Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Parkury

PARKURY VE VELKÉ CHUCHLI

Známá dostihová dráha vznikla již v roce 1906, v současnosti toto tradiční sportoviště dostává novou podobu multifunkčního areálu koňských sportů a stává se významným místem také na mapě českého jezdectví. První plnohodnotná parkurová sezóna se zde uskutečnila v roce 2019.

Parkurové závody jsou vždy vícedenní a sezóna trvá od května do října. Soutěže probíhají na dvou kolbištích uprostřed dostihové dráhy, pro diváky je k dispozici tribuna s kapacitou 500 míst. Závodní arénu lemují atypické stany s občerstvením a VIP zónou. Pro sponzory a partnery je připravena široká nabídka prezentace. V průběhu parkurové sezóny se konají národní i mezinárodní závody, kterých se účastní ti nejlepší čeští i zahraniční jezdci a koně. Kromě sportovní části je vždy připraven také bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi, při mezinárodních závodech si pak mohou diváci navíc prohlédnut zajímavé nabídky od různých partnerů a zakoupit suvenýry v místní Shopping Village.

Účastníci i návštěvníci parkurových závodů mohou využít ubytování v B&B Chuchle Arena Praha, nacházející se přímo v areálu.

 

Více o pravidlech parkuru ico_fb-min.png