Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Vaše akce

Vaše akce uvnitř i venku

Hledáte místo pro firemní akci, společenskou událost, nebo i neformální rodinnou sešlost? Vnitřní i venkovní prostory Chuchle Areny Praha jsou i mimo sportovní termíny otevřeny pro Vaši firmu, klienty, přátele či rodinu. Vychutnejte si setkání v příjemném a neopakovatelném prostředí, podmínky připravíme přesně podle Vašich představ a mj. Vám nabízíme:

S ubytováním v B & B Chuchle Arena Praha poskytneme na realizaci Vaší akce výraznou slevu!

ico_fb-min.png

 

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: a.diduchova@chuchlearena.cz, nebo telefonu: +420 774 614 077.

 

Reference z firemních akcí zobrazit všechny reference

Chtěla bych Vám moc poděkovat za poskytnutí areálu s výborným zázemím a za všechnu vaši pomoc a ochotu. Ustájení koní, parkoviště a jízdárna byly skvěle připraveny, rovněž občerstvení a hygienické zázemí. Oceňujeme také možnost ubytování a využití restaurace k večernímu doprovodnému posezení.

Gabriela Jašurková Mikutová, Svaz chovatelů koní barokní pinto

Jménem štábu seriálu Polda bych chtěl poděkovat celému týmu Chuchle Areny Praha za perfektní spolupráci při natáčení prvního dílu z nové řady seriálu, kdy se kriminální zápletka odehrává právě v dostihovém prostředí. Skvělý a profesionální přístup teamu nám usnadnil organizaci jedněch z nejnáročnějších dnů celého natáčení. Proto ještě jednou děkuji a doufám, že se vám i divákům bude nejen první díl nového Poldy líbit. 

Matěj Dušek, Film Hunters

Areál závodiště Chuchle Arena Praha nabízí obrovskou perspektivu pro konání malých i velkých akcí s koňmi – sportovních i chovatelských. Já osobně jsem velmi spokojen s průběhem celé naší akce v tomto areálu.

Adam Zagóra, Svaz chovatelů Shagya araba v ČR, z.s.

Jménem všech účastníků Národního šampionátu Vám moc děkuji za nasazení a péči, opravdu nikdo se nám nikde takto ještě nevěnoval. Všichni byli z areálu nadšení - ocenili nejen kvalitu povrchu, ale i skvělé občerstvení a čistotu toalet.

Petra Šarochová, Svaz chovatelů shetlandských pony, z.s.

Chtěli bychom moc poděkovat za možnost uspořádat výstavu koček ve vašem areálu, za nás naprosto perfektní. Už jsme dělali výstavy na mnoha místech a v různých městech, ale Chuchle byla jednoznačně nejlepší.

Perla Maršíčková, Český svaz chovatelů-Sdružení chovatelů koček