Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > TOTO CZ prodlouží licenci na dostihové sázky

TOTO CZ prodlouží licenci na dostihové sázkyNa základě rozhodnutí valné hromady společnosti Turf Praha a.s. ze dne 11. prosince 2018 došlo ke splacení úpisu nových akcií v celkové hodnotě 65 090 000 korun. Úpis byl rozdělen do dvou tranší o velikosti 45 750 000 a 19 340 000 korun. K tomuto navýšení základního kapitálu došlo z důvodu žádosti o dvě nové licence (kurzové i totalizátorové) pro dceřinou společnost TOTO CZ, která pod obchodní značkou BETINO fyzicky provozuje sázky na koně v České republice. Základní kapitál společnosti navýšila rodina Vítkových, nikdo z ostatních akcionářů se zvýšení základního kapitálu nezúčastnil.

„Platnost původní licence končí 31. března letošního roku. Žadatel o licenci podle nových podmínek musí disponovat vlastním jměním ve výši ekvivalentu 2 milionů eur,“ upřesňuje Martin Pecka, ředitel závodiště Velká Chuchle a současně šéf společnosti TOTO CZ. „Velice nás těší, že díky navýšení kapitálu v akciové společnosti Turf Praha o více než 65 milionů korun, zůstane tato letitá sázkařská tradice zachována,“ dodává Martin Pecka.

Sázková kancelář TOTO CZ pro letošní rok připravuje pod stávající značkou BETINO nejen modernizaci dostihových sázek, ale i jejich novou marketingovou koncepci. Vedle toho probíhají intenzivní jednání se strategickým partnerem v oboru elektronických sázek. Výnosy ze sázení jsou předurčeny pro spolufinancování českého dostihového sportu.