Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dostihy > Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

Nejmenším návštěvníkům je v Chuchle Areně Praha věnována zvláštní pozornost. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí snížené vstupné. Na dostizích se Vaše děti určitě nudit nebudou a pokud plánujete návštěvu dostihů jako součást vícedenního rodinného výletu, můžete se u nás ubytovat v rámci výhodného balíčku!

VENKOVNÍ HERNA

Kromě pískoviště, houpaček a zcela nových herních prvků a řady dalších atrakcí pro děti jsou zde samozřejmě i lavičky pro rodiče.

JUPÍK, VILÍK a BAJAJA

Pokud počasí jen trochu dovolí, každý dostihový den se děti mohou zabavit již tradičním svezením na populárních ponících Jupíkovi, Vilíkovi a Bajajovi. Jízdy na ponících jsou zdarma, resp. za dobrovolné jízdné, nebo mohou děti přinést poníkům něco dobrého "na zub" (mrkev, jablíčko, apod.).

DĚTSKÝ KOUTEK HŘÍBÁTKA

Další oblíbenou atrakcí pro nejmenší je dětský koutek "Hříbátka", který je situován do přízemí sázkové haly, tudíž je krytý a je v provozu o každém dostihovém dni. Svým malým hostům nabízí například míčkový bazén, skládací hrad či skluzavku. Rodiče mohou využít občerstvení v přilehlé kavárně.

DÁRKY PRO NEJMENŠÍ

V přízemí tribuny je malý dostihový obchod (Infostánek se suvenýry) kde máme pro děti připraveny nejrůznější suvenýry, jako jsou např. pohledy s obrázky našich oblíbených poníků, dostihovými a parkurovými motivy. K dostání jsou tam také hry a skládačky (např. oblíbené hry Pexeso či Dostihy a sázky), kelímek Chuchle Arena Praha, či další předměty s koňskými motivy.

DOSTIHOVÁ ANGLIČTINA

Obrázková brožura Dostihová angličtina je určena pro děti od třetí třídy. Je k dostání také dostihovém obchodě.