Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtekV únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka.

Vítězkou prvního ročníku se stala jezdkyně Alžběta Morávková s koněm Catar. Letos bude hlavní soutěž opět velmi silně obsazená. Na startu bude téměř celý A kádr české reprezentace v čele s olympioniky Alešem Opatrným a Annou Kellnerovou a dalšími členy seniorské reprezentace Filipem Doležalem a Vladimírem Treterou. Nebudou chybět ani další účastníci olympijských her v Tokiu Kamil Papoušek, Miloslav Příhoda a celá řada dalších špičkových jezdců i z řad naší mladé reprezentace.

Soutěže zahájí ve čtvrtek 24. srpna v 8.00 hodin ráno a vrcholem naplněného čtyřdenního sportovního programu bude nedělní soutěž s finále pro nejlepších 10 dvojic, která se pojede na výšce 145 cm.