Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole smazat > Vaše akce

Vaše akce uvnitř i venku

Hledáte místo pro firemní akci, společenskou událost, nebo i neformální rodinnou sešlost? Vnitřní i venkovní prostory Chuchle Areny Praha jsou i mimo sportovní termíny otevřeny pro Vaši firmu, klienty, přátele či rodinu. Vychutnejte si setkání v příjemném a neopakovatelném prostředí, podmínky připravíme přesně podle Vašich představ a mj. Vám nabízíme:

ico_fb-min.png

 

Reference z firemních akcí zobrazit všechny reference

Favia den 2023 proběhl, ostatně stejně jako v minulých letech, bezchybně a moc rádi se k vám vracíme. Ještě jednou děkujeme a příští rok využijeme velmi rádi vašich prostor.

FAVIA s. r. o. – Vlastimil Buřil

Ráda bych poděkovala celému týmu Chuchle Areny Praha, který nás měl na starosti a spolupracoval s námi na tvorbě TVC Spotu. Jejich ochota a snaha nám pomoci byla naprosto ohromující a nebýt jich, tak tu náročnou reklamu natáčíme snad ještě dnes... Díky zaměstnancům Chuchle Areny se na tuto lokaci budeme vždy velmi rádi vracet.

Sons Film Locations – Sára Richterová

Dovolte mi velice poděkovat za možnost zorganizovat v areálu Chuchle Areny Praha první ročník mezinárodního závodu v agility – Prague Agility Party 2022. Závodu se zúčastnili závodníci z celého světa a všichni byli nadšení ze zázemí areálu i výtečného cateringu, a již nyní se nám hromadí poptávky na termín závodu v příštím roce. Doufám, že se naše závody v Chuchle Areně Praha stanou tradicí a postupem času i nejlepšími a nejoblíbenějšími v Evropě.

Prague Agility Party, s. r. o. – Petra Vyplelová

Akce byla velmi povedená. Velkou výhodou lokace je "noční" hudba a velká kapacita místa. Dlouho jsem se nesetkala s takovým servisem, který nám byl v rámci příprav i realizace poskytnut. Přípravy, ochota a přístup k nám byly stoprocentní, lokace jako taková byla plně funkční pro naše potřeby a potřeby akce.

Event Arena s. r. o. – Iva Tauwinklerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za poskytnutí areálu s výborným zázemím a za všechnu vaši pomoc a ochotu. Ustájení koní, parkoviště a jízdárna byly skvěle připraveny, rovněž občerstvení a hygienické zázemí. Oceňujeme také možnost ubytování a využití restaurace k večernímu doprovodnému posezení.

Svaz chovatelů koní barokní pinto – Gabriela Jašurková Mikutová