Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 11 20 30

Derby pro královnu

Za horkého počasí se v neděli 26. června uskutečnil v Chuchle Areně Praha dostihový den, který vyvrcholil 102. CPIPG Českým Derby, nejprestižnější klasickou zkouškou pro tříleté hřebce a klisny. V poli šestnácti koní se prosadila výtečná Queen of Beaufay s žokejem Petrem Foretem, a stala se patnáctou vítězkou v dlouhé historii tohoto dostihu. Akce se konala pod záštitou ministryně obrany Jany Černochové a velký ohlas u publika měl i originální doprovodný program, připravený Armádou ČR.

Více

Publikováno 27. 6. 2022 7:34

České Derby, klasický vrchol sezóny, již tuto neděli

Poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha uskuteční slavnostní odpoledne, jehož vrcholem bude nejprestižnější klasický dostih sezóny, 102. CPIPG České Derby. Na startu má opět maximální možný počet šestnácti koní, proti dvanácti tříletým hřebcům nastoupí čtyři klisny, do sedel koní se vyhoupnou kromě členů domácí elity špičkoví žokejové ze Španělska, Francie a Slovenska. Akce se koná pod záštitou ministryně obrany Jany Černochové a s bohatým doprovodným programem Armády ČR.

Více

Publikováno 23. 6. 2022 16:38

Velká cena českého turfu je v plánu 24. září

V Chuchle Areně Praha bude letos uspořádáno všech čtrnáct plánovaných dostihových termínů. V sobotu 24. září se, místo zrušeného Evropského poháru žokejů, uskuteční dostihové odpoledne, jehož vrcholy budou 44. Velká cena českého turfu pro tříleté a starší vytrvalce a 86. Gerschův memoriál pro dvouleté koně.

Více

Publikováno 17. 6. 2022 16:39

Agadir Gold – nové jméno mezi favority Derby

První červnovou sobotu pokračovala metropolitní sezóna šestým dostihovým dnem, v jehož nabídce měla dvojice položek status nejvyšší kategorie. Doprovodným dětským programem podpořená vysoká návštěva viděla v obou jedničkových testech nečekané vítěze.

Více

Publikováno 4. 6. 2022 20:35

Ovládne Well Prepared i Velkou červnovou?

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje v sobotu 4. června šestou kapitolou. Její scénář obsahuje osm dostihů, z nichž dva mají status nejvyšší kategorie, a bohatý doprovodný program, zejména pro nejmenší návštěvníky. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen tradičně již o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 2. 6. 2022 11:05

Ve Velké květnové ceně start-cíl Pace Man

Vrcholem vydařené premiéry Dámského dostihového dne v Chuchle Areně Praha byla v neděli 22. května výborně obsazená 73. Velká květnová cena Rolls-Royce Motor Cars Prague, tradiční jarní měření sil čtyřletých a starších koní na mílové trati. Po strhujícím duelu v závěrečných stovkách metrů uhájil těsné start-cíl vítězství šestiletý bílý valach Pace Man s žokejem Jiřím Chaloupkou.

Více

Publikováno 22. 5. 2022 20:33

Skvělí mílaři a dámský doprovodný program

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje již tuto neděli 22. května. Na programu letošní páté metropolitní dostihové kapitoly je osm zajímavých dostihů s vrcholem v podobě 73. Velké květnové ceny Rolls-Royce Motor Cars Prague pro elitní starší mílaře. Doprovodné dění odpovídá ústřednímu tématu, jímž je tentokrát Dámský dostihový den.

Více

Publikováno 19. 5. 2022 10:58

Ve Velké jarní ceně suverénní domácí odchovanec Zamico

V neděli 15. května vyvrcholila, před zaplněným hledištěm Chuchle Areny Praha, úvodní část dostihové sezóny. Oba dostihy nejvyšší kategorie patřily tříletým koním, přičemž absolutním vrcholem byla 101. Conseq Velká jarní cena, první díl Klasické trojkoruny.

Více

Publikováno 15. 5. 2022 20:56

Kdo vyhraje první díl Klasické trojkoruny?

První třetina dostihové sezóny vyvrcholí tuto neděli v Chuchle Areně Praha 101. Conseq Velkou jarní cenou o 600 tis. Kč, prvním dílem tzv. Klasické trojkoruny, kterého se zúčastní čtrnáct tříletých hřebců a jedna klisna. Celkem by se mělo představit 91 koní a pětatřicet jezdců, program osmi dostihů startuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 12. 5. 2022 9:16

Jarní cenu ovládl Karel Polák

Jarní cena Chuchle Areny Praha vyvrcholila v podobě jednokolové soutěže s finále na obtížnosti T* v neděli 8. května. Na překážkách vysokých 145 centimetrů jako jediný nechyboval Karel Polák v sedle plemenného hřebce Tallmanna TN a právem zvítězil.

Více

Publikováno 10. 5. 2022 8:57

Novější 1 3 11 20 30