Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 6 11 16

Favoritem Westminster Českého Derby je bělouš San Sebastian

České Derby ještě nikdy nevyhrál kůň bílé barvy, ale nadcházející neděle to může změnit: po triumfu v CONSEQ Velké jarní ceně je hlavním uchazečem o vavřínový věnec s modrou stuhou bělouš San Sebastian. Nejprestižnější dostih roku, 104. WESTMINSTER České Derby, odstartuje jako sedmý bod nedělního scénáře v Chuchle Areně Praha. Celý program tradičně nabízí i další tři dostihy nejvyšší kategorie a začíná ve 14 hodin, přičemž areál závodiště bude otevřen již v pravé poledne.

Více

Publikováno včera v 14:51

Chuchelské vrcholy v růžových barvách

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala v sobotu 1. června svou pátou kapitolou, jejíž program obsahoval dva dostihy nejvyšší kategorie. V obou se prosadily zástupkyně stáje Statek Blata Český ráj, svěřenkyně Ingrid Janáčkové Koplíkové, vedené žokejem Tomášem Lukáškem. Triumfy růžovým barvám majitele Josefa Dufka přinesly tříleté klisny Ciotola (v CONSEQ Ceně Nory Jeane) a Fine Anyway (v CPIPG Velké červnové ceně), přičemž pro obě šlo o premiérová pražská vystoupení.

Více

Publikováno 1. 6. 2024 18:38

Prověrka formy před Českým Derby a doprovodný program pro děti

Tentokrát v sobotu 1. června pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha. Program páté kapitoly nabízí osm dostihů a rozšířený doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Na dráze bude největší pozornost upřena na aktéry CPIPG Velké červnové ceny, tradiční hlavní přípravné zkouška před Českým Derby. Druhou položkou nejvyšší kategorie je CONSEQ Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny. Dostihy startují ve 14 hodin, avšak dětský program začne už s otevřením areálu v pravé poledne.

Více

Publikováno 29. 5. 2024 16:29

Ignacius Reilly potřetí vítězem Velké květnové ceny

Hlavním dostihem čtvrtého pokračování dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla 75. Velká květnová cena – 15 let se 108čkou, v níž splnil roli favorita osmiletý bílý valach Ignacius Reilly a pod žokejem Davidem Liškou dosáhl již třetího triumfu v tomto tradičním jarním měření sil nejlepších starších mílařů. Vítězkou třetího ročníku Poháru Laty Brandisové – Ceny BoKaBau, speciálního dostihu pouze pro ženy-jezdkyně, se stala žokejka Vendula Korečková s klisnou Magical Love.

Více

Publikováno 20. 5. 2024 6:45

Ignacius Reilly zaútočí na hattrick

Čtvrté pokračování letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha je připraveno na nadcházející neděli 19. května. Vrchol programu patří starším mílařům, v kvalitním sedmičlenném poli 75. Velké květnové ceny je favoritem vítěz této zkoušky z let 2021 a 2023 Ignacius Reilly, jenž tak bude útočit již na třetí triumf. Uskuteční se také třetí ročník populárního dámského dostihu Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové a doprovodný program pro děti osvěží vystoupení cirkusové kapely Comedy & Beat.

Více

Publikováno 16. 5. 2024 9:45

San Sebastian vstoupil do sezóny klasickým vítězstvím

V neděli 12. května se v Chuchle Areně Praha konal třetí dostihový den letošní sezóny a jeho vrcholem byl první díl Klasické trojkoruny, 103. CONSEQ Velká jarní cena. Polovinu z desetičlenného startovního pole nasedlala trenérka Ingrid Janáčková Koplíková a šance na triumf měla velmi vysoké. Nakonec ale před jejími svěřenci, kteří se seřadili od druhého do pátého místa, vítězně finišoval bělouš SAN SEBASTIAN, jenž do dostihu nastupoval bez předchozí sezónní rozcvičky.

Více

Publikováno 12. 5. 2024 18:03

Favoritem Velké jarní ceny je Showpower

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha nabídne v neděli 12. května první ze svých nejvýznamnějších vrcholů: jako hlavní bod programu se poběží 103. CONSEQ VELKÁ JARNÍ CENA, první díl tzv. Klasické trojkoruny pro tříleté hřebce a klisny. Jasným favoritem je vítěz dubnové Velké ceny Trdelnik.com (Memoriálu prof. Michala) Showpower, jehož stáj Statek Blata Český ráj má v desetičlenném poli tři reprezentanty a trenérka Ingrid Janáčková Koplíková dokonce pět svěřenců.

Více

Publikováno 9. 5. 2024 16:27

Partnerem Českého Derby bude společnost Westminster

Letošní ročník nejprestižnějšího klasického dostihu sezóny získal nového partnera, 104. ročník Českého Derby se spojí se jménem společnosti Westminster německého podnikatele v oblasti realit Mariana Ziburskeho. Ta se v posledních letech stala jednou z nejvýraznějších značek ve středoevropském turfu, mj. má zásadní podíl na výrazném nárůstu cen dostihů v Polsku, a její letošní svázání s vrcholnou klasickou zkouškou je završením několikaletých příprav spolupráce s Chuchle Arenou Praha.

Více

Publikováno 24. 4. 2024 9:18

Showpower a Caucasian hrdiny pražských vrcholů

Za citelně chladnějšího počasí, než jaké panovalo před dvěma týdny při letošní dostihové premiéře v Chuchle Areně Praha, pokračovala v neděli 21. dubna metropolitní sezóna druhou z třinácti kapitol. V obou dostizích nejvyšší kategorie startovalo sedm kandidátů a v obou kvalita výrazně předčila kvantitu. A zatímco Velkou cenu Trdelnik.com (Memoriál prof. V. Michala) podle očekávání ovládl Showpower, v Memoriálu Jaroslava Maška se proti trojici preferovanějších soupeřů prosadil Caucasian.

Více

Publikováno 21. 4. 2024 19:13

Sezóna v Chuchli pokračuje s dalšími hvězdami

V neděli 21. dubna se v Chuchle Areně Praha uskuteční druhý dostihový den letošní sezóny. Zatímco před dvěma týdny se premiéra odehrála za vyloženě letního počasí, tak na tento víkend bude potřeba znovu najít teplejší oblečení, nicméně podle startovních listin devíti dostihů se to určitě vyplatí. Skvělou podívanou slibuje především Memoriál Jaroslava Maška pro starší sprintery a mílaře, ale atraktivní jsou také startovní pole Velké ceny Trdelnik.com či Ceny PP Asset Management pro tříleté koně.

Více

Publikováno 17. 4. 2024 16:58

Novější 1 3 6 11 16