Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 14 26 39

Quiera směřuje na klasickou scénu

Metropolitní sezóna pokračovala v sobotu 13. července jediným dostihovým dnem v průběhu prázdninového období. Před solidní letní návštěvou dvou tisícovek diváků byla vrcholem programu letošní sedmé chuchelské kapitoly 45. Cena Latiny, v níž tříleté klisny testovaly připravenost pro klasické Oaks, jež se uskuteční počátkem srpna v Karlových Varech. Jistý triumf si připsala ryzka Quiera s žokejem Jiřím Chaloupkou v sedle.

Více

Publikováno 13. 7. 2024 21:07

Letní dostihový den: vyjde nová hvězda?

V sobotu 13. července se uskuteční jediný dostihový den letních prázdnin v Chuchle Areně Praha. Jde o sedmý z letošních třinácti termínů, který také symbolicky přepůlí metropolitní sezónu. Vrcholem programu je 45. Cena Latiny, z jejíhož desetičlenného pole zatím žádná kandidátka dosavadními výsledky vyloženě nevyčnívá, avšak nelze vyloučit, že tato tradiční zkouška tříletých klisen objeví pro druhou polovinu roku jméno nové potenciální hvězdy klasické scény.

Více

Publikováno 11. 7. 2024 9:31

Grand Prix vyhrál Nizozemec Romp před Alešem Opatrným

Skvělého úspěchu dosáhl český reprezentant Aleš Opatrný v Grand Prix, která zakončila pátý ročník mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup ve Velké Chuchli. Na hřebci Kapsones W. skončil druhý za Nizozemcem Rubenem Rompem.

Více

Publikováno 1. 7. 2024 6:30

Startuje V. ročník CET Prague Cupu

V Chuchle Areně Praha se od středy do neděle (26.–30. června) koná pátý ročník mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup, jejichž součástí bude i páteční týmová soutěž Pohár národů. Pětidenní mezinárodní akce se celkem zúčastní přes tři stovky koní z osmadvaceti zemí světa.

Více

Publikováno 26. 6. 2024 15:12

Modrá stuha z Prahy po čtyřech dekádách do Polska

Před více než čtyřmi tisícovkami diváků, rekordní návštěvou této sezóny, se v neděli 23. června v Chuchle Areně Praha běželo 104. Westminster České Derby. Díky drtivému finiši se vítězem nejprestižnější klasické zkoušky stal jediný zahraniční účastník, polský host Naughty Peter, kterého výtečně podpořil britský žokej Richard Kingscote. Naughty Peter, reprezentující stáj sponzora dostihu Westminster Race Horses, vyhrál České Derby přesně čtyřicet let po pražském triumfu skvělého Poláka Jurora.

Více

Publikováno 23. 6. 2024 21:50

Favoritem Westminster Českého Derby je bělouš San Sebastian

České Derby ještě nikdy nevyhrál kůň bílé barvy, ale nadcházející neděle to může změnit: po triumfu v CONSEQ Velké jarní ceně je hlavním uchazečem o vavřínový věnec s modrou stuhou bělouš San Sebastian. Nejprestižnější dostih roku, 104. WESTMINSTER České Derby, odstartuje jako sedmý bod nedělního scénáře v Chuchle Areně Praha. Celý program tradičně nabízí i další tři dostihy nejvyšší kategorie a začíná ve 14 hodin, přičemž areál závodiště bude otevřen již v pravé poledne.

Více

Publikováno 19. 6. 2024 14:51

Chuchelské vrcholy v růžových barvách

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v sobotu 1. června svou pátou kapitolou, jejíž program obsahoval dva dostihy nejvyšší kategorie. V obou se prosadily zástupkyně stáje Statek Blata Český ráj, svěřenkyně Ingrid Janáčkové Koplíkové, vedené žokejem Tomášem Lukáškem. Triumfy růžovým barvám majitele Josefa Dufka přinesly tříleté klisny Ciotola (v CONSEQ Ceně Nory Jeane) a Fine Anyway (v CPIPG Velké červnové ceně), přičemž pro obě šlo o premiérová pražská vystoupení.

Více

Publikováno 1. 6. 2024 18:38

Prověrka formy před Českým Derby a doprovodný program pro děti

Tentokrát v sobotu 1. června pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha. Program páté kapitoly nabízí osm dostihů a rozšířený doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Na dráze bude největší pozornost upřena na aktéry CPIPG Velké červnové ceny, tradiční hlavní přípravné zkouška před Českým Derby. Druhou položkou nejvyšší kategorie je CONSEQ Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny. Dostihy startují ve 14 hodin, avšak dětský program začne už s otevřením areálu v pravé poledne.

Více

Publikováno 29. 5. 2024 16:29

Warm up Chuchle Arena Praha

V úterý 28. května bude na kolbišti Chuchle Areny Praha připraven parkur, který postaví bývalý úspěšný parkurový jezdec a trenér Roman Drahota. Kolbiště bude otevřené k veřejnému tréninku od 9 do 19 hodin a budou postaveny dvě varianty, lehčí a těžší kurz. Přihlášky je možné podávat do pondělí 27. května do 10 hodin.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 15:38

Ignacius Reilly potřetí vítězem Velké květnové ceny

Hlavním dostihem čtvrtého pokračování dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla 75. Velká květnová cena – 15 let se 108čkou, v níž splnil roli favorita osmiletý bílý valach Ignacius Reilly a pod žokejem Davidem Liškou dosáhl již třetího triumfu v tomto tradičním jarním měření sil nejlepších starších mílařů. Vítězkou třetího ročníku Poháru Laty Brandisové – Ceny BoKaBau, speciálního dostihu pouze pro ženy-jezdkyně, se stala žokejka Vendula Korečková s klisnou Magical Love.

Více

Publikováno 20. 5. 2024 6:45

Novější 1 3 14 26 39