Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


V superfiniši nejdelší klasiky uspěl Gasparini

První zářijovou neděli se poprvé po letní přestávce otevřely brány Chuchle Areny Praha, aby přivítaly početnou návštěvu devátého pokračování letošní metropolitní sezóny. Ve sportovní nabídce, kterou doplnil bohatý doprovodný program pro děti, zářily dvě cenné zkoušky nejvyšší kategorie. Obě byly vyhlíženy s velkým zájmem a obě značnému očekávání dostály, možná je i předčily.

Více

Publikováno 4. 9. 2022 19:18

Startuje druhá polovina dostihové sezóny, kdo vyhraje nejdelší klasiku?

V neděli 4. září odstartuje v Chuchle Areně Praha druhá polovina metropolitní dostihové sezóny. Největší pozornost bude upřena na dvě významné zkoušky: poslední a nejdelší klasický dostih Renomia St Leger a nejvýznamnější mezigenerační mílařský test Velkou cenu Prahy CK Martin Tour. Bohatý doprovodný program patří opět nejmenším návštěvníkům, celkem se uskuteční osm dostihů, start prvního z nich je ve 13 hodin a areál bude otevřen již od 11 hodin.

Více

Publikováno 1. 9. 2022 11:01

Jacinthe: nové jméno pro klasické Oaks

Jediným prázdninovým dostihovým dnem pokračovala v sobotu 16. července sezóna v Chuchle Areně Praha. V programu devíti dostihů byla vrcholem Cena PP asset management – 43. Cena Latiny, sloužící tříletým klisnám jako přípravný test před klasickým Oaks. První dvě místa obsadily svěřenkyně Luboše Urbánka, ale o půl délky před favoritkou Korvette se prosadila bělka Jacinthe, která nastoupila k teprve druhému kariérnímu startu.

Více

Publikováno 16. 7. 2022 21:57

Dostihy s Eddiem a prosecco fest s Woodmanem

Tuto sobotu 16. července pokračuje dostihové dění v Chuchle Areně Praha jediným "prázdninovým" termínem a právě v uvolněné letní atmosféře se osmá kapitola letošní metropolitní sezóny odehraje. Doprovodný program, který nabídne pro děti spoustu skvělé zábavy a pro všechny dobré jídlo a osvěžující nápoje, vyvrcholí večerním rokenrolovým koncertem. Žokejskou superstar odpoledne bude čtyřnásobný německý šampión Eduardo Pedroza, pořad devíti dostihů začne v 15 hodin.

Více

Publikováno 14. 7. 2022 12:12

Derby pro královnu

Za horkého počasí se v neděli 26. června uskutečnil v Chuchle Areně Praha dostihový den, který vyvrcholil 102. CPIPG Českým Derby, nejprestižnější klasickou zkouškou pro tříleté hřebce a klisny. V poli šestnácti koní se prosadila výtečná Queen of Beaufay s žokejem Petrem Foretem, a stala se patnáctou vítězkou v dlouhé historii tohoto dostihu. Akce se konala pod záštitou ministryně obrany Jany Černochové a velký ohlas u publika měl i originální doprovodný program, připravený Armádou ČR.

Více

Publikováno 27. 6. 2022 7:34

České Derby, klasický vrchol sezóny, již tuto neděli

Poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha uskuteční slavnostní odpoledne, jehož vrcholem bude nejprestižnější klasický dostih sezóny, 102. CPIPG České Derby. Na startu má opět maximální možný počet šestnácti koní, proti dvanácti tříletým hřebcům nastoupí čtyři klisny, do sedel koní se vyhoupnou kromě členů domácí elity špičkoví žokejové ze Španělska, Francie a Slovenska. Akce se koná pod záštitou ministryně obrany Jany Černochové a s bohatým doprovodným programem Armády ČR.

Více

Publikováno 23. 6. 2022 16:38

Velká cena českého turfu je v plánu 24. září

V Chuchle Areně Praha bude letos uspořádáno všech čtrnáct plánovaných dostihových termínů. V sobotu 24. září se, místo zrušeného Evropského poháru žokejů, uskuteční dostihové odpoledne, jehož vrcholy budou 44. Velká cena českého turfu pro tříleté a starší vytrvalce a 86. Gerschův memoriál pro dvouleté koně.

Více

Publikováno 17. 6. 2022 16:39

Agadir Gold – nové jméno mezi favority Derby

První červnovou sobotu pokračovala metropolitní sezóna šestým dostihovým dnem, v jehož nabídce měla dvojice položek status nejvyšší kategorie. Doprovodným dětským programem podpořená vysoká návštěva viděla v obou jedničkových testech nečekané vítěze.

Více

Publikováno 4. 6. 2022 20:35

Ovládne Well Prepared i Velkou červnovou?

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje v sobotu 4. června šestou kapitolou. Její scénář obsahuje osm dostihů, z nichž dva mají status nejvyšší kategorie, a bohatý doprovodný program, zejména pro nejmenší návštěvníky. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen tradičně již o dvě hodiny dříve.

Více

Publikováno 2. 6. 2022 11:05

Ve Velké květnové ceně start-cíl Pace Man

Vrcholem vydařené premiéry Dámského dostihového dne v Chuchle Areně Praha byla v neděli 22. května výborně obsazená 73. Velká květnová cena Rolls-Royce Motor Cars Prague, tradiční jarní měření sil čtyřletých a starších koní na mílové trati. Po strhujícím duelu v závěrečných stovkách metrů uhájil těsné start-cíl vítězství šestiletý bílý valach Pace Man s žokejem Jiřím Chaloupkou.

Více

Publikováno 22. 5. 2022 20:33