Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Zahájení parkurové sezóny

Zahájení parkurové sezónyV souvislosti s postupným uvolňováním opatření Vlády ČR Vám přinášíme důležité informace o zahájení parkurové sezony 2020 v Chuchle Areně Praha.

Od 4. května budou zahájeny parkurové tréninky na velkém kolbišti se závodními překážkami. Rezervační časy jsou nastaveny vždy od pondělí do pátku v době od 10.00 do 18.00 hodin maximálně pro 4 koně na 1 hodinu. Cena za naše služby je stanovena 700 Kč za koně a 300 Kč za pronajatý box po dobu tréninku (box není podmínkou). Veškeré další informace a rezervace Vám poskytne Ing. Barbora Tomanová na emailu barbora.tomanova@velka-chuchle.cz nebo telefonu 776 568 505. Po dobu tréninku platí zákaz manipulace s překážkami, je možné pouze nastavování výšek skoků. Při Vaší návštěvě tak budete moci vidět a využít nově upravený areál, nové boxy, rozšířené opracoviště a veškeré další úpravy, které jsme pro Vás přes zimu připravili.

Dále uveřejňujeme zamýšlené termíny závodů, které připravíme na období červen až srpen 2020. Závody v září či říjnu budou následovat dle dalšího vývoje s uvolňováním omezujících opatření v ČR.

10. – 14. června 2020 Chuchle Arena Tour I. (včetně pony)*

2. – 5. července 2020 Chuchle Arena Tour II. (včetně pony)*

23. – 26. července 2020 Chuchle Arena Tour III. (včetně pony)*

6. – 9 . srpna 2020 MČR děti a junioři, bude-li platit stávající termín

27. – 30. srpna 2020 Velká cena Prahy – Český skokový pohár

* Finále Chuchle Arena Tour proběhne při říjnové Ceně Eliota.

Přesné termíny budou později zveřejněny v JIS ČJF. Od dneška můžete také sledovat zcela nový servisní parkurový web Chuchle Arena Praha na adrese https://zavody.velka-chuchle.cz/.

 

Těšíme se na viděnou v Chuchle Areně Praha.