Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Partnerem Velké jarní ceny bude skupina Conseq

Partnerem 101. Velké jarní ceny, druhého klasického dostihu sezóny 2022 a prvního dílu tzv. Klasické trojkoruny (jíž dále tvoří České Derby a St Leger) se stala skupina Conseq, největší nezávislý investiční manažer v České republice, a společnost, jejíž jméno se v tuzemském dostihovém sportu objevuje již od konce minulého století a nyní se po několikaleté odmlce vrací k přímé podpoře metropolitní dostihové scény.

Více

Publikováno 9. 5. 2022 16:40

Startuje parkurová sezóna 2022 v Chuchle Areně Praha

První závody letošní parkurové sezóny Ve Velké Chuchli odstartují ve čtvrtek 5. května. Obsahují 25 jednotlivých soutěží a vyvrcholí v neděli 8. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Po všechny čtyři dny je vstup zdarma.

Více

Publikováno 4. 5. 2022 8:14

Famózní double v jedničkových vrcholech

V neděli 24. dubna pokračovala sezóna v Chuchle Areně Praha třetím dostihovým dnem, jehož dva vrcholy nejvyšší kategorie ovládli reprezentanti stáje ARS, svěřenci trenéra Konstantina Kobzareva Arkhangelsk a Politicum. Skvěle si počínal také žokej David Liška, šampión sezóny 2018 dosáhl v rámcovém programu hattricku.

Více

Publikováno 24. 4. 2022 18:27

Nedělní vrcholy slibují skvělou podívanou

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje v neděli 24. dubna třetí kapitolou a letos poprvé se v jednom dni uskuteční dva dostihy nejvyšší kategorie. Oba se poběží na trati 1400 metrů a oba jsou výtečně obsazeny: tříletým hřebcům a valachům je určena předzkouška klasické Velké jarní ceny, Memoriál profesora Michala, starší sprinteři a mílaři se utkají v Ceně UniCredit Bank, Memoriálu Jaroslava Maška. V rámci doprovodného programu bude také možno nahlédnout do zákulisí chuchelského areálu.

Více

Publikováno 21. 4. 2022 11:06

Velká dubnová cena: po strhujícím duelu Vert Liberte

Na Velký pátek pokračovala letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha druhou kapitolou. Výrazně početnější publikum, než při premiéře, vidělo program osmi dostihů, jimž vévodila výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena s dvanácti aktéry. Po ohromném duelu v koncovce se nakonec prosadil čtyřletý valach Vert Liberte s žokejem Petrem Foretem o krk před šestiletým Pace Manem, kterého vedla švýcarská žokejka Sibylle Vogt.

Více

Publikováno 15. 4. 2022 18:48

Skvěle obsazená Velká dubnová cena

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje tentokrát na Velký pátek 15. dubna, kdy se návštěvníci mohou těšit nejen na osm napínavých dostihů, ale také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vrcholem odpoledne bude výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena, v níž se představí tucet špičkových středotraťařů. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 15:25

Evropský pohár žokejů se v roce 2022 neuskuteční

obr-uvod

Nejbohatší rovinový mítink české sezony Evropský pohár žokejů se v letošním roce neuskuteční. Důvodem je podle pořadatelů odchod generálního partnera a s tím spojený výpadek sponzorských financí, který se v době pokračující pandemie, energetické krize a války na Ukrajině nepodařilo nahradit.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 12:47

V Tipsport Gomba handicapu vítězem Jir Sun, double pro stáj Lokotrans

Sice za mrazivého počasí, ale přesto odstartovala v neděli 3. dubna v Chuchle Areně Praha letošní dostihová sezóna. Tradičním vrcholem premiérového odpoledne byl 95. Tipsport Gomba handicap, na jehož startu se sešlo devět koní ze tří zemí.

Více

Publikováno 3. 4. 2022 18:17

Start dostihové sezóny s mezinárodním obsazením!

V neděli 3. dubna se letos poprvé otevřou brány Chuchle Areny Praha divákům a bude zahájena nová dostihová sezóna. První z osmi dostihů odstartuje ve 14.00 hodin, areál závodiště bude otevřen od 12 hodin. Vrcholem programu bude 95. Tipsport Gomba handicap. (Foto: Jedním z favoritů hlavního dostihu je Worth Choice.)

Více

Publikováno 31. 3. 2022 14:05

Prodej vstupenek na dubnové dostihy zahájen!

Ve čtvrtek 3. března byl zahájen předprodej vstupenek na dubnové dostihové dny v Chuchle Areně Praha, tedy na termíny 3. dubna (Gomba handicap), 15. dubna (Velká dubnová cena) a 24. dubna (Memoriály prof. Michala a J. Maška). Cena běžné vstupenky zakoupené přes portál Ticketlive je o třicet korun nižší, než posléze na pokladně v den konání dostihů.

Více

Publikováno 3. 3. 2022 18:46