Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 5 9 13

Atraktivní hlavní zkouška před Českým Derby a bohatý dětský program

V sobotu 3. června se v Chuchle Areně Praha uskuteční pátý dostihový den letošní sezóny. Jeho náplní bude sedm dostihů, z nichž největší pozornost přitahuje 71. Velká červnová cena – tradičně nejdůležitější přípravný test před Českým Derby, a v rámci Dětského dne bude připraven bohatý doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Start prvního dostihu je ve 14 hodin, areál se otevře v pravé poledne.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 12:49

Velký comeback Ignaciuse Reillyho

Vrcholem čtvrté kapitoly letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla skvěle obsazená 74. Velká květnová cena, tradičně první významná zkouška roku pro čtyřleté a starší mílaře. Nabitému startovnímu poli jistě o jednu délku dominoval předloňský premiant tohoto testu Ignacius Reilly s žokejem Petrem Foretem a poté, kdy musel na rok a čtvrt opustit dostihové dráhy a vloni dosáhl na dvě umístění, si při letošní premiéře připsal již šestý triumf na nejvyšší scéně.

Více

Publikováno 21. 5. 2023 17:44

Mílařská esa ve Velké květnově ceně

V neděli 21. května pokračuje v Chuchle Areně Praha letošní metropolitní dostihová sezóna a program sedmi dostihů startuje ve 14 hodin. Vrcholem dne bude 74. Velká květnová cena, která je prvním významným testem nejlepších čtyřletých a starších mílařů. Do letošní edice této zkoušky míří deset aktérů a tradičně vysokou kvalitu startovního pole zajišťují nejen vítězové posledních dvou ročníků, ale např. i kůň, který v zimě absolvoval dostihy na dubajském závodišti Meydan.

Více

Publikováno 18. 5. 2023 10:25

Jardin Michelet udržel čistý štít i na klasické scéně

V neděli 14. května vyvrcholila první část letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha úvodním dílem Klasické trojkoruny, 102. CONSEQ Velkou jarní cenou. Na start 1600 metrů dlouhé prestižní zkoušky o celkových 550 tisíc Kč se postavilo čtrnáct tříletých hřebců a jedna klisna, roli favorita nesl loňský juniorský šampión Devil In Pink.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 20:55

V neděli první díl Klasické trojkoruny

Prvním z nejvýznamnějších vrcholů dostihové sezóny bude tuto neděli v Chuchle Areně Praha 102. CONSEQ Velká jarní cena o 550 tis. Kč, klasický dostih pro tříleté hřebce a klisny, úvodní díl tzv. Klasické trojkoruny. Na start se postaví čtrnáct hřebců a jedna klisna, všichni reprezentují tuzemské stáje, dva aktéři jsou narození v ČR, ostatní byli importováni. Celkem by se v osmi dostizích mělo představit 92 koní a šestatřicet jezdců, program startuje již ve 13 hodin.

Více

Publikováno 11. 5. 2023 9:32

Nedělní vrcholy pro favority

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v neděli 23. dubna druhou kapitolou. Nabídla devět dostihů, dva z nich patřily do nejvyšší kategorie a v obou zvítězili favorité.

Více

Publikováno 23. 4. 2023 19:33

Adepti Velké jarní se představují

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje v neděli 23. dubna od 14 hodin druhou kapitolou. Ta nabídne tentokrát devět dostihů a, stejně jako při premiéře, dva z nich náleží do nejvyšší výkonnostní kategorie. Oba měří 1400 metrů; v 34. Memoriálu prof. Václava Michala se představí deset tříletých hřebců, z nichž osm vlastní přihlášku do květnové Velké jarní ceny, v 18. Memoriálu Jaroslava Maška porovná síly osm starších sprinterů a mílařů, včetně vítězů posledních dvou ročníků této zkoušky.

Více

Publikováno 20. 4. 2023 13:00

Veterán Mormill ovládl Gomba handicap

Na Velký pátek 7. dubna byla v Chuchle Areně Praha zahájena letošní dostihová sezóna. Navzdory chladnému počasí dorazil vysoký počet diváků a program prvních osmi dostihů se odehrál ve skvělé atmosféře. Tradiční otevírací test, 96. Tipsport Gomba handicap vybojoval desetiletý valach Mormill, v 65. Velké dubnové ceně snadno triumfovala šestiletá klisna Zariyannka.

Více

Publikováno 7. 4. 2023 21:44

Sezóna odstartuje na Velký pátek

Podle legend se na Velký pátek otevírají skály s poklady a letos se k nim v tento den přidají také brány Chuchle Areny Praha, kde bude zahájena nová dostihová sezóna. Sportovními vrcholy dne budou sprinterský 96. Tipsport Gomba handicap a středotraťařská 65. Velká dubnová cena, celkem se v osmi dostizích představí 89 koní a 30 jezdců a jezdkyň. Doprovodný program bude samozřejmě zaměřen především na velikonoční tematiku. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 5. 4. 2023 10:44

Do startu sezóny zbývají dva týdny

Poslední dva týdny zbývají do zahájení letošní sezóny v Chuchle Areně Praha. Otevírací dostihový den se uskuteční na Velký pátek 7. dubna a vedle osmi dostihů je, po loňské kladné odezvě, chystán atraktivní velikonoční doprovodný program. Sportovními vrcholy premiérového odpoledne budou sprinterský Gomba handicap a Velká dubnová cena pro elitní středotraťaře.

Více

Publikováno 24. 3. 2023 11:07

Novější 1 3 5 9 13