Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Cenu Eliota vyhrál Adam Písařík s Imandrou de Laubry

Parkurovou sezonu v Chuchle Areně Praha uzavřela již tradičně Cena Eliota, která připomíná koně olympijského vítěze Františka Ventury. Jejím letošním vítězem se stal Adam Písařík v sedle klisny Imandra de Laubry.

Více

Publikováno 10. 10. 2022 7:49

Na startu Ceny Eliota bude i Aleš Opatrný

Eliot byl parkurový kůň Františka Ventury, se kterým vyhrál olympijské hry v roce 1928. Na jeho počest se již čtvrtým rokem konají v Chuchle Areně Praha závody připomínající tohoto našeho jediného držitele zlaté olympijské medaile z jezdectví. Vítězi předešlých ročníků se stali účastníci olympijských her Aleš Opatrný a Ondřej Zvára, v loňském roce si putovní pohár odvezl Matěj Kotalík. Kdo se stane vítězem čtvrtého ročníku se dozvíme v neděli 9. října 2022.

Více

Publikováno 4. 10. 2022 13:02

V Memoriálu Jany Holé zvítězila Alžběta Morávková

První ročník Memoriálu Jany Holé v Chuchle Areně Praha vyhrála Alžběta Morávková s Catarem. Obě části soutěže s výškou překážek 145 centimetrech dokončila bez trestných bodů, stejně jako druhý Jaroslav Jindra s Cornet´s Ninjou.

Více

Publikováno 19. 9. 2022 16:07

Tretera s Gangsterem ovládl parkurovou Velkou cenu Prahy

Člen reprezentačního A-kádru Vladimír Tretera se svojí stájovou jedničkou Gangsterem V/H Noddevelt opět prokázal své kvality, když nenašel přemožitele ve Velké ceně Prahy. Nechybělo přitom mnoho a předstihla jej Tereza Svobodová s Britanií.

Více

Publikováno 30. 8. 2022 10:33

Český skokový pohár v Praze již příští víkend!

Český skokový pohár jako extraliga parkurového skákání je ojedinělý projekt v ČR, v rámci, kterého se vítězové velkých cen ve 12 kvalifikačních kolech kvalifikují do finálové soutěže SUPER GRAND PRIX. Jedním ze členů asociace Českého skokového poháru se v roce 2020 stala i Chuchle Arena Praha, a tak se každoročně pořádá Velká cena Prahy i v tomto multifunkčním areálu. Její start je tentokrát naplánován již za několik málo dní, a to ve čtvrtek 25. srpna.

Více

Publikováno 17. 8. 2022 16:34

Horká, Bubáková a Španko mistryněmi republiky

V průběhu posledních čtyř červencových dnů hostila Chuchle Arena Praha parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Zlaté medaile z mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů si odvezly z Chuchle Areny Praha tři dívky. O vítězství se musely rozeskakovat. V kategorii starších juniorů proběhlo navíc i rozeskakování o bronzovou medaili.

Více

Publikováno 2. 8. 2022 13:39

Mladé parkurové naděje opět v Chuchle Areně Praha

Chuchle Arena Praha bude i v letošním roce hostit prestižní šampionát Mistrovství České republiky ve skocích v kategoriích dětí a juniorů. Od čtvrtka 28. do neděle 31. července se na chuchelské závodiště sjedou ti nejlepší jezdci a jezdkyně, kteří se na tento šampionát kvalifikovali.

Více

Publikováno 4. 7. 2022 16:18

Jarní cenu ovládl Karel Polák

Jarní cena Chuchle Areny Praha vyvrcholila v podobě jednokolové soutěže s finále na obtížnosti T* v neděli 8. května. Na překážkách vysokých 145 centimetrů jako jediný nechyboval Karel Polák v sedle plemenného hřebce Tallmanna TN a právem zvítězil.

Více

Publikováno 10. 5. 2022 8:57

Startuje parkurová sezóna 2022 v Chuchle Areně Praha

První závody letošní parkurové sezóny Ve Velké Chuchli odstartují ve čtvrtek 5. května. Obsahují 25 jednotlivých soutěží a vyvrcholí v neděli 8. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Po všechny čtyři dny je vstup zdarma.

Více

Publikováno 4. 5. 2022 8:14

Cenu Eliota vyhrál Matěj Kotalík

Parkurová sezona v Chuchle Areně Praha vyvrcholila v neděli 10. října prostřednictvím Ceny Eliota 2021. Do jednokolové soutěže s finále, jejíž překážky odpovídaly obtížnosti T*, nastoupilo dvacet dvojic. Zvítězili Matěj Kotalík a Cesano V.

Více

Publikováno 11. 10. 2021 13:46