Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


V neděli proběhne také soutěž o největší klobouk

Součástí nedělního dostihového dne v Chuchle Areně Praha, který otevře druhou polovinu letošní metropolitní sezóny, bude také soutěž pro dámy o největší klobouk. Sponzor Velké ceny Prahy, společnost CK Martin Tour, majitelce vybraného vítězného modelu věnuje částku 5000 Kč, nicméně s prázdnou neodejde žádná ze zúčastněných dam.

Více

Publikováno 1. 9. 2023 10:14

Dostihové září v Chuchli startuje s dvojicí elitních dostihů

V neděli 3. září se po letní pauze vrací dostihové dění na centrální českou dráhu v Chuchle Areně Praha. Uskuteční se osmá kapitola letošní metropolitní sezóny s tradičními vrcholy v podobě dvou významných dostihů: závěrečný klasický test 78. PP Asset Management St Leger vybojuje deset tříletých hřebců a dvě klisny, v 45. Velké ceně Prahy CK Martin Tour změří síly kvarteto tříletých reprezentantů klasického ročníku a osm starších zástupců. Doprovodný program bude věnován nejmenším návštěvníkům.

Více

Publikováno 31. 8. 2023 10:56

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V. Doslova jeden skok od triumfu byla při rozeskakování domácí jezdkyně Sára Vingrálková, která nakonec skončila s valachem Kas-Sini DC na druhém místě. Z páteční olympijské kvalifikace parkurových týmů si postup vybojovali vítězní Izraelci a druzí Poláci. České družstvo skončilo páté za Maďarskem a Tureckem.

Více

Publikováno 31. 7. 2023 8:45

Startuje CSIO4* CET Prague Cup, český tým pojede o olympiádu v pátek

Téměř dvě stovky koní a sto dvacet jezdců z jednadvaceti zemí světa dorazilo do pražské Chuchle Areny, kde se od čtvrtka konají mezinárodní parkurové závody CSIO4* CET Prague Cup, jejichž součástí je také týmová olympijská kvalifikace skupiny C s českou účastí. Všechny potřebné informace, podrobný program, rozhovory a zajímavosti i on-line předprodej vstupenek najdete na adrese csiopraha.cz

Více

Publikováno 27. 7. 2023 11:55

V Ceně Latiny triumfovala Riwetta

Byť za tropického počasí, přesto před solidní návštěvou se v neděli 9. července uskutečnil v Chuchle Areně Praha Letní dostihový den, jehož vrcholem byla 44. Cena Latiny pro tříleté klisny, která slouží jako hlavní přípravná zkouška pro klasické Oaks, jež se bude konat počátkem srpna v Karlových Varech. Ve svižně odběhnutém dostihu se favoritky nakonec neprosadily a těsný triumf vybojovala ryzka Riwetta s žokejem Adamem Florianem.

Více

Publikováno 9. 7. 2023 18:35

Letní dostihový den: zkouška tříletých klisen a originální doprovodný program

V neděli 9. července se v Chuchle Areně Praha uskuteční jediný prázdninový dostihový den. Jeho vrcholem bude 44. Cena Latiny, přípravný test tříletých klisen pro klasické Oaks, které se poběží za čtyři týdny v Karlových Varech. Neobyčejným doprovodným programem bude celodenní Summer Cup – soutěže v králičím hopu, které začnou už dopoledne, a tudíž areál bude otevřen již od 8 hodin. Do 11 hodin je vstup zdarma, první dostih startuje tradičně ve 14 hodin.

Více

Publikováno 7. 7. 2023 8:32

Vítězkou Českého Derby je klisna Abha

Tradičně poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha konal nejprestižnější dostih sezóny, České Derby. Před zaplněnou tribunou se ve skvělé atmosféře vítězkou jeho 103. ročníku stala svěřenkyně trenérky Ingrid Janáčkové-Koplíkové Abha, kterou pro stáj Statek Blata Český ráj manželů Dufkových výtečně odjel portugalský žokej Ricardo Sousa.

Více

Publikováno 25. 6. 2023 18:33

České Derby slibuje skvělý zážitek

V neděli 25. června se v Chuchle Areně Praha poběží nejprestižnější dostih sezóny, 103. České Derby. Na start klasické zkoušky s celkovou cenou dva milióny korun (vítěz bere rovný milión) se postaví třináct hřebců a dvě klisny, favoritem je dosud neporažený Jardin Michelet, ale vážných kandidátů na nejvyšší metu je minimálně pět. Špičkovou podívanou slibuje i rámcové dění s trojicí dalších dostihů nejvyšší kategorie a chystá se také pestrý doprovodný program. První dostih odstartuje ve 13 hodin.

Více

Publikováno 22. 6. 2023 14:19