Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Bohatý doprovodný program derby-dne

Bohatý doprovodný program derby-dnePro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program. Speciálně dětem (do 15 let mají vstup zdarma) jsou určeny jízdy na ponících zdarma, velká venkovní LEGO herna, venkovní hřiště i krytý dětský koutek v přízemí tribuny, bungee trampolíny, kolotoč, skákací hrady, nafukovací bludiště, či soutěže o ceny. Zájemci z řad dospělých budou mít možnost absolvovat předváděcí jízdy novými vozy od společnosti Auto Jarov Kunratice.

K občerstvení bude možno využít restauraci s výbornou teplou kuchyní, dále populární food trucky a stánky s řadou pochutin. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

Doprava z centra Prahy je rychlá a pohodlná. Autobus č. 244 odjíždí ze stanice metra Smíchovské nádraží, příměstská vlaková linka S7 jezdí z Hlavního nádraží a nádraží Praha-Smíchov, v opačném směru přijíždí z výchozí stanice Beroun. Oba spoje mají zastávku pár desítek metrů od vstupu do areálu závodiště. K dispozici je také parkoviště pro osobní automobily. První dostih odstartuje ve 14 hodin, areál závodiště bude pro veřejnost otevřen již od 12 hodin.

Další informace: https://www.velka-chuchle.cz/sezona/99-ceske-derby

Facebook: https://www.facebook.com/events/193138531602525/