Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Classa vybojovala i čtvrtý triumf

Vrcholem třetí zářijové dostihové neděle v Chuchle Areně Praha byl 20. Memoriál Harryho Petrlíka (I. kat., 1600 m, 3l. a st. klisny, 135 tis. Kč), do nejž nastupovala jako horká favoritka v letošních třech startech neporažená pětiletá ryzka Classa. Všech předchozích triumfů v tomto roce dosáhla těsnými rozdíly a nejinak tomu bylo i tentokrát, premiantka předloňského ročníku Petrlíkova memoriálu Classa uhájila letošní čisté konto po boji o hlavu před obhájkyní loňského prvenství Rabbit Coulsty.

Více

Publikováno 17. 9. 2023 19:32

Skvělá Classa bude hájit letošní čisté konto

Třetí neděli po sobě pokračuje metropolitní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha, tentokrát Dnem Laty Brandisové s osmi rovinovými dostihy. Vrcholem programu bude 20. ročník Memoriálu Harryho Petrlíka pro tříleté a starší klisny, v němž proti šestici soupeřek nastoupí v roli horké favoritky letos neporažená pětiletá ryzka Classa. V tribuně bude pro veřejnost vystavena část expozice Muzea Laty Brandis a poběží se také Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové, dostih, v němž startují pouze ženy.

Více

Publikováno 14. 9. 2023 10:01

Sternkranz potřetí vítězem Zlatého poháru EŽ Praha

Druhá zářijová neděle je již tradičně jediným termínem v roce, kdy se v Chuchle Areně Praha vedle rovinových dostihů konají i dostihy přes proutěné překážky. Vrchol programu, Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, jakožto nejdelší a jeden z nejvýše dotovaných českých dostihů s lehkými skoky, letos napsal již svou sedmnáctou kapitolu a poprvé v jeho historii dosáhl stejný kůň třetího triumfu. Favorit Sternkranz předvedl v koncovce raketové zrychlení a dosáhl na čistý hattrick.

Více

Publikováno 10. 9. 2023 18:33

V neděli se poběží nejdelší český dostih přes proutěné překážky

Nabité dostihové září v Chuchle Areně Praha pokračuje tuto neděli jedním z tradičních bodů metropolitní sezóny, Dostihovým dnem EŽ Praha. Jedná se o jediný den v roce, kdy se na centrálním českém závodišti konají také překážkové dostihy, a vrcholem programu bude 17. ročník Zlatého poháru EŽ Praha, nejdelšího a jednoho z nejvýše dotovaných dostihů přes proutěné překážky v České republice. Začíná se ve 14 hodin, areál Chuchle Areny bude otevřen již od 12 hodin.

Více

Publikováno 7. 9. 2023 11:32

Odešel Filip Minařík

Počátkem tohoto týdne zasáhla celý dostihový svět zpráva, které se mnozí zdráhali uvěřit: ve věku 48 let zemřel nejúspěšnější žokej české historie Filip Minařík. Rodák z pražského Radotína, který svou kariéru začínal právě ve Velké Chuchli a obrovskou pílí a houževnatostí se vypracoval na hvězdu mezinárodního formátu, dostihy naplno žil a i po vážném zranění před třemi lety ve svém milovaném oboru dál působil.

Více

Publikováno 7. 9. 2023 9:57

Magic Merlin a Ignacius Reilly hvězdami startu druhé poloviny sezóny

V neděli 3. září odstartovala druhá polovina letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. Vrcholy programu byly poslední klasická zkouška roku 78. PP Asset Management St Leger a nejvýznamnější srovnávací test tříletých a starších mílařů 45. Velká cena Prahy CK Martin Tour.

Více

Publikováno 3. 9. 2023 18:26

V neděli proběhne také soutěž o největší klobouk

Součástí nedělního dostihového dne v Chuchle Areně Praha, který otevře druhou polovinu letošní metropolitní sezóny, bude také soutěž pro dámy o největší klobouk. Sponzor Velké ceny Prahy, společnost CK Martin Tour, majitelce vybraného vítězného modelu věnuje částku 5000 Kč, nicméně s prázdnou neodejde žádná ze zúčastněných dam.

Více

Publikováno 1. 9. 2023 10:14

Dostihové září v Chuchli startuje s dvojicí elitních dostihů

V neděli 3. září se po letní pauze vrací dostihové dění na centrální českou dráhu v Chuchle Areně Praha. Uskuteční se osmá kapitola letošní metropolitní sezóny s tradičními vrcholy v podobě dvou významných dostihů: závěrečný klasický test 78. PP Asset Management St Leger vybojuje deset tříletých hřebců a dvě klisny, v 45. Velké ceně Prahy CK Martin Tour změří síly kvarteto tříletých reprezentantů klasického ročníku a osm starších zástupců. Doprovodný program bude věnován nejmenším návštěvníkům.

Více

Publikováno 31. 8. 2023 10:56

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00