Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Velká dubnová cena: po strhujícím duelu Vert Liberte

Na Velký pátek pokračovala letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha druhou kapitolou. Výrazně početnější publikum, než při premiéře, vidělo program osmi dostihů, jimž vévodila výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena s dvanácti aktéry. Po ohromném duelu v koncovce se nakonec prosadil čtyřletý valach Vert Liberte s žokejem Petrem Foretem o krk před šestiletým Pace Manem, kterého vedla švýcarská žokejka Sibylle Vogt.

Více

Publikováno 15. 4. 2022 18:48

Skvěle obsazená Velká dubnová cena

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje tentokrát na Velký pátek 15. dubna, kdy se návštěvníci mohou těšit nejen na osm napínavých dostihů, ale také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vrcholem odpoledne bude výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena, v níž se představí tucet špičkových středotraťařů. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 15:25

Evropský pohár žokejů se v roce 2022 neuskuteční

obr-uvod

Nejbohatší rovinový mítink české sezony Evropský pohár žokejů se v letošním roce neuskuteční. Důvodem je podle pořadatelů odchod generálního partnera a s tím spojený výpadek sponzorských financí, který se v době pokračující pandemie, energetické krize a války na Ukrajině nepodařilo nahradit.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 12:47

V Tipsport Gomba handicapu vítězem Jir Sun, double pro stáj Lokotrans

Sice za mrazivého počasí, ale přesto odstartovala v neděli 3. dubna v Chuchle Areně Praha letošní dostihová sezóna. Tradičním vrcholem premiérového odpoledne byl 95. Tipsport Gomba handicap, na jehož startu se sešlo devět koní ze tří zemí.

Více

Publikováno 3. 4. 2022 18:17

Start dostihové sezóny s mezinárodním obsazením!

V neděli 3. dubna se letos poprvé otevřou brány Chuchle Areny Praha divákům a bude zahájena nová dostihová sezóna. První z osmi dostihů odstartuje ve 14.00 hodin, areál závodiště bude otevřen od 12 hodin. Vrcholem programu bude 95. Tipsport Gomba handicap. (Foto: Jedním z favoritů hlavního dostihu je Worth Choice.)

Více

Publikováno 31. 3. 2022 14:05

Prodej vstupenek na dubnové dostihy zahájen!

Ve čtvrtek 3. března byl zahájen předprodej vstupenek na dubnové dostihové dny v Chuchle Areně Praha, tedy na termíny 3. dubna (Gomba handicap), 15. dubna (Velká dubnová cena) a 24. dubna (Memoriály prof. Michala a J. Maška). Cena běžné vstupenky zakoupené přes portál Ticketlive je o třicet korun nižší, než posléze na pokladně v den konání dostihů.

Více

Publikováno 3. 3. 2022 18:46

Zabijačkové hody a masopust pro děti

Datum konání: 5. 3. 2022

SOBOTA 5. BŘEZNA OD 10 HODIN. Přijďte si užít české zabijačkové tradice i masopustní program pro děti a ochutnejte nejlepší výběr jitrnic, prejtů, tlačenek, ovarů a mnoho dalšího formou „sněz co můžeš“. Všechny tradiční speciality s ukázkou výroby a zpracování masa vám připraví šéfkuchař Michal Chlada, kterého můžete znát z pořadu Dobré ráno. Děti si navíc vyrobí vlastní masku, zatancují, zasoutěží a v prostorách nejvýznamnějšího českého dostihového závodiště se budou moci projet na poníkovi!

Více

Publikováno 7. 2. 2022 12:07

PF 2022

Přejeme všem klidné, spokojené prožití Vánoc a do nového roku především hodně zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i profesním životě. Těšíme se na shledanou v sezóně 2022!

Více

Publikováno 23. 12. 2021 11:47

Pražským zimním favoritem se stal Zamico

Programem sedmi dostihů skončila v sobotu 6. listopadu sezóna v Chuchle Areně Praha. Vrchol letošního jedenáctého odpoledne, 5. Pražský zimní favorit, představil devět dvouletých nadějí a přinesl triumf českému chovu.

Více

Publikováno 6. 11. 2021 17:48

Sezónní derniéra s Bauyržanem Murzabajevem

V sobotu 6. listopadu skončí letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha a program divákům, trochu nečekaně, nabídne velkou hvězdu: po dvou letech totiž do Prahy dorazí žokej Bauyržan Murzabajev, někdejší trojnásobný český šampión a v posledních třech sezónách suverén žebříčku u našich západních sousedů, kde letos získá rovněž třetí šampiónský titul. Populární "Baržan" by měl startovat šestkrát, první ze sedmi sobotních dostihů odstartuje v pravé poledne.

Více

Publikováno 4. 11. 2021 10:28