Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdány

Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdányChuchle Arena Praha poprvé ve své historii hostila parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Během tří dnů prodlouženého druhého srpnového víkendu se soutěžilo ve třech individuálních a dvou týmových kategoriích.

V kategorii dětí pro mistrovský titul získala Adéla Dvoranová s klisnou Balantýnka, a to po překonání všech základních kol a nejrychlejším rozeskakování bez trestných bodů. Druhý nejlepší parkur zajela v rozeskakování Štěpánka Mašková a Allo Allo, na třetí příčce se umístila domácí Kristina Vítek a Starpower.

Mezi mladšími juniory si mistrovský titul zajistila nejrychlejšími časy a výkony bez trestných bodů v základních kolech i rozeskakování Nikola Egrová a Quilisca. Bezchybný v zakladních kolech i v rozeskakování byl Daniel Hakr a valach Denny, jejichž čas stačil na druhé místo, bronz v této kategorii patřil Natálii Kovářové s koněm Chacco-TO, která připsala čtyři trestné body po jedné chybě v závěrečném rozeskakování.

Mistryní ČR starších juniorů se stala Anna Kostková a Clingold, když dokončila zkrácený parkur se čtyřmi trestnými body, což stačilo na vítězství; Anna Lani Novak a Last Minute po komplikacích vzdali a zařadili se tak konečné druhé místo. V rozeskakování o konečné třetí místo uspěla Lucie Melmerová a Loretta.

V soutěži družstev dětí zvítězila Praha 2 (K. Růžičková, A. Abtová, M. Held, S. Fraňková) před Prahou 1 a Středočeskou 1, týmovou soutěž juniorů vyhrála Středočeská 1 (A. Kostková, O. Písařík, A. Opatrná, A. Písařík) před Prahou 2 a Prahou 1.

Výsledky