Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Nová adresa stránek Chuchle Areny Praha

V souvislosti s čím dál širším záběrem činnosti Chuchle Areny Praha dojde počátkem příštího roku k úpravě designu a přehlednosti webových stránek, jíž už nyní předchází jiná změna. Ta se týká webové adresy, která se ze stávající velka-chuchle.cz mění na chuchlearena.cz.

Více

Publikováno 11. 12. 2020 13:58

St Leger pro favoritku Vivienne Wells

Náročná "covidová" dostihová sezóna 2020 v České republice skončila v sobotu 21. listopadu. Chuchle Arena Praha uspořádala za zpřísněných podmínek a bez diváků závěrečný dostihový den, jehož vrcholem byla poslední, nejdelší klasická zkouška, 75. St Leger. V sedmičlenné sestavě se podle očekávání prosadila top-favoritka Vivienne Wells s dvojnásobným německým žokejem-šampiónem Alexanderem Pietschem. Druhý finišoval Cote Jardin před jediným zástupcem českého chovu Avignonem.

Více

Publikováno 21. 11. 2020 15:54

Těžkou sezónu přeci jen ukončí St Leger!

Všechny české klasické dostihy roku 2020 se uskuteční! Letošní, nesmírně náročnou a složitou sezónu ukončí v Chuchle Areně Praha 75. ročník nejdelšího klasického dostihu St Leger. Jeho konání v sobotu 21. listopadu umožní výjimka ze současných všeobecných omezujících opatření, kterou na žádost Jockey Clubu ČR udělilo Ministerstvo zdravotnictví. Akce musí proběhnout bez diváků, jen za přítomnosti nejnutnějších účastníků, jejichž celkový počet je omezen na 150 osob.

Více

Publikováno 13. 11. 2020 11:10

Martin Pecka odchází z funkce ředitele Chuchle Areny Praha

Chuchle - žánr

Po několika letech se s dostihovým závodištěm ve Velké Chuchli loučí Martin Pecka, který zde poslední tři roky působil na postu ředitele. Během této doby, která je spjatá se změnou majitelů areálu – rodinou Vítkových, se podařilo na toto významné závodiště vrátit parkury a díky stomilionové investici uskutečnit rozsáhlé rekonstrukce. Martin Pecka arénu opouští k dnešnímu dni, z osobních důvodů a po dohodě s vlastníky. Nástupce v tuto chvíli ještě není určen.

Více

Publikováno 2. 11. 2020 15:19

Stanovisko Chuchle Areny Praha k St Leger a závěru sezóny

Chuchle Arena Praha vydává k poslednímu klasickému dostihu a k závěru letošní dostihové sezóny stanovisko, vyplývající z aktuálního nouzového stavu a s ním souvisejících omezení v ČR. Dostih St Leger je (z původního termínu 25. října) odložen na neurčito, dostihový den 14. listopadu je zrušen.

Více

Publikováno 14. 10. 2020 12:04

Cena Eliota pro Aleše Opatrného

Druhou kompletní parkurovou sezónu v Chuchle Areně Praha zakončil o druhém říjnovém víkendu druhý ročník Ceny Eliota. Eliot je doposud jediným českým koněm, který v sedle s Františkem Venturou vyhrál olympijské hry ve skocích. Možná trochu symbolicky necelý rok před olympiádou v Tokiu vyhrál Cenu Eliota v Chuchle Areně Praha Aleš Opatrný, který je na sportovní svátek do Japonska kvalifikován.

Více

Publikováno 12. 10. 2020 9:02

Z náhradníka vítězem! Vincent Cheminaud vyhrál EJC 2020.

Nedělní část bohatého dostihového víkendu v Chuchle Areně Praha patřila šestému ročníku Evropského poháru žokejů, kterého se letos zúčastnilo osm žokejů ze čtyř zemí, jako devátá aktérka obdržela divokou kartu poprvé v historii EJC žena, žokejka Martina Havelková. Celkovým vítězem se ziskem 30 bodů stal Francouz Vincent Cheminaud, který do nominace přibyl až několik dní před akcí jako náhradník za zraněného Christopha Soumillona.

Více

Publikováno 27. 9. 2020 18:40

Sobotní Velké ceny patřily favoritům

Nabitý víkendový program v Chuchle Areně Praha nabídl, nebo ještě nabídne osm dostihů nejvyšší kategorie a jeho první, sobotní část vyvrcholila dvěma tradičně nejvýznamnějšími srovnávacími dostihy tříletých a starších koní na mílové a vytrvalecké distanci. V obou se prosadili čtyřletí favorité a v obou druhá místa obsadili zástupci letošního klasického ročníku. 42. Velkou cenu Prahy vyhrál Torque Power před klisnou Achird, ve 42. Velké ceně českého turfu dominoval Arcturus před Ruselem.

Více

Publikováno 26. 9. 2020 18:19

"Covid-19" omezení pro víkendové dostihy

Z důvodu aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví (v souvislosti s prevencí proti onemocnění COVID-19) bude na sobotní i nedělní dostihový den omezena kapacita počtu diváků na 1000 osob. Vstupenky na obě akce lze zakoupit v prodejních sítích GoOut a Ticketportal, zbylé vstupenky budou prodávány v den konání na pokladně areálu, ale pouze do vyčerpání kapacity.

Více

Publikováno 25. 9. 2020 10:12

Dostihový den 4. října zrušen

Na základě dosavadního nepříznivého vývoje a očekávaného výhledu dalších restrikcí pro pořádání hromadných akcí je dostihový den 4. října 2020 zrušen.

Více

Publikováno 18. 9. 2020 10:46