Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Dostihový den 4. října zrušen

Na základě dosavadního nepříznivého vývoje a očekávaného výhledu dalších restrikcí pro pořádání hromadných akcí je dostihový den 4. října 2020 zrušen.

Více

Publikováno 18. 9. 2020 10:46

Zlatý pohár EŽ Praha jistě získal Capivari

V neděli 13. září byl, jako osmá kapitola letošní metropolitní sezóny, v Chuchle Areně Praha na programu jediný dostihový den, nabízející v Praze také překážkové dostihy. Vrchol Dostihového dne Elektrizace železnic Praha, 14. Zlatý pohár EŽ Praha a. s. (I. kat., 4200 m, 360 tis. Kč) je dlouhodobě nejdelším a nejvýše dotovaným tuzemským dostihem přes proutěné překážky a letos se jej zúčastnila šestice velmi kvalitních skokanů.

Více

Publikováno 13. 9. 2020 18:23

Anaking favoritem Zlatého poháru EŽ Praha

V neděli 13. září se v Chuchle Areně Praha uskuteční již tradiční Dostihový den Elektrizace železnic Praha, jehož vrcholem je opět nejdelší a nejvýše dotovaný český dostih s proutěnými překážkami - 14. Zlatý pohár EŽ Praha. Pozici vysokého favorita má skvělý Anaking, mezinárodně úspěšný desetiletý valach stáje Dr. Charvát, jenž v dosavadních šesti tuzemských startech nebyl poražen. Program osmi dostihů startuje ve 14 hodin.

Více

Publikováno 11. 9. 2020 11:41

100. České Derby vyhrál favorit Opasan

V neděli 6. září se v Chuchle Areně Praha, v rámci slavnostního programu, konalo jubilejní 100. České Derby. Kvůli posunu celé sezóny nemohlo být uspořádáno tradičně v červnu, ale uskutečnilo se v nejzazším termínu své dlouhé historie. I v letošním nesnadném roce si však zachovalo celkovou dotaci dva milióny korun, jež z něj činí nejbohatší rovinový dostih střední Evropy. Na start se postavilo 13 tříletých hřebců a tři klisny, favoritem byl letos neporažený slovenský hřebec Opasan.

Více

Publikováno 6. 9. 2020 18:27

Favoritem 100. Českého Derby je slovenský Opasan

Bezprecedentní události letošního roku versus jubilejní České Derby, jedna z klíčových otázek aktuální dostihové sezóny dojde odpovědi tuto neděli. Stý ročník nejprestižnější klasické zkoušky, která se tradičně koná ve druhé polovině června, musel být odsunut do nejzazšího termínu její historie, avšak uskuteční se, a to narozdíl od řady vrcholů v blízkém i vzdálenějším zahraničí bez finančního omezení. Celkem se v osmi dostizích představí 99 koní a 33 jezdců, první start je ve 13 hodin.

Více

Publikováno 3. 9. 2020 16:40

Omezení divácké kapacity na 100. České Derby

Z důvodu aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví (v souvislosti s prevencí proti onemocnění COVID-19) bude v neděli 6. září na dostihový den 100. České Derby omezena kapacita počtu diváků na 1000 osob. Vstupenky na akci lze zakoupit v prodejních sítích GoOut a Ticketportal, a to do čtvrtku 3. září do 14.00 hodin. Všem majitelům takto zakoupených vstupenek bude vstup do Chuchle Areny Praha umožněn, stejně jako držitelům již zakoupených permanentek a legitimací ZTP.

Více

Publikováno 27. 8. 2020 13:35

V sobotu poslední test před Derby

Ačkoliv je již polovina srpna, hlavním bodem sobotního programu je 68. Velká červnová cena; název tradiční zásadní předzkoušky klasického vrcholu sezóny, Českého Derby, zůstal nezměněn a představí se v ní deset tříletých hřebců, na čele s lídrem ročníku Ratem. Druhým dostihem nejvyšší kategorie je 17. Cena Nory Jeane, mílový test klisen, a mezi sedmi aktérkami jsou i vítězky posledních dvou edicí tohoto měření sil. V devíti dostizích celkem startuje 107 koní a 32 jezdců.

Více

Publikováno 13. 8. 2020 15:24

Suverénní Opasan

V sobotu 18. července proběhlo letošní páté dostihové odpoledne v Chuchle Areně Praha, bohatá nabídka deseti dostihů a pestrý rodínný program přilákaly velmi solidní návštěvu. Na centrální české dostihové dráze se jako vrcholy dne uskutečnily dvě důležité přípravné zkoušky blížících se klasických testů, Cena tříletých klisen a Memoriál JUDr. Otakara Frankenbergera.

Více

Publikováno 18. 7. 2020 19:16

V sobotu deset dostihů a bohatý dětský program

Doslova nabitý scénář nabízí sobotní odpoledne v Chuchle Areně Praha. Pro velký zájem byly dva dostihy rozděleny, čili se jich uskuteční celkem deset, přičemž se v nich představí 121 koní a 34 jezdců. Doprovodný program "Family day" přinese bohatou zábavu dětem: připravena pro ně bude pohádková stezka se soutěžemi o ceny a spousta dalších atrakcí a aktivit. První dostih startuje ve 14 hodin (závěrečný v 18.30), areál bude otevřen již od 12 hodin.

Více

Publikováno 16. 7. 2020 14:58

Velký den stáje Pegas korunoval šampión Rate

Dostihovou neděli 28. června v Chuchle Areně Praha zcela ovládla DS Pegas. Její reprezentanti vyhráli tři dostihy, včetně obou vrcholných položek programu. Populární šestiletý tmavý hnědák Black Canyon vyhrál před svým stájovým kolegou Sagarem 71. Velkou květnovou cenu a veleúspěšné odpoledne centrály ze Zhoře u Jihlavy korunoval top-favorit klasické 99. Velké jarní ceny Rate. Obě hvězdy Pegasu přitom na rychlé, ale vcelku pružné a velmi dobře připravené dráze vylepšili historické rekordní časy.

Více

Publikováno 28. 6. 2020 16:39