Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Fitmin Cup 2018 připraven!

Fitmin Cup 2018 připraven!Po podpisu smlouvy se společností Dibaq bude Praha-Velká Chuchle i v nadcházející sezóně dějištěm seriálu Fitmin Cup. Tento projekt už má své pevné místo v termínové listině hlavního českého závodiště a dává prostor k zahájení kariér dvouletým koním domácího chovu.

V pěti dostizích tradiční série bude mezi nejúspěšnější rozděleno celkem 300 tisíc korun na cenách dostihů a dalších 100 tisíc korun majitelských bonusů (které se koním nezapočítávají do penalizačních zisků). Jednotlivé kapitoly seriálu se uskuteční 3. června, 2. září, 16. září, 7. října a 28. října.

Opět bude vyhodnocen nejúspěšnější majitel seriálu (stáj, jejíž reprezentanti získají nejvyšší součet cen a bonusů), který obdrží pohár, poukázku na odběr výrobků značky Fitmin v celkové hodnotě 10.000 Kč a možnost bezplatného využívání poradenského servisu v oblasti výživy zvířat.

Termín finančně zvýhodněných přihlášek (300 Kč) do celého seriálu je čtvrtek 12. dubna, koně je pak ještě možno dohlásit za vyšší poplatek k datu 10. května (300 Kč pro již nominované, resp. 2400 Kč pro dohlašované).