Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Vaše akce

Vaše akce uvnitř i venku

Hledáte místo pro firemní akci, společenskou událost, nebo i neformální rodinnou sešlost? Vnitřní i venkovní prostory Chuchle Areny Praha jsou i mimo sportovní termíny otevřeny pro Vaši firmu, klienty, přátele či rodinu. Vychutnejte si setkání v příjemném a neopakovatelném prostředí, podmínky připravíme přesně podle Vašich představ a mj. Vám nabízíme:

S ubytováním v B & B Chuchle Arena Praha poskytneme na realizaci Vaší akce výraznou slevu!

ico_fb-min.png

 

Reference z firemních akcí zobrazit všechny reference

Chtěla bych Vám moc poděkovat za poskytnutí areálu s výborným zázemím a za všechnu vaši pomoc a ochotu. Ustájení koní, parkoviště a jízdárna byly skvěle připraveny, rovněž občerstvení a hygienické zázemí. Oceňujeme také možnost ubytování a využití restaurace k večernímu doprovodnému posezení.

Gabriela Jašurková Mikutová, Svaz chovatelů koní barokní pinto

Jménem štábu seriálu Polda bych chtěl poděkovat celému týmu Chuchle Areny Praha za perfektní spolupráci při natáčení prvního dílu z nové řady seriálu, kdy se kriminální zápletka odehrává právě v dostihovém prostředí. Skvělý a profesionální přístup teamu nám usnadnil organizaci jedněch z nejnáročnějších dnů celého natáčení. Proto ještě jednou děkuji a doufám, že se vám i divákům bude nejen první díl nového Poldy líbit. 

Matěj Dušek, Film Hunters

Areál závodiště Chuchle Arena Praha nabízí obrovskou perspektivu pro konání malých i velkých akcí s koňmi – sportovních i chovatelských. Já osobně jsem velmi spokojen s průběhem celé naší akce v tomto areálu.

Adam Zagóra, Svaz chovatelů Shagya araba v ČR, z.s.

Chtěli bychom moc poděkovat za možnost uspořádat výstavu koček ve vašem areálu, za nás naprosto perfektní. Už jsme dělali výstavy na mnoha místech a v různých městech, ale Chuchle byla jednoznačně nejlepší.

Perla Maršíčková, Český svaz chovatelů-Sdružení chovatelů koček

Jménem všech účastníků Národního šampionátu Vám moc děkuji za nasazení a péči, opravdu nikdo se nám nikde takto ještě nevěnoval. Všichni byli z areálu nadšení - ocenili nejen kvalitu povrchu, ale i skvělé občerstvení a čistotu toalet.

Petra Šarochová, Svaz chovatelů shetlandských pony, z.s.