Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Classa lehce uhájila čistý štít

Za příjemného podzimního počasí a před solidní návštěvou se první říjnovou neděli uskutečnil letošní devátý dostihový den v Chuchle Areně Praha. Programu osmi dostihů vévodil 18. ročník Memoriálu Harryho Petrlíka (I. kat., 1600 m, 150 tis. Kč), v němž se představil půltucet tříletých a starších klisen a v němž favoritka lehce splnila svou roli.

Více

Publikováno 3. 10. 2021 16:57

Favoritkou Memoriálu Harryho Petrlíka je dosud neporažená Classa

V neděli 3. října pokračuje v Chuchle Areně Praha letošní dostihová sezóna devátou kapitolou, jejímž vrcholem bude 18. Memoriál Harryho Petrlíka, mílová zkouška první kategorie pro tříleté a starší klisny. V šestičlenném poli je favoritkou vítězka svých všech tří dosavadních startů, tříletá ryzka Classa, která se naposledy prosadila v klasickém Slovenském Oaks. Program osmi dostihů odstartuje ve 13 hodin.

Více

Publikováno 1. 10. 2021 15:03

Evropský pohár získal Ital Antonio Fresu

Poslední zářijovou sobotu se v Chuchle Areně Praha uskutečnil sedmý ročník Evropského poháru žokejů, prestižní dostihové akce, která do České republiky přivádí řadu žokejských hvězd. Vítězem celkového hodnocení se stal Ital Antonio Fresu, druhé místo obsadil Adrie De Vries z Nizozemska a třetí skončil Per-Anders Graberg ze Švédska.

Více

Publikováno 25. 9. 2021 18:20

Evropský pohár znovu v plné parádě

V sobotu 25. září se v Chuchle Areně Praha uskuteční již sedmý ročník Evropského poháru žokejů. Akce s vysokou zahraniční prestiží se vloni musela obejít bez několika tradičních doprovodných akcí, ale letos proběhne opět v plném lesku, jak jsou její návštěvníci i účastníci zvyklí, a přinese i několik velice atraktivních novinek. Celkem se uskuteční devět dostihů, šest z nich bude bodováno a o pohár bude bojovat elitní sestava deseti žokejů (plus tři držitelé divokých karet) z deseti zemí.

Více

Publikováno 23. 9. 2021 11:13

Zlatý pohár vybojoval Sternkranz

Vrcholem sedmé kapitoly metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 15. ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha, nejdelšího a nejvýše dotovaného dostihu přes proutěné překážky v ČR. V poli pěti účastníků se po boji se stájovým kolegou, loňský triumf obhajujícím Capivarim nakonec o délku a čtvrt prosadil sedmiletý valach Sternkranz s žokejem Lukášem Matuským.

Více

Publikováno 12. 9. 2021 18:30

Favoritem Zlatého poháru EŽ Praha obhájce Capivari

V neděli pokračuje letošní metropolitní dostihová sezóna jediným programem v roce, jehož vrcholem je překážkový dostih. Chuchle Arena Praha bude hostit Dostihový den Elektrizace železnic Praha a na start nejdelšího a nejvýše dotovaného tuzemského dostihu přes proutěné překážky, 15. Zlatého poháru EŽ Praha, míří pětice kandidátů. Favoritem je vítěz loňského ročníku Capivari s žokejem Josefem Bartošem. Celkem se uskuteční osm dostihů, první odstartuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 9. 9. 2021 14:20

Kamssio a Billabong Cat – oba vrcholy pro trenéra Luku

V neděli 5. září se po letní přestávce vrátilo dostihové dění do Chuchle Areny Praha. Vrcholy dne, jehož doprovodný program se nesl ve znamení charitativních projektů a pomoci jim, byly dvě významné zkoušky: prestižní srovnávací test mílařů 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour a poslední a nejdelší z pětice klasických dostihů 76. St Leger Factoringu České spořitelny. Exkluzivní double se podařilo trenérovi Václavu Lukovi, jehož svěřenci vyhráli obě důležitá měření sil.

Více

Publikováno 5. 9. 2021 18:42

Start dostihového podzimu s dvěma vrcholnými zkouškami

V neděli 5. září bude zahájena druhá polovina letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. Program akce, jejíž doprovodný program proběhne pod názvem Den charity, obsahuje devět dostihů a začne ve 14 hodin. Hlavními body dění budou dvě vrcholné zkoušky nejvyšší kategorie: závěrečný a nejdelší klasický dostih roku, 76. St Leger Factoringu České spořitelny a nejvýznamnější srovnávací test tříletých a starších mílařů, 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour.

Více

Publikováno 2. 9. 2021 13:36

Cena tříletých klisen pro Dakotu

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen. V závěrečném duelu dvou favorizovaných aktérek se prosadila odchovankyně i reprezentantka DS Pegas Jiřího Trávníčka Dakota s žokejem Michalem Hroudou a v teprve třetím startu kariéry docílila premiérového triumfu.

Více

Publikováno 17. 7. 2021 18:42

Letní dostihový den předznamená olympiádu

V sobotu 17. července se od 14 hodin v Chuchle Areně Praha uskuteční letní dostihový den, který divákům nabídne devět dostihů, jejichž vrcholem bude Cena tříletých klisen. Doprovodný program, pro děti i dospělé, se ve spolupráci s Českým olympijským výborem ponese plně v duchu blížících se Olympijských her v Tokiu. Při plánování cesty na sobotní dostihy věnujte pozornost aktuálním dopravním omezením ve Velké Chuchli.

Více

Publikováno 15. 7. 2021 11:32