Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 13 26 38

Favoritem Westminster Českého Derby je bělouš San Sebastian

České Derby ještě nikdy nevyhrál kůň bílé barvy, ale nadcházející neděle to může změnit: po triumfu v CONSEQ Velké jarní ceně je hlavním uchazečem o vavřínový věnec s modrou stuhou bělouš San Sebastian. Nejprestižnější dostih roku, 104. WESTMINSTER České Derby, odstartuje jako sedmý bod nedělního scénáře v Chuchle Areně Praha. Celý program tradičně nabízí i další tři dostihy nejvyšší kategorie a začíná ve 14 hodin, přičemž areál závodiště bude otevřen již v pravé poledne.

Více

Publikováno včera v 14:51

Chuchelské vrcholy v růžových barvách

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v sobotu 1. června svou pátou kapitolou, jejíž program obsahoval dva dostihy nejvyšší kategorie. V obou se prosadily zástupkyně stáje Statek Blata Český ráj, svěřenkyně Ingrid Janáčkové Koplíkové, vedené žokejem Tomášem Lukáškem. Triumfy růžovým barvám majitele Josefa Dufka přinesly tříleté klisny Ciotola (v CONSEQ Ceně Nory Jeane) a Fine Anyway (v CPIPG Velké červnové ceně), přičemž pro obě šlo o premiérová pražská vystoupení.

Více

Publikováno 1. 6. 2024 18:38

Prověrka formy před Českým Derby a doprovodný program pro děti

Tentokrát v sobotu 1. června pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha. Program páté kapitoly nabízí osm dostihů a rozšířený doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Na dráze bude největší pozornost upřena na aktéry CPIPG Velké červnové ceny, tradiční hlavní přípravné zkouška před Českým Derby. Druhou položkou nejvyšší kategorie je CONSEQ Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny. Dostihy startují ve 14 hodin, avšak dětský program začne už s otevřením areálu v pravé poledne.

Více

Publikováno 29. 5. 2024 16:29

Warm up Chuchle Arena Praha

V úterý 28. května bude na kolbišti Chuchle Areny Praha připraven parkur, který postaví bývalý úspěšný parkurový jezdec a trenér Roman Drahota. Kolbiště bude otevřené k veřejnému tréninku od 9 do 19 hodin a budou postaveny dvě varianty, lehčí a těžší kurz. Přihlášky je možné podávat do pondělí 27. května do 10 hodin.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 15:38

Ignacius Reilly potřetí vítězem Velké květnové ceny

Hlavním dostihem čtvrtého pokračování dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla 75. Velká květnová cena – 15 let se 108čkou, v níž splnil roli favorita osmiletý bílý valach Ignacius Reilly a pod žokejem Davidem Liškou dosáhl již třetího triumfu v tomto tradičním jarním měření sil nejlepších starších mílařů. Vítězkou třetího ročníku Poháru Laty Brandisové – Ceny BoKaBau, speciálního dostihu pouze pro ženy-jezdkyně, se stala žokejka Vendula Korečková s klisnou Magical Love.

Více

Publikováno 20. 5. 2024 6:45

Ignacius Reilly zaútočí na hattrick

Čtvrté pokračování letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha je připraveno na nadcházející neděli 19. května. Vrchol programu patří starším mílařům, v kvalitním sedmičlenném poli 75. Velké květnové ceny je favoritem vítěz této zkoušky z let 2021 a 2023 Ignacius Reilly, jenž tak bude útočit již na třetí triumf. Uskuteční se také třetí ročník populárního dámského dostihu Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové a doprovodný program pro děti osvěží vystoupení cirkusové kapely Comedy & Beat.

Více

Publikováno 16. 5. 2024 9:45

San Sebastian vstoupil do sezóny klasickým vítězstvím

V neděli 12. května se v Chuchle Areně Praha konal třetí dostihový den letošní sezóny a jeho vrcholem byl první díl Klasické trojkoruny, 103. CONSEQ Velká jarní cena. Polovinu z desetičlenného startovního pole nasedlala trenérka Ingrid Janáčková Koplíková a šance na triumf měla velmi vysoké. Nakonec ale před jejími svěřenci, kteří se seřadili od druhého do pátého místa, vítězně finišoval bělouš SAN SEBASTIAN, jenž do dostihu nastupoval bez předchozí sezónní rozcvičky.

Více

Publikováno 12. 5. 2024 18:03

Favoritem Velké jarní ceny je Showpower

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha nabídne v neděli 12. května první ze svých nejvýznamnějších vrcholů: jako hlavní bod programu se poběží 103. CONSEQ VELKÁ JARNÍ CENA, první díl tzv. Klasické trojkoruny pro tříleté hřebce a klisny. Jasným favoritem je vítěz dubnové Velké ceny Trdelnik.com (Memoriálu prof. Michala) Showpower, jehož stáj Statek Blata Český ráj má v desetičlenném poli tři reprezentanty a trenérka Ingrid Janáčková Koplíková dokonce pět svěřenců.

Více

Publikováno 9. 5. 2024 16:27

Třetí ročník Memoriálu Jany Holé pro Lindu Portychovou

Linda Portychová v sedle Lary se stala vítězkou Memoriálu Jany Holé, který se konal v Chuchle Areně v Praze. Jako jediná dokončila jednokolovou soutěž s finále bez trestných bodů. Druhý byl Jakub Štěrba s hřebcem Cannonem Reuvekamp´s a třetí místo obsadil Aleš Daněk s valachem Quality Boy Z.

Více

Publikováno 6. 5. 2024 8:14

V Chuchle Areně zahajuje parkurová sezóna 2024

Ve středu 1. května bude v Chuchle Areně Praha zahájena letošní parkurová sezóna. Celkem nabízí šest kapitol, v každém z následujících měsíců je parkurům vyhrazen jeden termín. Vrcholnými akcemi budou červnový CSIO3 CET Prague Cup a zářijová Velká cena Prahy, zařazená do celoročního seriálu Český skokový pohár. V rámci sezónní premiéry se bude závodit prvních pět květnových dnů a nabitý program vyvrcholí nedělním třetím ročníkem Memoriálu Jany Holé. Vstup pro diváky je po všechny dny volný.

Více

Publikováno 30. 4. 2024 9:38

Novější 1 3 13 26 38