Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


V Grand Prix CSI Prague Arena zvítězili Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík

Tři soutěže Gran Prix pro děti, juniory a mladé jezdce zakončily čtyřdenní mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena ve Velké Chuchli. Z vítězství se radovali Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík. Všichni se o něj museli rozeskakovat.

Více

Publikováno 29. 5. 2023 14:51

Zítra v Chuchli začínají mezinárodní parkury dětí, juniorů a mladých jezdců

Od čtvrtka 25. do neděle 28. května hostí Chuchle Arena Praha mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena. Určeny jsou především pro mladší věkové kategorie jezdců, ale vypsaná je i otevřená túra CSI1* a série národních soutěží. Z mezinárodních parkurových závodů dětí, juniorů a mladých jezdců se budou vybírat členové reprezentačních týmů pro mistrovství Evropy.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 7:05

Vítězkou Jarní ceny Sandra Tomaidesová

V neděli 7. května vyvrcholila v Chuchle Areně Praha parkurová Jarní cena. O vítězství ve stejnojmenné soutěži s překážkami do 145 centimetrů bojovaly v jejím závěru dvě jezdkyně. Z triumfu se nakonec radovala Sandra Tomaidesová.

Více

Publikováno 9. 5. 2023 6:52

V Chuchle Areně začíná parkurová sezóna 2023

Ve čtvrtek 4. května v Chuchle Areně Praha startuje letošní parkurová sezóna. Již tradiční zahajovací závody vyvrcholí v neděli 7. května Jarní cenou Chuchle Areny Praha, národní jednokolovou soutěží s finále na stupni T*. Vstup je po všechny čtyři dny zdarma.

Více

Publikováno 4. 5. 2023 7:52

Cenu Eliota vyhrál Adam Písařík s Imandrou de Laubry

Parkurovou sezonu v Chuchle Areně Praha uzavřela již tradičně Cena Eliota, která připomíná koně olympijského vítěze Františka Ventury. Jejím letošním vítězem se stal Adam Písařík v sedle klisny Imandra de Laubry.

Více

Publikováno 10. 10. 2022 7:49

Na startu Ceny Eliota bude i Aleš Opatrný

Eliot byl parkurový kůň Františka Ventury, se kterým vyhrál olympijské hry v roce 1928. Na jeho počest se již čtvrtým rokem konají v Chuchle Areně Praha závody připomínající tohoto našeho jediného držitele zlaté olympijské medaile z jezdectví. Vítězi předešlých ročníků se stali účastníci olympijských her Aleš Opatrný a Ondřej Zvára, v loňském roce si putovní pohár odvezl Matěj Kotalík. Kdo se stane vítězem čtvrtého ročníku se dozvíme v neděli 9. října 2022.

Více

Publikováno 4. 10. 2022 13:02

V Memoriálu Jany Holé zvítězila Alžběta Morávková

První ročník Memoriálu Jany Holé v Chuchle Areně Praha vyhrála Alžběta Morávková s Catarem. Obě části soutěže s výškou překážek 145 centimetrech dokončila bez trestných bodů, stejně jako druhý Jaroslav Jindra s Cornet´s Ninjou.

Více

Publikováno 19. 9. 2022 16:07

Tretera s Gangsterem ovládl parkurovou Velkou cenu Prahy

Člen reprezentačního A-kádru Vladimír Tretera se svojí stájovou jedničkou Gangsterem V/H Noddevelt opět prokázal své kvality, když nenašel přemožitele ve Velké ceně Prahy. Nechybělo přitom mnoho a předstihla jej Tereza Svobodová s Britanií.

Více

Publikováno 30. 8. 2022 10:33

Český skokový pohár v Praze již příští víkend!

Český skokový pohár jako extraliga parkurového skákání je ojedinělý projekt v ČR, v rámci, kterého se vítězové velkých cen ve 12 kvalifikačních kolech kvalifikují do finálové soutěže SUPER GRAND PRIX. Jedním ze členů asociace Českého skokového poháru se v roce 2020 stala i Chuchle Arena Praha, a tak se každoročně pořádá Velká cena Prahy i v tomto multifunkčním areálu. Její start je tentokrát naplánován již za několik málo dní, a to ve čtvrtek 25. srpna.

Více

Publikováno 17. 8. 2022 16:34

Horká, Bubáková a Španko mistryněmi republiky

V průběhu posledních čtyř červencových dnů hostila Chuchle Arena Praha parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Zlaté medaile z mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů si odvezly z Chuchle Areny Praha tři dívky. O vítězství se musely rozeskakovat. V kategorii starších juniorů proběhlo navíc i rozeskakování o bronzovou medaili.

Více

Publikováno 2. 8. 2022 13:39