Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > V Chuchle Areně začíná parkurová sezóna 2023

V Chuchle Areně začíná parkurová sezóna 2023Ve čtvrtek 4. května v Chuchle Areně Praha startuje letošní parkurová sezóna. Již tradiční zahajovací závody vyvrcholí v neděli 7. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, národní jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Vstup je po všechny čtyři dny zdarma.

Během čtyřdenního programu se uskuteční celkem 25 jednotlivých soutěží. Ve čtvrtek a v pátek se bude začínat v 8.00 hodin ráno a soutěže budou probíhat do pozdních odpoledních hodin, časy víkendového programu budou ještě upřesněny, nicméně také se bude jednat o model dopoledne–odpoledne. Do nedělní Jarní ceny Chuchle Areny Praha je přihlášeno čtrnáct kandidátů, včetně obhájce loňského triumfu Karla Poláka s koněm Tallmann TN.

Rozpis a program soutěží najdete ZDE

Letošní parkurová sezóna v Chuchle Areně Praha obsahuje celkem šest termínů, jejími vrcholy budou květnové mezinárodní závody pro děti a dorost CSI Prague Arena a červencový CSIO4 CET Prague Cup, v jehož rámci se, za účasti českého týmu, uskuteční kvalifikace na Letní olympijské hry 2024 v Paříži.