Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Memoriál Harryho Petrlíka pro jeho syna Allana a Rabbit Coulsty

Vrcholem dvanácté kapitoly letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 19. Memoriál Harryho Petrlíka, mílový test nejvyšší kategorie, určený tříletým a starším klisnám. Jeho vítězkou se stylem start-cíl stala čtyřletá bělka Rabbit Coulsty s žokejem Jiřím Chaloupkou, a trenér Allan Petrlík se tak dočkal premiérového triumfu v dostihu, pojmenovaném na počest svého otce.

Více

Publikováno 2. 10. 2022 17:25

Dosáhne Zariyannka na první pražský triumf?

Hlavní dostih dvanácté kapitoly letošní sezóny v Chuchle Areně Praha bude patřit tříletým a starším klisnám. V neděli 2 října se na trati 1600 metrů utkají o vítězství v 19. Memoriálu Harryho Petrlíka a sedmičlenná sestava nabízí skutečně vysokou kvalitu: na start se postaví dvě klasické vítězky a další čtyři klisny, které získaly v klasických dostizích dotované umístění. První z osmi dostihů startuje ve 13 hodin, areál závodiště bude otevřen od 11 hodin.

Více

Publikováno 29. 9. 2022 12:03

V CPI Hotels Velké ceně českého turfu se prosadil Vert Liberte

V sobotu 24. září se v Chuchle Areně uskutečnil jedenáctý dostihový den letošní sezóny. Jeho vrcholem byla nejdůležitější srovnávací zkouška tříletých a starších koní na "derby-distanci", tedy na trati 2400 metrů, 44. CPI HOTELS Velká cena českého turfu. V koncovce se jistě o bezmála tři délky prosadil čtyřletý valach DS Pegas VERT LIBERTE s žokejem Petrem Foretem.

Více

Publikováno 24. 9. 2022 17:23

Skvěle obsazená Velká cena českého turfu

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje tentokrát v sobotu 24. září jedenáctou kapitolou. Program obsahuje osm dostihů, z nichž dva se těší vysoké prestiži a patří do nejvyšší kategorie: dvouletí koně vybojují už 86. ročník ARQANA Gerschova memoriálu a v 44. CPI HOTELS Velké ceně českého turfu změří síly osmička špičkových starších vytrvalců s dvojicí předních zástupců klasického ročníku. Areál Chuchle Areny Praha se divákům otevře již v pravé poledne, start prvního dostihu je ve 14 hodin.

Více

Publikováno 22. 9. 2022 11:45

V Memoriálu Jany Holé zvítězila Alžběta Morávková

První ročník Memoriálu Jany Holé v Chuchle Areně Praha vyhrála Alžběta Morávková s Catarem. Obě části soutěže s výškou překážek 145 centimetrech dokončila bez trestných bodů, stejně jako druhý Jaroslav Jindra s Cornet´s Ninjou.

Více

Publikováno 19. 9. 2022 16:07

Sternkranz obhájil Zlatý pohár EŽ Praha

Desátou kapitolou letošní metropolitní sezóny byl jediný dostihový den v Chuchle Areně Praha, jehož program je kombinovaný z rovinových a překážkových dostihů. Vrcholem byl nejdelší a nejvýše dotovaný český dostih přes proutěné překážky, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, v němž loňský triumf obhájil osmiletý valach Sternkranz a zároveň se po tříměsíční zdravotní pauze do sedla vítězně vrátil žokej Josef Bartoš.

Více

Publikováno 11. 9. 2022 18:25

Zlatý pohár EŽ Praha s vítězi posledních dvou ročníků

V neděli 11. září pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha jedinou kapitolou, během níž mohou diváci na metropolitní scéně vidět překážkové dostihy, kromě šesti rovinových se uskuteční dvojice dostihů přes proutěné překážky. O vrchol programu, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, s distancí 4200 metrů a cenou 360 tisíc Kč nejdelší a nejbohatší český dostih nad lehkými skoky, bude usilovat pětice aktérů, mezi nimiž nechybějí poslední dva vítězové Sternkranz a Capivari.

Více

Publikováno 8. 9. 2022 10:08

V superfiniši nejdelší klasiky uspěl Gasparini

První zářijovou neděli se poprvé po letní přestávce otevřely brány Chuchle Areny Praha, aby přivítaly početnou návštěvu devátého pokračování letošní metropolitní sezóny. Ve sportovní nabídce, kterou doplnil bohatý doprovodný program pro děti, zářily dvě cenné zkoušky nejvyšší kategorie. Obě byly vyhlíženy s velkým zájmem a obě značnému očekávání dostály, možná je i předčily.

Více

Publikováno 4. 9. 2022 19:18

Startuje druhá polovina dostihové sezóny, kdo vyhraje nejdelší klasiku?

V neděli 4. září odstartuje v Chuchle Areně Praha druhá polovina metropolitní dostihové sezóny. Největší pozornost bude upřena na dvě významné zkoušky: poslední a nejdelší klasický dostih Renomia St Leger a nejvýznamnější mezigenerační mílařský test Velkou cenu Prahy CK Martin Tour. Bohatý doprovodný program patří opět nejmenším návštěvníkům, celkem se uskuteční osm dostihů, start prvního z nich je ve 13 hodin a areál bude otevřen již od 11 hodin.

Více

Publikováno 1. 9. 2022 11:01

Tretera s Gangsterem ovládl parkurovou Velkou cenu Prahy

Člen reprezentačního A-kádru Vladimír Tretera se svojí stájovou jedničkou Gangsterem V/H Noddevelt opět prokázal své kvality, když nenašel přemožitele ve Velké ceně Prahy. Nechybělo přitom mnoho a předstihla jej Tereza Svobodová s Britanií.

Více

Publikováno 30. 8. 2022 10:33