Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Horká, Bubáková a Španko mistryněmi republiky

V průběhu posledních čtyř červencových dnů hostila Chuchle Arena Praha parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Zlaté medaile z mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů si odvezly z Chuchle Areny Praha tři dívky. O vítězství se musely rozeskakovat. V kategorii starších juniorů proběhlo navíc i rozeskakování o bronzovou medaili.

Více

Publikováno 2. 8. 2022 13:39

Mladé parkurové naděje opět v Chuchle Areně Praha

Chuchle Arena Praha bude i v letošním roce hostit prestižní šampionát Mistrovství České republiky ve skocích v kategoriích dětí a juniorů. Od čtvrtka 28. do neděle 31. července se na chuchelské závodiště sjedou ti nejlepší jezdci a jezdkyně, kteří se na tento šampionát kvalifikovali.

Více

Publikováno 4. 7. 2022 16:18

Jarní cenu ovládl Karel Polák

Jarní cena Chuchle Areny Praha vyvrcholila v podobě jednokolové soutěže s finále na obtížnosti T* v neděli 8. května. Na překážkách vysokých 145 centimetrů jako jediný nechyboval Karel Polák v sedle plemenného hřebce Tallmanna TN a právem zvítězil.

Více

Publikováno 10. 5. 2022 8:57

Startuje parkurová sezóna 2022 v Chuchle Areně Praha

První závody letošní parkurové sezóny Ve Velké Chuchli odstartují ve čtvrtek 5. května. Obsahují 25 jednotlivých soutěží a vyvrcholí v neděli 8. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Po všechny čtyři dny je vstup zdarma.

Více

Publikováno 4. 5. 2022 8:14

Cenu Eliota vyhrál Matěj Kotalík

Parkurová sezona v Chuchle Areně Praha vyvrcholila v neděli 10. října prostřednictvím Ceny Eliota 2021. Do jednokolové soutěže s finále, jejíž překážky odpovídaly obtížnosti T*, nastoupilo dvacet dvojic. Zvítězili Matěj Kotalík a Cesano V.

Více

Publikováno 11. 10. 2021 13:46

Anna Marie Vítek zlatá na MČR

Vyvrcholením čtyřdenního Mistrovství ČR dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha bylo nedělní finále soutěže starších juniorů. Jezdkyně Anna Marie Vítek prožívá senzační sezonu a po výborné bronzové medaili z mistrovství Evropy v kategorii dětí získala na republikovém šampionátu v Chuchle Areně Praha mezi staršími juniory zlato. Obou úspěchů dosáhla s Chacco´s Amke.

Více

Autor: Kateřina Návojová Publikováno 30. 8. 2021 8:00

Mistrovství ČR dětí a juniorů opět ve Velké Chuchli

Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna se v Chuchle Areně Praha koná parkurové mistrovství ČR dětí a juniorů. Na svém domovském kolbišti se představí i čerstvá medailistka z mistrovství Evropy Anna Marie Vítek. Chybět nebudou ani další mladé jezdecké hvězdy.

Více

Publikováno 26. 8. 2021 15:47

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Datum konání: 25. 7. 2021

Stejně jako před necelým rokem, i letošní Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál německý jezdec Manuel Prause. V sedle Cascady zajel bez penalizace základní i finálový parkur a v kombinaci s časem 42,12 nenašel přemožitele. Druhý skončil Václav Horký.

Více

Publikováno 26. 7. 2021 11:15

Petr Dohnal poprvé pohárovým vítězem

V Chuchle Areně Praha pokračoval v neděli 13. června třetím kolem Český skokový pohár. Ve Velké ceně Prahy po napínavém finále zvítězil Petr Dohnal s Tashitou, když jako jediný dokončil obě části soutěže bez penalizace. Druhý skončil Aleš Opatrný.

Více

Publikováno 14. 6. 2021 10:13

Aleš Opatrný vyhrál s Gentlemenem Světový pohár CSI2*-W Prague Arena

Lepší závěr mezinárodních skokových závodů CSI2*-W Prague Arena si čeští fanoušci nemohli přát. Po rozeskakování devíti dvojic se z vítězství v Grand Prix zařazené do Světového poháru radoval z vítězství Aleš Opatrný s Gentlemenem vh Veldhof.

Více

Publikováno 7. 5. 2021 13:55