Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Grand Prix vyhrál Nizozemec Romp před Alešem Opatrným

Skvělého úspěchu dosáhl český reprezentant Aleš Opatrný v Grand Prix, která zakončila pátý ročník mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup ve Velké Chuchli. Na hřebci Kapsones W. skončil druhý za Nizozemcem Rubenem Rompem.

Více

Publikováno 1. 7. 2024 6:30

Startuje V. ročník CET Prague Cupu

V Chuchle Areně Praha se od středy do neděle (26.–30. června) koná pátý ročník mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup, jejichž součástí bude i páteční týmová soutěž Pohár národů. Pětidenní mezinárodní akce se celkem zúčastní přes tři stovky koní z osmadvaceti zemí světa.

Více

Publikováno 26. 6. 2024 15:12

Warm up Chuchle Arena Praha

V úterý 28. května bude na kolbišti Chuchle Areny Praha připraven parkur, který postaví bývalý úspěšný parkurový jezdec a trenér Roman Drahota. Kolbiště bude otevřené k veřejnému tréninku od 9 do 19 hodin a budou postaveny dvě varianty, lehčí a těžší kurz. Přihlášky je možné podávat do pondělí 27. května do 10 hodin.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 15:38

Třetí ročník Memoriálu Jany Holé pro Lindu Portychovou

Linda Portychová v sedle Lary se stala vítězkou Memoriálu Jany Holé, který se konal v Chuchle Areně v Praze. Jako jediná dokončila jednokolovou soutěž s finále bez trestných bodů. Druhý byl Jakub Štěrba s hřebcem Cannonem Reuvekamp´s a třetí místo obsadil Aleš Daněk s valachem Quality Boy Z.

Více

Publikováno 6. 5. 2024 8:14

V Chuchle Areně zahajuje parkurová sezóna 2024

Ve středu 1. května bude v Chuchle Areně Praha zahájena letošní parkurová sezóna. Celkem nabízí šest kapitol, v každém z následujících měsíců je parkurům vyhrazen jeden termín. Vrcholnými akcemi budou červnový CSIO3 CET Prague Cup a zářijová Velká cena Prahy, zařazená do celoročního seriálu Český skokový pohár. V rámci sezónní premiéry se bude závodit prvních pět květnových dnů a nabitý program vyvrcholí nedělním třetím ročníkem Memoriálu Jany Holé. Vstup pro diváky je po všechny dny volný.

Více

Publikováno 30. 4. 2024 9:38

Cenu Eliota získal Manuel Prause

Cena Eliota uzavřela parkurovou sezonu 2023 v Chuchle Areně Praha. Ze 43 zúčastněných dvojic jich do finále soutěže s překážkami vysokými 145 centimetrů postoupilo díky bezchybnému výkonu v základní části třináct a pět jich zopakovalo čistou jízdu.

Více

Publikováno 9. 10. 2023 8:18

Kamil Papoušek pohárovým šampiónem

Tomu se říká forma! Kamil Papoušek vyhrál během posledního mítinku Českého skokového poháru v Chuchle Areně Praha několik soutěží stupně S a vyšších, aby si nakonec v sedle Vivana Blue dojel v Super Grand Prix pro celkové vítězství.

Více

Publikováno 2. 10. 2023 8:41

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V. Doslova jeden skok od triumfu byla při rozeskakování domácí jezdkyně Sára Vingrálková, která nakonec skončila s valachem Kas-Sini DC na druhém místě. Z páteční olympijské kvalifikace parkurových týmů si postup vybojovali vítězní Izraelci a druzí Poláci. České družstvo skončilo páté za Maďarskem a Tureckem.

Více

Publikováno 31. 7. 2023 8:45