Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V. Doslova jeden skok od triumfu byla při rozeskakování domácí jezdkyně Sára Vingrálková, která nakonec skončila s valachem Kas-Sini DC na druhém místě. Z páteční olympijské kvalifikace parkurových týmů si postup vybojovali vítězní Izraelci a druzí Poláci. České družstvo skončilo páté za Maďarskem a Tureckem.

Více

Publikováno 31. 7. 2023 8:45

Startuje CSIO4* CET Prague Cup, český tým pojede o olympiádu v pátek

Téměř dvě stovky koní a sto dvacet jezdců z jednadvaceti zemí světa dorazilo do pražské Chuchle Areny, kde se od čtvrtka konají mezinárodní parkurové závody CSIO4* CET Prague Cup, jejichž součástí je také týmová olympijská kvalifikace skupiny C s českou účastí. Všechny potřebné informace, podrobný program, rozhovory a zajímavosti i on-line předprodej vstupenek najdete na adrese csiopraha.cz

Více

Publikováno 27. 7. 2023 11:55

V Ceně Latiny triumfovala Riwetta

Byť za tropického počasí, přesto před solidní návštěvou se v neděli 9. července uskutečnil v Chuchle Areně Praha Letní dostihový den, jehož vrcholem byla 44. Cena Latiny pro tříleté klisny, která slouží jako hlavní přípravná zkouška pro klasické Oaks, jež se bude konat počátkem srpna v Karlových Varech. Ve svižně odběhnutém dostihu se favoritky nakonec neprosadily a těsný triumf vybojovala ryzka Riwetta s žokejem Adamem Florianem.

Více

Publikováno 9. 7. 2023 18:35

Letní dostihový den: zkouška tříletých klisen a originální doprovodný program

V neděli 9. července se v Chuchle Areně Praha uskuteční jediný prázdninový dostihový den. Jeho vrcholem bude 44. Cena Latiny, přípravný test tříletých klisen pro klasické Oaks, které se poběží za čtyři týdny v Karlových Varech. Neobyčejným doprovodným programem bude celodenní Summer Cup – soutěže v králičím hopu, které začnou už dopoledne, a tudíž areál bude otevřen již od 8 hodin. Do 11 hodin je vstup zdarma, první dostih startuje tradičně ve 14 hodin.

Více

Publikováno 7. 7. 2023 8:32

Vítězkou Českého Derby je klisna Abha

Tradičně poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha konal nejprestižnější dostih sezóny, České Derby. Před zaplněnou tribunou se ve skvělé atmosféře vítězkou jeho 103. ročníku stala svěřenkyně trenérky Ingrid Janáčkové-Koplíkové Abha, kterou pro stáj Statek Blata Český ráj manželů Dufkových výtečně odjel portugalský žokej Ricardo Sousa.

Více

Publikováno 25. 6. 2023 18:33

České Derby slibuje skvělý zážitek

V neděli 25. června se v Chuchle Areně Praha poběží nejprestižnější dostih sezóny, 103. České Derby. Na start klasické zkoušky s celkovou cenou dva milióny korun (vítěz bere rovný milión) se postaví třináct hřebců a dvě klisny, favoritem je dosud neporažený Jardin Michelet, ale vážných kandidátů na nejvyšší metu je minimálně pět. Špičkovou podívanou slibuje i rámcové dění s trojicí dalších dostihů nejvyšší kategorie a chystá se také pestrý doprovodný program. První dostih odstartuje ve 13 hodin.

Více

Publikováno 22. 6. 2023 14:19

Zemřel Jan Zágler

V sobotu 3. června zemřel ve věku 82 let po krátké těžké nemoci Jan Zágler, bývalý amatérský jezdec a dlouholetý dostihový rozhodčí. Člověk ryzího charakteru, celoživotní optimista a chuchelský patriot. Do poslední možné chvíle sledoval dostihy z tribuny svého milovaného závodiště, jeho úsměv a dobrá nálada nám všem budou moc a moc chybět...

Více

Publikováno 6. 6. 2023 8:20

Vítězem Velké červnové ceny Charpentier

První červnovou sobotu se v Chuchle Areně Praha konal letošní pátý dostihový den s bohatým dětským doprovodným programem a dvěma zkouškami nejvyšší kategorie. Ostře sledovanou položkou byla 71. Velká červnová cena, jež je tradičně nejdůležitějším přípravným testem pro České Derby, tříleté a starší klisny se pak představily v 19. Ceně Nory Jeane.

Více

Publikováno 3. 6. 2023 17:52