Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > CPI SUMMER CUP

CPI SUMMER CUPDatum konání:
13.6.2019
Datum ukončení:
16.6.2019

 

Závodit se bude celé čtyři dny 13. až 16. června, první dva dny od obtížnosti Z a v neděli bude vrcholem Velká cena CPI Property Group, která se pojede na výšce 145 cm o celkovou dotaci 100.000 korun.

Celková finanční dotace červnových parkurových závodů ve Velké Chuchli závodů je více než 314.000 korun. Stavitelem parkurů bude belgický stavitel Marc Debaere, který pravidelně působí na mezinárodních závodech v zahraničí, a to nejen v Evropě, ale například i ve Spojených arabských emirátech. Technickým delegátem závodů bude vynikající český stavitel Zdeněk Krpela, který už s Marcem spolupracoval v loňském roce. Na programu závodů budou i dvě soutěže pony CPI Pony Star, kde na jezdce čeká speciální cena, kterou věnuje společnost CPI Property Group. 

V sobotu a v neděli bude pro návštěvníky připraven kromě sportovní části i bohatý doprovodný program v podobě různých soutěží pro děti s jezdeckou tématikou. Ve speciálním šapito bude po celé dny probíhat zábavný a edukativní program, připraven je i DJ a občerstvení pro děti i rodiče. Rodina tak bude moci strávit na akci plnohodnotný den plný zábavy, her a sportu. Vstup je zdarma.

 

LogoRadioImpuls.jpgMediálním partnerem akce je Rádio Impuls.

 

 

 

instagram-logo.png