Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dostihy > Fotosoutěž Canon

Fotosoutěž Canon

Fotografie pořízená digitální zrcadlovkouChuchle Arena Praha ve spolupráci s partnerem CANON Česká republika vyhlašuje fotosoutěž 2020 pro všechny návštěvníky.

 

Soutěžní kategorie:

Neakreditované osoby, které pořídí fotografii na digitální zrcadlovku, kompaktní fotoaparát, nebo mobilní telefon.

Ceny do soutěže:

Soutěžní téma:

"NEOBYČEJNÉ MOMENTY, ORIGINÁLNÍ ZÁŽITKY"

Podmínky soutěže:

Každý účastník smí soutěžit pouze prostřednictvím autorských fotografií. Zaslat lze celkem tři fotografie z každého dostihového dne nebo parkurových závodů sezóny 2020 na závodišti Chuchle Arena Praha. Fotografie se musejí pojit se zadaným tématem. Vyhlášení vítězů soutěže proběhne oficiálně během dostihového dne 14. listopadu 2020. Ukončení soutěže je 31. října 2020 ve 23:59 hodin.

Registrace do soutěže:

Každý účastník zašle na emailovou adresu fotosoutez.canon@velka-chuchle.cz email s povinně uvedenými údaji: jméno a příjmení, telefonní kontakt, emailovou adresu a soutěžní fotografie. Fotografie je možno zasílat i postupně, maximálně však tři z každého dostihového dne. Soutěžní fotografie: Každá soutěžní fotografie musí být pojmenována příjmení-jméno-název-datum.jpg, (např. Novák-Jan-portret-19-4-2020.jpg). Dodržujte pomlčky mezi slovy a nepoužívejte jiné znaky. Každá soutěžní fotografie musí být v rozlišení nejméně 2000 pixelů na delší straně, ideálně v aspektu 3:2. Fotografie bude po přijetí umístěna do soutěžní facebookové galerie ZDE.

Souhlas s prezentací:

Každý autor odesláním soutěžní fotografie na uvedenou emailovou adresu souhlasí s pravidly této soutěže a dává svolení pořadateli pro prezentaci v rámci soutěže a propagace závodiště Chuchle Arena Praha.