Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 98. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ

98. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉDatum konání:
11.5.2019

web1CZ.jpgTradičně v polovině května vrcholí úvodní část dostihové sezóny prvním dílem Klasické trojkoruny: letos již 98. Velkou jarní cenou Pražské plynárenské.

Atraktivní položkou bude také 33. Memoriál JUDr. Otakara Frankenbergera, v němž se představí další adepti na start v Českém Derby.

Celkem se uskuteční devět dostihů, start prvního z nich je již ve 13 hodin, areál závodiště se divákům otevře o dvě hodiny dříve

 

!!! SPECIÁLNÍ GASTROAKCE - "CHŘESTOBRANÍ" !!!

Přijďte na terasu nad paddockem ochutnat jedinečné speciality ze zázračné české zeleniny.

PROGRAM PRO DĚTI

Jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč), krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

DALŠÍ NABÍDKA PRO DIVÁKY

Restaurace, rychlé občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

 

Společnosti TOTO CZ, která na závodištích provozuje sázky pod značkou Betino, se zatím, i přes intenzivní jednání s Ministerstvem financí ČR, nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek. Proto nelze sázky Betino na sobotním dostihovém dni přijímat.

Dostihové sázky nabízí společnost Tipsport, která má v přízemí tribuny informační/registrační místo a také dvě sázkové pokladny, u nichž je, po zaregistrování se, možno sázet. Sázky u Tipsportu je možné uzavírat rovněž online (mobilní aplikace).

Aktuální vyjádření sázkové kanceláře TOTO CZ: V současné době je společnost TOTO CZ těsně před vydáním nové licence pro provozování sázek, žádost je podána na období následujících 6 let. Zároveň společnost připravuje změny v softwaru tak, aby vyhovoval takzvané reportingové vyhlášce č. 10/2019 Sb (zveřejněna v lednu 2019), nabývající účinnosti dnem 1. června 2019. Nová vyhláška nám nově ukládá řadu nových informačních povinností vůči MF ČR. Tento proces bohužel znamená určité nutné zákonné kroky, které spuštění sázkového provozu odloží o několik týdnů. Pevně věříme, že se nám tyto kroky podaří absolvovat úspěšně tak, abychom činnost sázkové kanceláře plně obnovili od června 2019.