Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Evropský pohár získal Ital Antonio Fresu

Poslední zářijovou sobotu se v Chuchle Areně Praha uskutečnil sedmý ročník Evropského poháru žokejů, prestižní dostihové akce, která do České republiky přivádí řadu žokejských hvězd. Vítězem celkového hodnocení se stal Ital Antonio Fresu, druhé místo obsadil Adrie De Vries z Nizozemska a třetí skončil Per-Anders Graberg ze Švédska.

Více

Publikováno 25. 9. 2021 18:20

Evropský pohár znovu v plné parádě

V sobotu 25. září se v Chuchle Areně Praha uskuteční již sedmý ročník Evropského poháru žokejů. Akce s vysokou zahraniční prestiží se vloni musela obejít bez několika tradičních doprovodných akcí, ale letos proběhne opět v plném lesku, jak jsou její návštěvníci i účastníci zvyklí, a přinese i několik velice atraktivních novinek. Celkem se uskuteční devět dostihů, šest z nich bude bodováno a o pohár bude bojovat elitní sestava deseti žokejů (plus tři držitelé divokých karet) z deseti zemí.

Více

Publikováno 23. 9. 2021 11:13

Zlatý pohár vybojoval Sternkranz

Vrcholem sedmé kapitoly metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 15. ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha, nejdelšího a nejvýše dotovaného dostihu přes proutěné překážky v ČR. V poli pěti účastníků se po boji se stájovým kolegou, loňský triumf obhajujícím Capivarim nakonec o délku a čtvrt prosadil sedmiletý valach Sternkranz s žokejem Lukášem Matuským.

Více

Publikováno 12. 9. 2021 18:30

Favoritem Zlatého poháru EŽ Praha obhájce Capivari

V neděli pokračuje letošní metropolitní dostihová sezóna jediným programem v roce, jehož vrcholem je překážkový dostih. Chuchle Arena Praha bude hostit Dostihový den Elektrizace železnic Praha a na start nejdelšího a nejvýše dotovaného tuzemského dostihu přes proutěné překážky, 15. Zlatého poháru EŽ Praha, míří pětice kandidátů. Favoritem je vítěz loňského ročníku Capivari s žokejem Josefem Bartošem. Celkem se uskuteční osm dostihů, první odstartuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 9. 9. 2021 14:20

Kamssio a Billabong Cat – oba vrcholy pro trenéra Luku

V neděli 5. září se po letní přestávce vrátilo dostihové dění do Chuchle Areny Praha. Vrcholy dne, jehož doprovodný program se nesl ve znamení charitativních projektů a pomoci jim, byly dvě významné zkoušky: prestižní srovnávací test mílařů 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour a poslední a nejdelší z pětice klasických dostihů 76. St Leger Factoringu České spořitelny. Exkluzivní double se podařilo trenérovi Václavu Lukovi, jehož svěřenci vyhráli obě důležitá měření sil.

Více

Publikováno 5. 9. 2021 18:42

Start dostihového podzimu s dvěma vrcholnými zkouškami

V neděli 5. září bude zahájena druhá polovina letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. Program akce, jejíž doprovodný program proběhne pod názvem Den charity, obsahuje devět dostihů a začne ve 14 hodin. Hlavními body dění budou dvě vrcholné zkoušky nejvyšší kategorie: závěrečný a nejdelší klasický dostih roku, 76. St Leger Factoringu České spořitelny a nejvýznamnější srovnávací test tříletých a starších mílařů, 43. Velká cena Prahy CK Martin Tour.

Více

Publikováno 2. 9. 2021 13:36

Anna Marie Vítek zlatá na MČR

Vyvrcholením čtyřdenního Mistrovství ČR dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha bylo nedělní finále soutěže starších juniorů. Jezdkyně Anna Marie Vítek prožívá senzační sezonu a po výborné bronzové medaili z mistrovství Evropy v kategorii dětí získala na republikovém šampionátu v Chuchle Areně Praha mezi staršími juniory zlato. Obou úspěchů dosáhla s Chacco´s Amke.

Více

Autor: Kateřina Návojová Publikováno 30. 8. 2021 8:00

Mistrovství ČR dětí a juniorů opět ve Velké Chuchli

Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna se v Chuchle Areně Praha koná parkurové mistrovství ČR dětí a juniorů. Na svém domovském kolbišti se představí i čerstvá medailistka z mistrovství Evropy Anna Marie Vítek. Chybět nebudou ani další mladé jezdecké hvězdy.

Více

Publikováno 26. 8. 2021 15:47

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Datum konání: 25. 7. 2021

Stejně jako před necelým rokem, i letošní Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál německý jezdec Manuel Prause. V sedle Cascady zajel bez penalizace základní i finálový parkur a v kombinaci s časem 42,12 nenašel přemožitele. Druhý skončil Václav Horký.

Více

Publikováno 26. 7. 2021 11:15

Cena tříletých klisen pro Dakotu

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen. V závěrečném duelu dvou favorizovaných aktérek se prosadila odchovankyně i reprezentantka DS Pegas Jiřího Trávníčka Dakota s žokejem Michalem Hroudou a v teprve třetím startu kariéry docílila premiérového triumfu.

Více

Publikováno 17. 7. 2021 18:42