Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Atraktivní hlavní zkouška před Českým Derby a bohatý dětský program

V sobotu 3. června se v Chuchle Areně Praha uskuteční pátý dostihový den letošní sezóny. Jeho náplní bude sedm dostihů, z nichž největší pozornost přitahuje 71. Velká červnová cena – tradičně nejdůležitější přípravný test před Českým Derby, a v rámci Dětského dne bude připraven bohatý doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Start prvního dostihu je ve 14 hodin, areál se otevře v pravé poledne.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 12:49

V Grand Prix CSI Prague Arena zvítězili Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík

Tři soutěže Gran Prix pro děti, juniory a mladé jezdce zakončily čtyřdenní mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena ve Velké Chuchli. Z vítězství se radovali Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík. Všichni se o něj museli rozeskakovat.

Více

Publikováno 29. 5. 2023 14:51

Zítra v Chuchli začínají mezinárodní parkury dětí, juniorů a mladých jezdců

Od čtvrtka 25. do neděle 28. května hostí Chuchle Arena Praha mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena. Určeny jsou především pro mladší věkové kategorie jezdců, ale vypsaná je i otevřená túra CSI1* a série národních soutěží. Z mezinárodních parkurových závodů dětí, juniorů a mladých jezdců se budou vybírat členové reprezentačních týmů pro mistrovství Evropy.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 7:05

Velký comeback Ignaciuse Reillyho

Vrcholem čtvrté kapitoly letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla skvěle obsazená 74. Velká květnová cena, tradičně první významná zkouška roku pro čtyřleté a starší mílaře. Nabitému startovnímu poli jistě o jednu délku dominoval předloňský premiant tohoto testu Ignacius Reilly s žokejem Petrem Foretem a poté, kdy musel na rok a čtvrt opustit dostihové dráhy a vloni dosáhl na dvě umístění, si při letošní premiéře připsal již šestý triumf na nejvyšší scéně.

Více

Publikováno 21. 5. 2023 17:44

Mílařská esa ve Velké květnově ceně

V neděli 21. května pokračuje v Chuchle Areně Praha letošní metropolitní dostihová sezóna a program sedmi dostihů startuje ve 14 hodin. Vrcholem dne bude 74. Velká květnová cena, která je prvním významným testem nejlepších čtyřletých a starších mílařů. Do letošní edice této zkoušky míří deset aktérů a tradičně vysokou kvalitu startovního pole zajišťují nejen vítězové posledních dvou ročníků, ale např. i kůň, který v zimě absolvoval dostihy na dubajském závodišti Meydan.

Více

Publikováno 18. 5. 2023 10:25

Jardin Michelet udržel čistý štít i na klasické scéně

V neděli 14. května vyvrcholila první část letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha úvodním dílem Klasické trojkoruny, 102. CONSEQ Velkou jarní cenou. Na start 1600 metrů dlouhé prestižní zkoušky o celkových 550 tisíc Kč se postavilo čtrnáct tříletých hřebců a jedna klisna, roli favorita nesl loňský juniorský šampión Devil In Pink.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 20:55

V neděli první díl Klasické trojkoruny

Prvním z nejvýznamnějších vrcholů dostihové sezóny bude tuto neděli v Chuchle Areně Praha 102. CONSEQ Velká jarní cena o 550 tis. Kč, klasický dostih pro tříleté hřebce a klisny, úvodní díl tzv. Klasické trojkoruny. Na start se postaví čtrnáct hřebců a jedna klisna, všichni reprezentují tuzemské stáje, dva aktéři jsou narození v ČR, ostatní byli importováni. Celkem by se v osmi dostizích mělo představit 92 koní a šestatřicet jezdců, program startuje již ve 13 hodin.

Více

Publikováno 11. 5. 2023 9:32

Vítězkou Jarní ceny Sandra Tomaidesová

V neděli 7. května vyvrcholila v Chuchle Areně Praha parkurová Jarní cena. O vítězství ve stejnojmenné soutěži s překážkami do 145 centimetrů bojovaly v jejím závěru dvě jezdkyně. Z triumfu se nakonec radovala Sandra Tomaidesová.

Více

Publikováno 9. 5. 2023 6:52

V Chuchle Areně začíná parkurová sezóna 2023

Ve čtvrtek 4. května v Chuchle Areně Praha startuje letošní parkurová sezóna. Již tradiční zahajovací závody vyvrcholí v neděli 7. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, národní jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Vstup je po všechny čtyři dny zdarma.

Více

Publikováno 4. 5. 2023 7:52

Nedělní vrcholy pro favority

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v neděli 23. dubna druhou kapitolou. Nabídla devět dostihů, dva z nich patřily do nejvyšší kategorie a v obou zvítězili favorité.

Více

Publikováno 23. 4. 2023 19:33