Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > VDC

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ DUBNOVÉ CENY (1800 m, čtyřletí a starší) / LIST OF WINNERS (9f, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2021 RATE(FR), 4 Michal Hrouda DS Pegas 1:49,3 Dalibor Török
2020 IGNACIUS REILLY(GB), 4 David Liška Syndikát V3J 1:53,9 Václav Luka
2019 BLACK CANYON(FR), 5 Adam Florian DS Pegas 1:48,89 Čestmír Olehla
2018 ALDZARB(IRE), 6 Martin Laube Ramzan Kadyrov 1:51,4 Arslangirej Šavujev
2017 FATHER FROST(IRE), 5 Bauyržan Murzabajev Statek Chyše 1:52,6 Josef Váňa
2015 LOVE ME, 4 Martin Laube Rabbit Trhový Štěpánov 1:52,6 Petr Juránek
2014 ROCHES CROSS(IRE), 6 Milan Zatloukal Jasna 1:53,8 Josef Váňa
2013 LYSYAN(IRE), 5 Jaromír Šafář Joly 1:51,9 Helena Blažková
2012 ROCHES CROSS(IRE), 4 Jan Rája Jasna 1:56,5 Josef Váňa
2011 SHAMALGAN(FR), 4 Tomáš Lukášek Ardak Amirkulov 1:54,3 Arslangirej Šavujev
2010 TULLAMORE(USA), 5 Vácav Janáček YOKO 1:51,5 Zdeno Koplík
2009 DETERMINACJA(POL), 4 Rastislav Juráček EŽ Praha, a. s. 1:53,6 Jaroslav Votava
2008 CERTUS(FR), 7 Josef Bartoš Spedition Zavřel 1:55,1 Josef Váňa
2007 CLOWORD(IRE), 4 Jan Rája Hrubý 1:51,0 Lucie Vondrová
2006 TORLUS(GER), 5 Jiří Chaloupka Ereka-Kaucký 1:53,9 Zdeno Koplík
2005 SWANGOO(GER), 5 Ferdinand Minařík ml. Sand 1:57,0 Ferdinand Minařík ml.
2004 ZAMBESI(GER), 5 Jan Rája Dr. Charvát 1:51,1 Josef Váňa
2003 MONTE CARLO, 6 Jiří Chaloupka LJ & YAMATO 1:50,7 Václav Chaloupka
2002 LYMOND(GER), 7 Dalibor Török Viktor Komárek 1:51,3 Josef Váňa
2001 NEAR DANCER(IRE), 7 Karol Šarina Stavební a nové izolace 2:06,7 Tomáš Šatra
2000 SAMMETSMAN(FR), 5 Jiří Chaloupka Metrostav 1:53,5 Václav Chaloupka
1999 CHAMILL, 4 Dalibor Török Edoc Brno 1:53,7 Martin Suchánek
1998 MICK, 4 Allan Petrlík Hradiště 1:51,3 Allan Petrlík
1997 PALOMIA(FR), 6 Zdeněk Machů Metrostav 1:57,4 Václav Chaloupka
1996 CAYRAS BALL(FR), 4 René Koplík Orion 1:52,2 Václav Chaloupka
1995 GAY DEVIL(GB), 4 Libor Šindar Večerník Praha 1:55,6 František Vítek
1994 STARTING ORDER(FR), 4 Petr Kubík Petra Janů-Pragokoncert 1:59,2 Václav Chaloupka
1993 LATÉN, 8 František Vávra Hřebčín Napajedla II 1:56,3 František Holčák
1992 NARDEN, 4 Allan Petrlík Žrebčinec Šamorín 1:55,5 Harry Petrlík
1991 CANON, 5 Vlastimil Smolík ZD Všelibice 1:59,1 František Vítek
1990 LATÉN, 5 Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Hřebčín 2:09,7 František Vítek
1989 MIRRAGE, 5 Ferdinand Minařík st. ČSSS Kladno 2:08,9 Oliva Faltová
1988 VABANK, 4 Ferdinand Minařík st. St.st. Frýdlant 1:58,7 Ferdinand Minařík st.
1987 FLIPPER, 5 Allan Petrlík PP Šamorín 1:59,1 Harry Petrlík
1986 HÁROŠ, 5 Libor Kranát JZD Dolní Němčí 1:58,5 Luboš Janecký
1985 PITTSBURGH, 5 Allan Petrlík PP Šamorín 1:41,9 Harry Petrlík
1984 VAGRAJ, 5 Karol Šarina St.st. Nové Město p/S. 1:44,1 Ferdinand Minařík st.
1983 SANET, 5 Jaroslav Michna SPP ŽV Levice 1:42,8 Jan Palyza
1982 SANET, 4 Vratislav Kubát Koopera SPP ŽV Levice 1:44,6 Eva Palyzová
1981 VALDAJ, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:40,8 František Vítek
1980 ISOTOP, 6 Ferdinand Minařík st. TJ St.st. Svinčice 1:42,9 Jaroslav Podolan
1979 MEANDER, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:39,6 František Vítek
1978 VALTZ, 5 Theodor Pechát PP Kladruby 2:42,1 Karel Stibůrek
1977 MAYOR, 5 Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 2:46,3 Tomáš Šatra
1976 LAKMUS, 5 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 2:57,0 Josef Krištůfek
1975 ESPADRON(SU), 7 Hildegarda Kolátorová St.st. Tochovice 2:37,9 Josef Kolátor
1974 ESPADRON(SU), 6 Hildegarda Kolátorová St.st. Tochovice 2:38,0 Josef Kolátor
1973 SVAHIM, 4 Jan Košťál Stáj Xaverov 2:46,2 Tomáš Šatra
1972 DIPLOMAT, 5 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 2:38,0 Josef Krištůfek
1971 CALYPSO, 4 Miroslav Šusta Stáj Xaverov 2:39,1 Jaroslav Houra
1970 CARAVELLA, 4 Miroslav Šusta Stáj Xaverov 2:37,9 Jaroslav Houra
1969 SILVER, 5 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 2:22,6 Václav Čechura
1968 METRANS, 4 Karel Krejčí SPS Vítkov 2:22,2 Harry Petrlík
1967 MARCELON, 4 Karel Havelka PP Albertovec 2:28,5 Josef Koloc
1966 MYJAVAN, 4 František Huleš Stáj Machnáč 2:22,8 Břetislav Karel
1965 BLATEC, 5 Miloslava Hermansdorferová SPÚ Kladruby 2:26,2 Josef Krištůfek
1964 LYON, 5 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 2:27,0 František Hurban
1962 CORNET, 5 Josef Šach St. plem. st. Xaverov 2:28,7 František Hofbauer
1961 CENT, 5 František Toušek ŠPÚ Motešice 2:20,7 František Hurban
1960 HAKIM, 4 Josef Bořík St. hřebčín Kladruby 2:37,6 Jaroslav Houra
1959 KORBEL, 5 Karel Havelka St. hřebčín Napajedla 2:39,0 Josef Celler
1958 KORZÁR, 8 František Toušek Št. žrebčín Nitra 2:41,4 František Hurban
1957 KORAN, 6 Jan Vávra St. hřebčín Tlumačov 2:43,3 Karel Truhlář

Do roku 1960 a v letech 1970-1979 délka 2400 m, v letech 1961-1969 délka 2200 m, v letech 1980-1985 délka 1600 m, v letech 1989 a 1990 délka 2000 m. Nekonána v letech 1963, 2016.