat Tarraco, Škoda Scala, VW T-Roc, elektrický vůz VW e-up! a Honda CR-V hybrid.

DALŠÍ NABÍDKA PRO DIVÁKY

Restaurace, rychlé občerstvení, food trucky. Piknik zóna - sedací pytle, piknikové deky.
Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

 

 

instagram-logo.png

 

SÁZKY NA DERBY-DEN PŘIJÍMÁ KANCELÁŘ TIPSPORT

Na sobotním dostihovém dni přijímá sázky společnost Tipsport. Sázet lze přes mobilní telefony, nebo u sázkových pokladen Tipsportu, které najdete ve velké sázkové hale tribuny a také v malé sázkové hale za restaurací nad paddockem. U sázkové kanceláře Tipsport lze sázet pouze s registrací, informační místo Tipsportu se nachází v přízemí tribuny, ve velké sázkové hale. Sázková kancelář TOTO CZ (sázky Betino), po obnovení licence, zahájí provoz na příštím dostihovém dni, tzn. 12. července 2019.