Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Warm up Chuchle Arena Praha

V úterý 28. května bude na kolbišti Chuchle Areny Praha připraven parkur, který postaví bývalý úspěšný parkurový jezdec a trenér Roman Drahota. Kolbiště bude otevřené k veřejnému tréninku od 9 do 19 hodin a budou postaveny dvě varianty, lehčí a těžší kurz. Přihlášky je možné podávat do pondělí 27. května do 10 hodin.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 15:38

Třetí ročník Memoriálu Jany Holé pro Lindu Portychovou

Linda Portychová v sedle Lary se stala vítězkou Memoriálu Jany Holé, který se konal v Chuchle Areně v Praze. Jako jediná dokončila jednokolovou soutěž s finále bez trestných bodů. Druhý byl Jakub Štěrba s hřebcem Cannonem Reuvekamp´s a třetí místo obsadil Aleš Daněk s valachem Quality Boy Z.

Více

Publikováno 6. 5. 2024 8:14

V Chuchle Areně zahajuje parkurová sezóna 2024

Ve středu 1. května bude v Chuchle Areně Praha zahájena letošní parkurová sezóna. Celkem nabízí šest kapitol, v každém z následujících měsíců je parkurům vyhrazen jeden termín. Vrcholnými akcemi budou červnový CSIO3 CET Prague Cup a zářijová Velká cena Prahy, zařazená do celoročního seriálu Český skokový pohár. V rámci sezónní premiéry se bude závodit prvních pět květnových dnů a nabitý program vyvrcholí nedělním třetím ročníkem Memoriálu Jany Holé. Vstup pro diváky je po všechny dny volný.

Více

Publikováno 30. 4. 2024 9:38

Cenu Eliota získal Manuel Prause

Cena Eliota uzavřela parkurovou sezonu 2023 v Chuchle Areně Praha. Ze 43 zúčastněných dvojic jich do finále soutěže s překážkami vysokými 145 centimetrů postoupilo díky bezchybnému výkonu v základní části třináct a pět jich zopakovalo čistou jízdu.

Více

Publikováno 9. 10. 2023 8:18

Kamil Papoušek pohárovým šampiónem

Tomu se říká forma! Kamil Papoušek vyhrál během posledního mítinku Českého skokového poháru v Chuchle Areně Praha několik soutěží stupně S a vyšších, aby si nakonec v sedle Vivana Blue dojel v Super Grand Prix pro celkové vítězství.

Více

Publikováno 2. 10. 2023 8:41

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Více

Publikováno 28. 8. 2023 8:57

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé zahajuje již tento čtvrtek

V únoru 2021 opustila jezdecký svět skvělá stavitelka parkurů, kolegyně a kamarádka Jana Holá. Tým Chuchle Areny Praha na její počest zavedl tradici a každý rok prostřednictvím memoriálu, který nese její jméno, vzpomene na jedinečnou osobnost jezdecké scény a úžasného člověka. Druhý ročník Memoriálu Jany Holé se v Chuchle Areně Praha koná od 24. do 27. srpna.

Více

Publikováno 23. 8. 2023 9:00

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V. Doslova jeden skok od triumfu byla při rozeskakování domácí jezdkyně Sára Vingrálková, která nakonec skončila s valachem Kas-Sini DC na druhém místě. Z páteční olympijské kvalifikace parkurových týmů si postup vybojovali vítězní Izraelci a druzí Poláci. České družstvo skončilo páté za Maďarskem a Tureckem.

Více

Publikováno 31. 7. 2023 8:45

Startuje CSIO4* CET Prague Cup, český tým pojede o olympiádu v pátek

Téměř dvě stovky koní a sto dvacet jezdců z jednadvaceti zemí světa dorazilo do pražské Chuchle Areny, kde se od čtvrtka konají mezinárodní parkurové závody CSIO4* CET Prague Cup, jejichž součástí je také týmová olympijská kvalifikace skupiny C s českou účastí. Všechny potřebné informace, podrobný program, rozhovory a zajímavosti i on-line předprodej vstupenek najdete na adrese csiopraha.cz

Více

Publikováno 27. 7. 2023 11:55

V Grand Prix CSI Prague Arena zvítězili Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík

Tři soutěže Gran Prix pro děti, juniory a mladé jezdce zakončily čtyřdenní mezinárodní parkurové závody CSI Prague Arena ve Velké Chuchli. Z vítězství se radovali Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík. Všichni se o něj museli rozeskakovat.

Více

Publikováno 29. 5. 2023 14:51