Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 13 24 36

Vrcholy celé v růžové barvě

Jedenáctá kapitola letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha nabídla ve svém programu hned tři dostihy nejvyšší kategorie a ve všech se prosadili koně, jejichž žokejové na sobě měli růžové dresy. V barvách stáje Lokotrans dvakrát triumfoval pětinásobný český a osminásobný španělský šampión Václav Janáček, jedno vítězství si před odletem na zimní angažmá do Kataru v dresu stáj Statek Blata Český ráj připsal Tomáš Lukášek.

Více

Publikováno 23. 9. 2023 19:00

Velkolepé finále dostihového září

Nabité dostihové září v Chuchle Areně Praha vyvrcholí v sobotu velkolepým finále, během nějž se uskuteční tři dostihy nejvyšší kategorie a svou účastí ho ozdobí skvělí žokejové, např. do ČR po dvou letech míří šampión Bauyržan Murzabajev, který po úspěšné misi v Německu působí ve Francii. V akci samozřejmě bude i řada nejlepších koní, mj. se letos poprvé v Praze představí i úřadující Kůň roku Gasparini. Dění na dráze odstartuje ve 14 hodin, Chuchle Arena se divákům otevře v pravé poledne.

Více

Publikováno 21. 9. 2023 10:44

Classa vybojovala i čtvrtý triumf

Vrcholem třetí zářijové dostihové neděle v Chuchle Areně Praha byl 20. Memoriál Harryho Petrlíka (I. kat., 1600 m, 3l. a st. klisny, 135 tis. Kč), do nejž nastupovala jako horká favoritka v letošních třech startech neporažená pětiletá ryzka Classa. Všech předchozích triumfů v tomto roce dosáhla těsnými rozdíly a nejinak tomu bylo i tentokrát, premiantka předloňského ročníku Petrlíkova memoriálu Classa uhájila letošní čisté konto po boji o hlavu před obhájkyní loňského prvenství Rabbit Coulsty.

Více

Publikováno 17. 9. 2023 19:32

Skvělá Classa bude hájit letošní čisté konto

Třetí neděli po sobě pokračuje metropolitní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha, tentokrát Dnem Laty Brandisové s osmi rovinovými dostihy. Vrcholem programu bude 20. ročník Memoriálu Harryho Petrlíka pro tříleté a starší klisny, v němž proti šestici soupeřek nastoupí v roli horké favoritky letos neporažená pětiletá ryzka Classa. V tribuně bude pro veřejnost vystavena část expozice Muzea Laty Brandis a poběží se také Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové, dostih, v němž startují pouze ženy.

Více

Publikováno 14. 9. 2023 10:01

Sternkranz potřetí vítězem Zlatého poháru EŽ Praha

Druhá zářijová neděle je již tradičně jediným termínem v roce, kdy se v Chuchle Areně Praha vedle rovinových dostihů konají i dostihy přes proutěné překážky. Vrchol programu, Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, jakožto nejdelší a jeden z nejvýše dotovaných českých dostihů s lehkými skoky, letos napsal již svou sedmnáctou kapitolu a poprvé v jeho historii dosáhl stejný kůň třetího triumfu. Favorit Sternkranz předvedl v koncovce raketové zrychlení a dosáhl na čistý hattrick.

Více

Publikováno 10. 9. 2023 18:33

V neděli se poběží nejdelší český dostih přes proutěné překážky

Nabité dostihové září v Chuchle Areně Praha pokračuje tuto neděli jedním z tradičních bodů metropolitní sezóny, Dostihovým dnem EŽ Praha. Jedná se o jediný den v roce, kdy se na centrálním českém závodišti konají také překážkové dostihy, a vrcholem programu bude 17. ročník Zlatého poháru EŽ Praha, nejdelšího a jednoho z nejvýše dotovaných dostihů přes proutěné překážky v České republice. Začíná se ve 14 hodin, areál Chuchle Areny bude otevřen již od 12 hodin.

Více

Publikováno 7. 9. 2023 11:32

Odešel Filip Minařík

Počátkem tohoto týdne zasáhla celý dostihový svět zpráva, které se mnozí zdráhali uvěřit: ve věku 48 let zemřel nejúspěšnější žokej české historie Filip Minařík. Rodák z pražského Radotína, který svou kariéru začínal právě ve Velké Chuchli a obrovskou pílí a houževnatostí se vypracoval na hvězdu mezinárodního formátu, dostihy naplno žil a i po vážném zranění před třemi lety ve svém milovaném oboru dál působil.

Více

Publikováno 7. 9. 2023 9:57

Magic Merlin a Ignacius Reilly hvězdami startu druhé poloviny sezóny

V neděli 3. září odstartovala druhá polovina letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. Vrcholy programu byly poslední klasická zkouška roku 78. PP Asset Management St Leger a nejvýznamnější srovnávací test tříletých a starších mílařů 45. Velká cena Prahy CK Martin Tour.

Více

Publikováno 3. 9. 2023 18:26

V neděli proběhne také soutěž o největší klobouk

Součástí nedělního dostihového dne v Chuchle Areně Praha, který otevře druhou polovinu letošní metropolitní sezóny, bude také soutěž pro dámy o největší klobouk. Sponzor Velké ceny Prahy, společnost CK Martin Tour, majitelce vybraného vítězného modelu věnuje částku 5000 Kč, nicméně s prázdnou neodejde žádná ze zúčastněných dam.

Více

Publikováno 1. 9. 2023 10:14

Dostihové září v Chuchli startuje s dvojicí elitních dostihů

V neděli 3. září se po letní pauze vrací dostihové dění na centrální českou dráhu v Chuchle Areně Praha. Uskuteční se osmá kapitola letošní metropolitní sezóny s tradičními vrcholy v podobě dvou významných dostihů: závěrečný klasický test 78. PP Asset Management St Leger vybojuje deset tříletých hřebců a dvě klisny, v 45. Velké ceně Prahy CK Martin Tour změří síly kvarteto tříletých reprezentantů klasického ročníku a osm starších zástupců. Doprovodný program bude věnován nejmenším návštěvníkům.

Více

Publikováno 31. 8. 2023 10:56

Novější 1 3 13 24 36