Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Parkurová Velká cena Prahy se skvělým obsazením

Parkurová Velká cena Prahy se skvělým obsazenímPoprvé ve své historii bude Chuchle Arena Praha hostit kapitolu nejprestižnějšího domácího parkurového seriálu. Velká cena Prahy, zařazená do Českého skokového poháru, se koná ve dnech 23. až 26. července. Soutěže probíhají každý den od 8.30 do odpoledních hodin. Předběžný rozpis najdete ZDE.

Můžete se těšit nejen na boje v rámci Amateur Tour a Junior Cupu, ale i na skvěle obsazenou Velkou Cenu Prahy. Ta se uskuteční v neděli odpoledne a celý čtyřdenní program završí. Skákat se bude na výšce 150 cm, tedy T**, a do bojů o přední příčky jistě zasáhne dlouhodobě nejúspěšnější český jezdec Aleš Opatrný, který nominoval své dva nejlepší koně - Gentlemana Vh Veldhof a Forewera. Na startovní listině nechybí ani vítěz Velké Ceny Martinic Ondřej Zvára, přihlášený s Chaccolanem i Quimerem-M.

Velká cena Prahy je první z velkých letních parkurových akcí v Chuchle Areně Praha, a tak vedle bohaté sportovní nabídky bude připraven i neméně atraktivní doprovodný program. Dětským návštěvníkům jsou určeny např. skákací hrady, jízdy na ponících, dočasné tetování či králičí hop. V shopping village pak najdete stánky značek Equiservis, Equinns, Horse Spirit, Greenfields nebo Ecora.

Celý program doplní prezentace vozů značek Land Rover a Jaguar, přičemž se představí také zcela nový model Land Rover Defender v prezentaci autosalonu Dajbych.

 

Více o akci