Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Sázky u Tipsportu jen s registrací, ale zato s bonusy

Sázky u Tipsportu jen s registrací, ale zato s bonusySázková kancelář TOTO CZ stále neobdržela novou licenci a nemůže tedy na dostizích přijímat sázky, proto i v pondělí 22. dubna, v provizorním režimu, sázky na závodišti zajistí společnost Tipsport.

Společnost Tipsport však nepřijímá sázky pouze na dostihy, a z tohoto důvodu, jak vyžaduje platný zákon, je možné uzavírat sázky pouze s registrací. Na dostihovém dni 22. dubna budou k dispozici dvě registrační místa v pobočce Tipsportu ve velké sázkové hale (přízemí tribuny), další tři okénka v hale pak budou určena pro příjem sázek.

Zájemcům doporučujeme vyřídit si registraci u Tipsportu předem, protože na registračních místech na závodišti se mohou tvořit fronty.

Zaregistrovat se můžete online na www.tipsport.cz/registrace, nebo v kterékoli pobočce Tipsportu (www.tipsport.cz/pobocky), kde vám také vydají kartu nutnou k identifikaci pro příjem sázek v pobočce. Registrace k internetovému sázení vám ale umožní tipovat pohodlně z vašeho mobilu, ať už budete  kdekoli na závodišti.

Pokud při registraci online použijete akční kód VELCHU19 (zadává se jako poslední položka v registračním formuláři), získáte na vaše dočasné konto hned 100 Kč na první sázky v bonusových Netech. Stačí jen, když pak na tiketu jako měnu vyberete Nety. Po úplném dokončení registrace teď navíc dostanete mimořádný bonus 500 Kč.

Pro plné dokončení registrace a přechod do trvalého konta (ze zákona nezbytný krok, na který máte 30 dní), je potřeba ověřit platební prostředek, nastavit případná sebeomezení a projít identifikací v pobočce nebo online prostřednictvím vaší banky (pro klienty České spořitelny, Air Bank a Monety).

Jestliže už herní konto u Tipsportu máte, nebo si ho zřídíte, můžete si na něj zároveň v pobočce na závodišti vložit nebo vybrat hotovost. Úplná registrace je nezbytná v případě výběru peněz.

Pokud potřebujete jakékoliv další informace, kontaktujte zákaznickou podporu Tipsportu:

e-mail podpora@tipsport.cz, nebo telefon 311 633 118.