Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Letní cena Velké Chuchle již za týden

Letní cena Velké Chuchle již za týdenPřesně týden zbývá do zahájení parkurových závodů Letní cena Velké Chuchle. Diváci se mohou v průběhu čtyř dní těšit na téměř 1000 startů. Závodit budou při těchto již třetích letošních skokových závodech nejen pony jezdci, ale fanoušci se mohou těšit i na jezdce, kteří patří k české jezdecké špičce.

Se svými čtyřnohými svěřenci se na chuchelské závodiště chystá mimo jiné i česká parkurová star Aleš Opatrný. Ten se objeví se svými koňmi v soutěžích s vyšší obtížností a bude bojovat o příčky nejvyšší i v nedělní Letní ceně. Ta se pojede na výšce 145 cm a do finále postoupí 10 nejlepších jezdců. Celková finanční dotace závodů 261 tisíc korun. Pro vítěze pony soutěží čeká jako již tradičně speciální atraktivní cena.

Vstup pro návštěvníky parkurových závodů bude zdarma. Sportovní fanoušci se mohou těšit na vrcholné výkony skokových jezdců, rodiny s dětmi si pak mohou užít příjemné chvíle v přírodě, využít dětské hřiště a ochutnat speciality z místní pestré gastro nabídky. Ta pro ně bude připravena v místní restauraci, ale příjemným překvapením pro pravidelné návštěvníky bude rovněž nový moderní foodtruck, který jistě osloví i gurmány.