Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dostihy > Vstupné a doprava

Denní vstupné na dostihy 2024

Pokladny areálu otevírají dvě hodiny před startem prvního dostihu. Vstupenky zakoupíte i v předprodeji on-line (plnocenné za nižší částku).

Dospělá osoba (předprodej) 200 (170) Kč
Mládež do 18 let, student do 26 let, senior 60 let a více 100 Kč
Voják AČR, válečný veterán, vojenský policista, aktivní záloha 100 Kč
Dítě do 15 let zdarma
Držitel průkazu TP, ZTP, ZTP-P – všechny typy včetně jednočlenného doprovodu zdarma
V uniformě: voják AČR, válečný veterán, vojenský policista, aktivní záloha – u všech jednočlenný doprovod 100 Kč zdarma
Dospělá osoba České Derby a Prague Champions Day: 23. června a 21. září (předprodej)
300 (270) Kč
Speciální balíčky ceník
Derby Club ceník
Parkovné 100 Kč
Psi mají povolen vstup zdarma, avšak musejí být na vodítku!  
 

PRODEJ ON-LINE VSTUPENEK:

 

DOSTIHOVÝ PROGRAM (50 Kč): časový pořad dne, startovní listiny včetně kariér startujících koní, výsledky, statistiky a další informace.

 

Roční předplatné na dostihy 2024

Permanentní vstupenka na sezónu 2024 1.500 Kč
Permanentní vstupenka "extra" na sezónu 2024 (vstup do areálu + Dostihový program) 2.000 Kč
Roční karta 2024 "5 vstupů" (5× vstup do areálu) 900 Kč
Karta Patriot/Student na sezónu 2024 (vstupné pro přátele dostihů 60 let a více nebo studenty do 26 let) 600 Kč
 

Celoroční vstupenky objednávejte ZDE.

 

Doprava autobusem

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také ze Smíchovského nádraží a je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo ulicí Radotínskou).

Linka č. 172 jede také ze Smíchovského nádraží a je třeba vystoupit v zastávce Kazínská a k závodišti dojít asi 600 metrů pěšky (zpět ulicí Starochuchelská k železničnímu přejezdu a za ním vpravo ulicí Radotínskou).

 

Doprava vlakem

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví ve stanici Praha-Velká Chuchle, 400 metrů od hlavního vchodu závodiště. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

 

Doprava autem

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Po projetí Malou Chuchlí a minutí dvou benzinových pump odbočíte vpravo (sjezd dle směrové tabule s piktogramem "Chuchle Arena Praha", k nákupní zóně Lidl, Hornbach, KFC). Po projetí komunikací mezi parkovišti obchodního centra odbočíte vlevo na ulici Mezichuchelská, která vede souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD (parkovné 100 Kč). Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje v Malé Chuchli.