Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Zabijačkové hody a masopust pro děti

Datum konání: 5. 3. 2022

SOBOTA 5. BŘEZNA OD 10 HODIN. Přijďte si užít české zabijačkové tradice i masopustní program pro děti a ochutnejte nejlepší výběr jitrnic, prejtů, tlačenek, ovarů a mnoho dalšího formou „sněz co můžeš“. Všechny tradiční speciality s ukázkou výroby a zpracování masa vám připraví šéfkuchař Michal Chlada, kterého můžete znát z pořadu Dobré ráno. Děti si navíc vyrobí vlastní masku, zatancují, zasoutěží a v prostorách nejvýznamnějšího českého dostihového závodiště se budou moci projet na poníkovi!

Více

Publikováno 7. 2. 2022 12:07

PF 2022

Přejeme všem klidné, spokojené prožití Vánoc a do nového roku především hodně zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i profesním životě. Těšíme se na shledanou v sezóně 2022!

Více

Publikováno 23. 12. 2021 11:47

Pražským zimním favoritem se stal Zamico

Programem sedmi dostihů skončila v sobotu 6. listopadu sezóna v Chuchle Areně Praha. Vrchol letošního jedenáctého odpoledne, 5. Pražský zimní favorit, představil devět dvouletých nadějí a přinesl triumf českému chovu.

Více

Publikováno 6. 11. 2021 17:48

Sezónní derniéra s Bauyržanem Murzabajevem

V sobotu 6. listopadu skončí letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha a program divákům, trochu nečekaně, nabídne velkou hvězdu: po dvou letech totiž do Prahy dorazí žokej Bauyržan Murzabajev, někdejší trojnásobný český šampión a v posledních třech sezónách suverén žebříčku u našich západních sousedů, kde letos získá rovněž třetí šampiónský titul. Populární "Baržan" by měl startovat šestkrát, první ze sedmi sobotních dostihů odstartuje v pravé poledne.

Více

Publikováno 4. 11. 2021 10:28

Šok jménem Lady in Pink

Předposlední dostihový den letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha vyvrcholil jubilejní RENOMIA 100. Cenou prezidenta republiky, tradiční supervytrvaleckou zkouškou pro tříleté a starší koně na trati 3200 metrů. V desetičlenném poli byl favoritem mezinárodně zkušený Cacophonous, ale překvapivě se prosadila dosud nezvítězivší tříletá klisna LADY IN PINK s jezdkyní Simonou Laubeovou. Kvůli pozitivnímu dopingovému nálezu však byla ex-post diskvalifikována a vítězem se stal Orleano.

Více

Publikováno 24. 10. 2021 17:27

Dostihový den Renomia vyvrcholí jubilejní vytrvaleckou zkouškou

V neděli 24. října bude v Chuchle Areně Praha napsána předposlední kapitola letošní metropolitní dostihové sezóny. Hlavním magnetem Dostihového dne RENOMIA je jubilejní 100. Cena prezidenta republiky, v níž na supervytrvalecké trati 3200 metrů změří síly deset aktérů. Celý program osmi dostihů odstartuje ve 13 hodin.

Více

Publikováno 21. 10. 2021 11:33

Cenu Eliota vyhrál Matěj Kotalík

Parkurová sezona v Chuchle Areně Praha vyvrcholila v neděli 10. října prostřednictvím Ceny Eliota 2021. Do jednokolové soutěže s finále, jejíž překážky odpovídaly obtížnosti T*, nastoupilo dvacet dvojic. Zvítězili Matěj Kotalík a Cesano V.

Více

Publikováno 11. 10. 2021 13:46

Classa lehce uhájila čistý štít

Za příjemného podzimního počasí a před solidní návštěvou se první říjnovou neděli uskutečnil letošní devátý dostihový den v Chuchle Areně Praha. Programu osmi dostihů vévodil 18. ročník Memoriálu Harryho Petrlíka (I. kat., 1600 m, 150 tis. Kč), v němž se představil půltucet tříletých a starších klisen a v němž favoritka lehce splnila svou roli.

Více

Publikováno 3. 10. 2021 16:57

Favoritkou Memoriálu Harryho Petrlíka je dosud neporažená Classa

V neděli 3. října pokračuje v Chuchle Areně Praha letošní dostihová sezóna devátou kapitolou, jejímž vrcholem bude 18. Memoriál Harryho Petrlíka, mílová zkouška první kategorie pro tříleté a starší klisny. V šestičlenném poli je favoritkou vítězka svých všech tří dosavadních startů, tříletá ryzka Classa, která se naposledy prosadila v klasickém Slovenském Oaks. Program osmi dostihů odstartuje ve 13 hodin.

Více

Publikováno 1. 10. 2021 15:03

Evropský pohár získal Ital Antonio Fresu

Poslední zářijovou sobotu se v Chuchle Areně Praha uskutečnil sedmý ročník Evropského poháru žokejů, prestižní dostihové akce, která do České republiky přivádí řadu žokejských hvězd. Vítězem celkového hodnocení se stal Ital Antonio Fresu, druhé místo obsadil Adrie De Vries z Nizozemska a třetí skončil Per-Anders Graberg ze Švédska.

Více

Publikováno 25. 9. 2021 18:20