Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Mistrovství ČR dětí a juniorů opět ve Velké Chuchli

Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna se v Chuchle Areně Praha koná parkurové mistrovství ČR dětí a juniorů. Na svém domovském kolbišti se představí i čerstvá medailistka z mistrovství Evropy Anna Marie Vítek. Chybět nebudou ani další mladé jezdecké hvězdy.

Více

Publikováno 26. 8. 2021 15:47

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Datum konání: 25. 7. 2021

Stejně jako před necelým rokem, i letošní Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál německý jezdec Manuel Prause. V sedle Cascady zajel bez penalizace základní i finálový parkur a v kombinaci s časem 42,12 nenašel přemožitele. Druhý skončil Václav Horký.

Více

Publikováno 26. 7. 2021 11:15

Cena tříletých klisen pro Dakotu

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen. V závěrečném duelu dvou favorizovaných aktérek se prosadila odchovankyně i reprezentantka DS Pegas Jiřího Trávníčka Dakota s žokejem Michalem Hroudou a v teprve třetím startu kariéry docílila premiérového triumfu.

Více

Publikováno 17. 7. 2021 18:42

Čestné uznání pro Chuchle Arenu Praha

Chuchle Arena Praha získala Čestní uznání "Zelená střecha 2021" v soutěži Odborné sekce Zelené střechy při Svazu zakládání a údržby zeleně.

Více

Publikováno 16. 7. 2021 11:03

Letní dostihový den předznamená olympiádu

V sobotu 17. července se od 14 hodin v Chuchle Areně Praha uskuteční letní dostihový den, který divákům nabídne devět dostihů, jejichž vrcholem bude Cena tříletých klisen. Doprovodný program, pro děti i dospělé, se ve spolupráci s Českým olympijským výborem ponese plně v duchu blížících se Olympijských her v Tokiu. Při plánování cesty na sobotní dostihy věnujte pozornost aktuálním dopravním omezením ve Velké Chuchli.

Více

Publikováno 15. 7. 2021 11:32

Národní šampionát shetlandských pony

V sobotu 10. července hostí Chuchle Arena Praha XVII. Národní šampionát shetlandských pony. Svod klisen, licentace hřebců a hodnocení valachů SHP proběhne od 8.00 hodin, samotný Národní šampionát začne v 10.00 hodin. Pořadatelem akce je Svaz chovatelů shetlandských pony, vstup pro diváky je zdarma.

Více

Publikováno 9. 7. 2021 11:32

Dopravní uzavírky u Chuchle Areny Praha

V souvislosti s výstavbou železničního koridoru a přesunem železniční stanice Praha-Velká Chuchle dojde v nadcházejícím období k několika významným dopravním omezením v blízkosti Chuchle Areny Praha.

Více

Publikováno 2. 7. 2021 8:10

V derby triumfoval favorit Hazarder

V neděli 27. června se v Chuchle Areně Praha uskutečnilo 101. CPIPG České Derby, jehož vítězem se stal favorizovaný HAZARDER s žokejem Václavem Janáčkem. Druhý finišoval Tcheque King, třetí místo obsadil Royal Word. V nejprestižnějším a s celkovou dotací dva milióny korun také nejvýše dotovaném rovinovém dostihu střední Evropy se představilo čtrnáct tříletých hřebců a dvě klisny.

Více

Publikováno 27. 6. 2021 17:08

České Derby, opět v červnu, vstupuje do druhé stovky ročníků

Nejdůležitější a nejprestižnější klasická zkouška české termínové listiny a také nejbohatší rovinový dostih střední Evropy, České Derby, jež se vloni kvůli posunu celé sezóny uskutečnilo až v září, se vrací do svého tradičního červnového termínu. Tuto neděli v Chuchle Areně Praha svede na trati 2400 metrů čtrnáct tříletých hřebců a dvě klisny boj o celkovou dotaci dva milióny korun, z níž vítěz bere rovnou polovinu. První z osmi dostihů celého programu startuje ve 12.30 hodin.

Více

Publikováno 24. 6. 2021 20:01

Petr Dohnal poprvé pohárovým vítězem

V Chuchle Areně Praha pokračoval v neděli 13. června třetím kolem Český skokový pohár. Ve Velké ceně Prahy po napínavém finále zvítězil Petr Dohnal s Tashitou, když jako jediný dokončil obě části soutěže bez penalizace. Druhý skončil Aleš Opatrný.

Více

Publikováno 14. 6. 2021 10:13