Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Parkury > Doprava a parkování

Doprava na parkury

AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také ze Smíchovského nádraží a je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo ulicí Radotínskou).

Linka č. 172 jede také ze Smíchovského nádraží a je třeba vystoupit v zastávce Kazínská a k závodišti dojít asi 600 metrů pěšky (zpět ulicí Starochuchelská k železničnímu přejezdu a za ním vpravo ulicí Radotínskou).

 

VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví ve stanici Praha-Velká Chuchle, 400 metrů od hlavního vchodu závodiště. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

 

AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Po projetí Malou Chuchlí a minutí dvou benzinových pump odbočíte vpravo (sjezd dle směrové tabule s piktogramem "Chuchle Arena Praha", k nákupní zóně Lidl, Hornbach, KFC). Po projetí komunikací mezi parkovišti obchodního centra odbočíte vlevo na ulici Mezichuchelská, která vede souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje v Malé Chuchli.