Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Novější 1 3 5 8 12

Do startu sezóny zbývají dva týdny

Poslední dva týdny zbývají do zahájení letošní sezóny v Chuchle Areně Praha. Otevírací dostihový den se uskuteční na Velký pátek 7. dubna a vedle osmi dostihů je, po loňské kladné odezvě, chystán atraktivní velikonoční doprovodný program. Sportovními vrcholy premiérového odpoledne budou sprinterský Gomba handicap a Velká dubnová cena pro elitní středotraťaře.

Více

Publikováno 24. 3. 2023 11:07

V sobotu atraktivní finále metropolitní dostihové sezóny

Poslední příležitost navštívit letos dostihy v Chuchle Areně Praha budou mít diváci tuto sobotu, 5. listopadu. V pravé poledne odstartuje první ze sedmi dostihů závěrečné kapitoly metropolitní sezóny 2022. Hned tři dostihy jsou určeny pro dvouleté koně a také hlavní bod programu, 6. Pražský zimní favorit PP Asset Management, představí třináct perspektivních čtyřnohých juniorů, kteří by měli být nadějemi do klasických zkoušek (tříletých) příští sezóny.

Více

Publikováno 3. 11. 2022 13:55

Vert Liberte opět nejlepší

Před zcela zaplněnou tribunou proběhl v neděli 23. října předposlední dostihový den letošní sezóny v Chuchle Areně Praha. Hlavní dostih dne, konaný pod záštitou prezidenta ČR Miloše Zemana, proměnil v suverénní triumf favorizovaný Vert Liberte s žokejem Petrem Foretem. Reprezentant DS Pegas absolvoval ve 101. Ceně prezidenta republiky (I. kat., 3200 m, 200 tis. Kč) čtvrtý letošní tuzemský start a ani v něm nenašel přemožitele.

Více

Publikováno 23. 10. 2022 17:56

Favoritem Ceny prezidenta republiky Vert Liberte

V neděli 23. října se v Chuchle Areně Praha uskuteční letošní předposlední dostihový den. Jeho vrcholem bude Cena prezidenta republiky, tradiční supervytrvalecká zkouška na 3200 metrů o 200 tisíc Kč. Již 101. ročníku se zúčastní tucet aktérů (deset domácích a dva ze Slovenska), mezi nimiž roli favorita ponese vítěz Velké ceny českého turfu Vert Liberte, jenž v tomto roce na českém území nenašel přemožitele. První dostih startuje ve 13 hodin, areál bude otevřen už o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 20. 10. 2022 11:35

Memoriál Harryho Petrlíka pro jeho syna Allana a Rabbit Coulsty

Vrcholem dvanácté kapitoly letošní metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 19. Memoriál Harryho Petrlíka, mílový test nejvyšší kategorie, určený tříletým a starším klisnám. Jeho vítězkou se stylem start-cíl stala čtyřletá bělka Rabbit Coulsty s žokejem Jiřím Chaloupkou, a trenér Allan Petrlík se tak dočkal premiérového triumfu v dostihu, pojmenovaném na počest svého otce.

Více

Publikováno 2. 10. 2022 17:25

Dosáhne Zariyannka na první pražský triumf?

Hlavní dostih dvanácté kapitoly letošní sezóny v Chuchle Areně Praha bude patřit tříletým a starším klisnám. V neděli 2 října se na trati 1600 metrů utkají o vítězství v 19. Memoriálu Harryho Petrlíka a sedmičlenná sestava nabízí skutečně vysokou kvalitu: na start se postaví dvě klasické vítězky a další čtyři klisny, které získaly v klasických dostizích dotované umístění. První z osmi dostihů startuje ve 13 hodin, areál závodiště bude otevřen od 11 hodin.

Více

Publikováno 29. 9. 2022 12:03

Skvěle obsazená Velká cena českého turfu

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje tentokrát v sobotu 24. září jedenáctou kapitolou. Program obsahuje osm dostihů, z nichž dva se těší vysoké prestiži a patří do nejvyšší kategorie: dvouletí koně vybojují už 86. ročník ARQANA Gerschova memoriálu a v 44. CPI HOTELS Velké ceně českého turfu změří síly osmička špičkových starších vytrvalců s dvojicí předních zástupců klasického ročníku. Areál Chuchle Areny Praha se divákům otevře již v pravé poledne, start prvního dostihu je ve 14 hodin.

Více

Publikováno 22. 9. 2022 11:45

Sternkranz obhájil Zlatý pohár EŽ Praha

Desátou kapitolou letošní metropolitní sezóny byl jediný dostihový den v Chuchle Areně Praha, jehož program je kombinovaný z rovinových a překážkových dostihů. Vrcholem byl nejdelší a nejvýše dotovaný český dostih přes proutěné překážky, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, v němž loňský triumf obhájil osmiletý valach Sternkranz a zároveň se po tříměsíční zdravotní pauze do sedla vítězně vrátil žokej Josef Bartoš.

Více

Publikováno 11. 9. 2022 18:25

Zlatý pohár EŽ Praha s vítězi posledních dvou ročníků

V neděli 11. září pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha jedinou kapitolou, během níž mohou diváci na metropolitní scéně vidět překážkové dostihy, kromě šesti rovinových se uskuteční dvojice dostihů přes proutěné překážky. O vrchol programu, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, s distancí 4200 metrů a cenou 360 tisíc Kč nejdelší a nejbohatší český dostih nad lehkými skoky, bude usilovat pětice aktérů, mezi nimiž nechybějí poslední dva vítězové Sternkranz a Capivari.

Více

Publikováno 8. 9. 2022 10:08

V superfiniši nejdelší klasiky uspěl Gasparini

První zářijovou neděli se poprvé po letní přestávce otevřely brány Chuchle Areny Praha, aby přivítaly početnou návštěvu devátého pokračování letošní metropolitní sezóny. Ve sportovní nabídce, kterou doplnil bohatý doprovodný program pro děti, zářily dvě cenné zkoušky nejvyšší kategorie. Obě byly vyhlíženy s velkým zájmem a obě značnému očekávání dostály, možná je i předčily.

Více

Publikováno 4. 9. 2022 19:18

Novější 1 3 5 8 12